0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

Питання та відповіді

Головна /

Питання та відповіді

послуги та тарифи для юридичних та фіз осіб

для багатоквартирних будинків та приватного сектора

налаштування інтернету та телебачення

Зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом:

  • залиште заявку на сайті maxnet.ua;
  • напишіть нам в чаті на сайті maxnet.ua;
  • за телефоном 0800-31-0700.

Ми зв’яжемося з Вами, перевіримо наявність покриття та запропонуємо зручний час для підключення. Також ми допоможемо обрати оптимальний тариф та надамо роутер, якщо він потрібний. У визначений час до Вас прийде майстер, прокладе кабель до Вашої квартири, виконає підключення до обладнання та внесе необхідні налаштування. Вам буде надано протокол замовлених послуг і обладнання, номер особового рахунку та дані для входу в особистий кабінет. Далі Вам необхідно сплатити вартість підключення та тарифу протягом наступних 7 днів.

Звертаємо Вашу увагу! Інтернет працюватиме одразу після підключення. Доступ може буде обмежено тільки у тому випадку, якщо Ви не поповните рахунок через 7 днів після початку надання послуг.

Послуга буде доступна без поповнення протягом 7 днів після підключення. В цей термін Вам необхідно буде оплатити вартість робіт з підключення і тарифний план. Після закінчення 7 днів ця сума буде списана з рахунку, якщо оплата не була проведена, баланс стане негативним, а послуга — неактивною.

Оптимальна швидкість залежить від того, для чого ви зазвичай використовуєте інтернет, та скільки пристроїв підключаються до мережі одночасно. Ми пропонуємо обирати тариф «До 100 Мбіт/с», якщо Ви використовуєте інтернет для звичайних дій (сайти, програми для спілкування), а в мережі одночасно небагато пристроїв.


Якщо є необхідність швидко завантажувати великі обсяги даних, Ви граєте в ресурсоємні онлайн-ігри чи ведете трансляції, а до мережі одночасно може підключатися багато пристроїв, пропонуємо обрати один з гігабітних тарифів. Зупиніть вибір на 1 Гбіт/с, якщо Вам необхідний максимально широкий канал зв’язку, або оберіть 500 Мбіт/с, якщо вважаєте, що 1 Гбіт/с – це забагато.


Якщо Ви зацікавлені у швидкості понад 1 Гбіт/с, потрібно перевірити, чи підходить для цього Ваше обладнання. Як це зробити, покроково описано в інструкції за посиланням.


Зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом:

  • залиште заявку на сайті maxnet.ua;
  • напишіть нам в чаті Telegram, Viber або на сайті maxnet.ua;
  • зателефонуйте за номером 0800-31-0700.

Ми зв’яжемося з Вами, перевіримо наявність покриття та запропонуємо зручний час для підключення. Також ми допоможемо обрати технологію та надамо необхідне обладнання (приставка), якщо Ви хочете дивитися додаткові телеканали. У разі, якщо Ви обираєте «Базовий» пакет за аналоговою технологією, додаткового обладнання не потрібно. У визначений час до Вас прийде майстер, прокладе кабель до Вашої квартири, виконає підключення до обладнання та внесе необхідні налаштування. Вам буде надано договір, номер особового рахунку та дані для входу в особистий кабінет. Далі Вам необхідно сплатити вартість підключення та тарифу.

Звертаємо Вашу увагу! Телебачення працюватиме одразу після підключення. Доступ може буде обмежено тільки у тому випадку, якщо Ви не поповните рахунок через 7 днів після початку надання послуг.

«Макснет» надає послугу «Телебачення» за технологіями: АКТБ, DVB-С і Web TV.

Вибір технології залежить від наявності нашого покриття, Вашого обладнання та побажань за кількістю каналів.

Обирайте аналогове кабельне телебачення (АКТБ) або цифрове телебачення (DVB-C). Підключення можливе за умови наявності кабельного покриття. Зверніть увагу: доступно буде тільки 70 телеканалів в аналоговій якості та 79 каналів — в цифровій.

Для всіх абонентів послуги «Інтернет» ми пропонуємо зручну технологію Web TV. Встановіть застосунок «Мaxnet WebTV» на смартфон, телевізор або планшет та дивіться улюблені канали з трьох пристроїв одночасно!

Зверніться до наших спеціалістів будь-яким зручним способом:

  • залиште заявку на сайті maxnet.ua;
  • напишіть нам у чаті на сайті maxnet.ua;
  • зателефонуйте 0800-31-0800 або (057) 720-9-960.

Ми зв’яжемося з Вами, визначимо зручний час для огляду майбутнього місця встановлення системи. У запланований час до Вас прийде майстер, щоб визначити кількість і тип камер, врахує архітектурні особливості. Далі ми зробимо комерційну пропозицію з декількома варіантами реалізації системи. Разом ми визначимо оптимальний склад і розташування системи та заплануємо роботи.

Майстри встановлять камери та інше необхідне обладнання, налаштують систему та продемонструють її роботу. Також Ви отримаєте рекомендації щодо користування і підпишете договір. Надалі ми підтримуємо роботу реалізованих проектів.

Вартість підключення складається з вартості кабелю всередині квартири, роботи майстра і додаткових послуг.


Ціна кабелю по квартирі:

Вита пара UTP 5E (до 1000 Мбіт/с) — 13 грн/м

Коаксіальний кабель (для ТБ) — 8 грн/м

Кабель до квартири (до 50 метрів) — 1 грн

Активація послуги Інтернет — 1 грн

Підключення ТБ 1 точки — 50 грн

Обтиск кабелю — 25 грн за 1 шт

Будь ласка, не передавайте майстру готівку! Вартість підключення та тарифного плану оплачується на ваш особовий рахунок, його буде вказано в протоколі замовлених послуг. У цьому документі майстер вкаже суму, яку необхідно внести за підключення.


Послуга буде доступна без поповнення протягом 7 днів після підключення. В цей термін Вам необхідно буде сплатити вартість робіт з підключення і тарифний план. Після закінчення 7 днів ця сума буде списана з рахунку, якщо оплата не була проведена, баланс стане негативним, а послуга — неактивною.

Так, будь ласка, подбайте про те, щоб Ви могли надати паспорт особи, на яку буде оформлено договір. Якщо вдома немає особи, з якою буде складено договір, можна залишити її паспорт повнолітній особі.

Так, ми надаємо обладнання, яке потрібно для користування нашими послугами. Подивитися каталог пристроїв від «Макснет» можна за посиланням.

Обрати потрібне обладнання допоможуть наші спеціалісти, телефонуйте 0800-31-0800.

Це залежить від того, яка технологія ТБ Вас зацікавила. Якщо Ви обираєте Web TV, Вам навіть не треба звертатися до нас. Просто встановіть застосунок на свої пристрої, введіть номер особового рахунку та почніть користування послугою. За послугу буде стягуватися фіксована абонентська плата, або Вам буде потрібно звернутися до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом (замовити зворотний дзвінок, написати у чаті Telegram, Viber або на сайті maxnet.ua, зателефонувати за номером телефону 0800-31-0800). Ми повідомимо, що робити далі, та переведемо Вас з послуги «Інтернет» на послугу «Інтернет + ТБ».

Якщо Ви обираєте кабельне телебачення (АКТБ або DVB-C), то буде потрібно викликати майстра, щоб завести кабель до Вашої квартири та підключити послуги. Зверніться до нас, щоб обрати зручні дату та час візиту спеціаліста. Після підключення ми переведемо Вас з послуги «Інтернет» на послугу «Інтернет + ТБ». Абонплата буде змінена відповідно до актуальних тарифів.

Нам потрібно трохи часу, щоб вирішити юридичні питання та налагодити роботу системи. Ми прикладаємо максимум зусиль, щоб всі наші абоненти були задоволені якістю послуг, тому уважно й відповідально ставимося до запуску послуг у будинку.

Так, можливість підключення абонентів оптичним кабелем до квартири є. Умови та вартість підключення обговорюються окремо.

Зверніть увагу, що роутер і комп’ютер не призначені для підключення оптоволоконного кабелю. Тому необхідно додатково встановити спеціальний медіаконвертер. До нього буде підключатися оптоволокно, а з нього виходити кручена пара для підключення Ваших пристроїв. Також необхідно зазначити, що оптичне волокно дуже чутливе до перегинів та будь-яких деформацій. Тож треба бути дуже обережними під час його експлуатації в квартирі.

Web TV — це послуга для абонентів «Макснет», яка зробить перегляд ТБ максимально зручним. Сервіс доступний у вигляді застосунку «Мaxnet WebTV» для пристроїв на Android і iOS у мережі провайдера.

Абонентам Web TV доступно для перегляду понад 120 каналів («Базовий» та додаткові тематичні пакети телеканалів). Web TV дозволяє дивитися телепрограму, ставити трансляцію на паузу та підключати одночасно до 3-х екранів.

Щоб підключити послугу:

  1. Завантажте застосунок «Мaxnet WebTV» з Google Play/App Store або завантажте apk-файл, встановіть і запустіть його.
  2. Під час першого запуску оберіть тип пристрою, який використовуєте для перегляду, а потім введіть пароль, який також є номером Вашого особового рахунку.
  3. З особового рахунку абонента починає стягуватися абонплата за користування послугою. Сума щомісячної абонплати за послугою «Web TV» дорівнює вартості пакета телебачення «Базовий». Додаткові пакети телебачення (Web TV) абонент може замовити додатково через особистий кабінет відповідно до вартості, вказаної на сайті у розділі «Додаткове пакетування послуги Web TV».

Так, швидше за все кабель, який знаходиться у Вашій квартирі можна підключити до нашого обладнання у під’їзді. Майстер матиме з собою запас кабелю про всяк випадок. Якщо Ваш кабель ушкоджено, або він не підходить під тариф інтернету, який Ви збиралися підключити, буде використано наш кабель.

Кабельне телебачення буває аналоговим (АКТБ) і цифровим (DVB-C) та поставляється по коаксіальному кабелю. Сигнали телеканалів передаються на приймальне обладнання компанії-кабельного оператора, далі вони кодуються і надходять до абонентів.

Кількість каналів для послуги АКТБ обмежено (70), для підключення не потрібне додаткове обладнання, якість зображення – аналогова. У DVB-C якість – цифрова.

Web TV – це технологія, у якій ТБ-сигнал передається через інтернет, а для користування послугою потрібно встановити застосунок. Для перегляду підходять не тільки телевізори, але й смартфони/планшети. До телевізору Web TV також підключається через роутер і приставку. Завдяки використанню технології TCP сигнал є більш стабільним, а перегляд – приємним.

Тип IP-адреси залежить від Вашого тарифного плану.

Підключити додаткові телеканали можна через особистий кабінет або зателефонувати до нашого сервісно-інформаційного центру. Логін та пароль від особистого кабінету вказано в документах, які залишить майстер при підключенні.

Якщо Ви їх загубили, можна відновити інформацію через наших операторів. Перелік додаткових пакетів телеканалів можна подивитися на нашому сайті.

Щоб відключити додаткові пакети, зверніться до нас будь-яким зручним чином (зворотний дзвінок або у чаті на сайті maxnet.ua / за номером телефону 0800-31-0800). Ми відключимо послугу і зробимо перерахунок, якщо це необхідно.

На жаль, це неможливо. Медіагрупи надають провайдерам кабельного телебачення право на трансляцію пакетів каналів. Ми можемо ретранслювати їх тільки у тому вигляді, в якому вони до нас дійшли, та не маємо право розділяти канали та змінювати вартість.

Деякі багатоповерхівки ми підключаємо за провідною технологією PON. Вона передбачає більш стабільний сигнал, мінімальну кількість збоїв у системі та незалежність від електропостачання. Її головна особливість – до квартири абонента підводиться оптоволоконний кабель. Щоб конвертувати сигнал з оптичного на електричний, використовується абонентський термінал. Ми надаємо його у відповідальне зберігання за 1 грн. Якщо Ви не хочете зайвого обладнання у квартирі, можна встановити термінал у тамбурі. Далі до нього звичним чином підключається Ваш роутер або комп’ютер.


Зверніть увагу, підключення за такою технологією не впливає на вартість тарифу.

Ні, на жаль, такої можливості немає. Послуга WebTV надається тільки у комплексі з послугою «Інтернет» у багатоквартирних будинках.

Программы лояльности от «Макснет» — это возможности экономить на услугах для действующих абонентов.

«Заплати меньше – получи больше»: заплатите за шесть месяцев пользования услугами и получите седьмой в подарок.

Порядок действий:

  1. Пополните свой личный счет на сумму, которая соответствует абонентской плате за 6 месяцев.
  2. Сообщите нашим специалистам об оплате любым доступным способом (Telegram, Мессенджер, звонок, обратный звонок). Или самостоятельно станьте участником программы лояльности, разово пополнив свой личный счет на сумму, которая соответствует абонентской плате за 6 или 12 месяцев и активировав через личный кабинет в разделе «Программы лояльности». Бонусный период пользования услугой будет начислен автоматически.
  3. После активации Вы получаете один месяц пользования услугами в подарок.

Не забудьте сообщать нашим специалистам (или самостоятельно активировать через Личный кабинет) о намерении участия в программе лояльности! Обратите внимание: если Вы стали участником, Ваш тариф не изменится, а его стоимость не повысится в течение оплаченного периода.

Более детальную информацию можно узнать, перейдя по ссылке.

«Рекомендуй Макснет»: для участия Вам нужно порекомендовать «Макснет» знакомым, которые собираются подключать интернет или ТВ.

Если новый абонент назовет Ваш личный счет или адрес при подключении, мы начислим Вам и новому абоненту бонус в виде месяца промопользования услугами.

Количество приглашенных абонентов не ограничено!

*Если новый абонент подключается к услугам компании в рамках другого действующего акционного предложения, бонусный месяц бесплатного пользования предоставляется только абоненту, который порекомендовал подключение к компании «Макснет».

Более детальную информацию можно узнать, перейдя по ссылке.

Так, але знижка на тариф не буде подовжена. Стандартна вартість тарифу за послугою «Інтернет + ТБ» почне діяти після закінчення акційного періоду, який почався з моменту підключення послуги «Інтернет».

Наша компанія не встановлює специфічних прошивок на обладнання абонентів. Ви можете використовувати власне обладнання за умови, що воно не має вбудованих налаштувань іншого провайдера.

Якщо Ваш роутер підходить для тарифа, який Ви підключаєте (для гігабітних тарифів необхідні гігабітні роутери), та не має програмних та апаратних проблем – Ви, звісно, можете використовувати його.

У випадку з ТБ-приставками справа складніша. Сповістіть оператора про наявність приставки під час консультації. Ми перевіримо сумісність, а також майстер візьме нашу приставку на випадок, якщо послуги буде неможливо використовувати на Вашому обладнанні.

Реальний (бiлий IP) вказано у Вашому особистому кабiнетi. Необхідно увійти до особистого кабінету і обрати розділ «Послуги».

Або є інший варіант:

Натисніть правою кнопкою миші на значок підключення до інтернету на панелі задач. Оберіть пункт «Параметри мережі Інтернет» (або «Центр управління мережами і загальним доступом» для Windows 7).

У лівій частині нового вікна виберіть пункт «Ethernet» і «Налаштування параметрів адаптера» (або «Зміна параметрів адаптера»).

У новому вікні мережевих підключень натисніть правою кнопкою миші на значок підключення Ethernet і виберіть пункт «Стан».

У вікні стану підключення натисніть на кнопку «Відомості». У новому вікні потрібно знайти рядок «Адреса IPv4». Навпроти неї буде вказано IP-адресу Вашого комп’ютера в мережі.

Вказано порядок дiй для перегляду IP при підключенні без роутера.

Щоб дізнаватися новини, брати участь в акціях і перемагати в конкурсах, ми рекомендуємо:

  1. Актуалізувати свої контактні дані в особистому кабінеті.
    Зайдіть в особистий кабінет і на головній сторінці впишіть актуальний e-mail і номер телефону, натиснувши на кнопку у вигляді шестерні.
  2. Підписатися на розсилку в браузері.
    Заходячи на сайт https://maxnet.ua, натискайте на кнопку «Увімкнути повідомлення»/«Показати повідомлення», коли побачите вікно запиту підписки на повідомлення.
  3. Підписатися на соціальні мережі компанії.
    «Макснет» публікує інформацію про конкурси та акції на сторінках в соціальних мережах:

Так, наші майстри надають комп’ютерну допомогу користувачам. Ми можемо налаштувати роботу операційної системи, перевірити комп’ютер на віруси та видалити їх.

Повний перелік доступних послуг можна дізнатись у оператора, звернувшись до сервісно-інформаційного центру через чат на сайті, Messenger або Telegram, чи за телефонами (057) 720-9-720, 0-800-31-0-800. За цими ж номерами можна замовити видалення вірусів.

Так, комп’ютерна допомога та налаштування входять до переліку послуг, що надає компанія «Макснет».

Коли абонент звертається до нас за консультацією, ми намагаємося допомогти в телефонному режимі. Якщо віддалено не вдається вирішити питання, ми направляємо до абонента нашого спеціаліста.

Повний перелік доступних послуг можна дізнатись у оператора, звернувшись до сервісно-інформаційного центру через чат на сайті, Messenger або Telegram, чи за номерами телефонів (057) 720-9-720, 0-800-31-0-800.

Для того, щоб скинути мережеві налаштування у Windows, порядок дій наступний:

  1. Натисніть «Пуск» — «Параметри».
  2. Натисніть «Мережа та Інтернет».
  3. Якщо Ви користувач Windows 10, перейдіть у розділ «Стан» і натисніть «Скидання мережі». Якщо Ви користувач Windows 11, перейдіть у розділ «Додаткові параметри» і натисніть «Скидання мережі».
  4. Натисніть «Скинути зараз».
  5. Натисніть «Так».
  6. Після того, як ПК самостійно перезавантажиться, знову натисніть «Так».

Більш детально про те, як правильно скинути мережеві налаштування у Windows, у тому числі за допомогою командного рядка, можна дізнатися з інструкції за посиланням.

Зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом:

  • залиште заявку на сайті maxnet.ua;
  • напишіть нам в чаті Telegram, Viber або на сайті maxnet.ua;
  • зателефонуйте за номером 0800-31-0700.

Ми зв’яжемося з Вами, перевіримо наявність покриття та запропонуємо зручну дату підключення. Також ми допоможемо обрати оптимальний тариф та надамо необхідне для підключення обладнання (абонентський термінал для конвертації оптичного сигналу в електричний, роутер).

У визначений час до Вас прийде майстер, прокладе кабель до Вашого будинку, встановить обладнання та внесе необхідні налаштування. Вам буде надано договір, номер особового рахунку та дані для входу в особистий кабінет. Далі Вам необхідно сплатити вартість підключення та тарифу протягом наступних 7 днів.

Звертаємо Вашу увагу! Інтернет працюватиме одразу після підключення. Доступ може бути обмежено тільки у тому випадку, якщо Ви не поповните рахунок через 7 днів після початку надання послуг.

PON або Passive Optical Network — це технологія пасивних оптичних мереж, яка передбачає використання оптоволоконного кабелю на всьому відрізку від провайдера до абонента. Елементи мережі — пасивне обладнання, тому збої в роботі зведені до мінімуму, немає залежності від електропостачання, а швидкість з'єднання — стабільна.

Переваги технології:

  1. Незалежність від електропостачання в районі. Для роботи інтернету досить, щоб живлення було в будинку. За наявності джерела безперебійного живлення, інтернет продовжить працювати, якщо вимкнеться світло.
  2. Для підключення використовується оптоволоконний кабель. Він відрізняється від кабелю «кручена пара» відсутністю металевих частин, тому гроза не створює небезпеки, а ще він не цікавий злодіям. Сигнал через оптоволокно передається без втрат і завжди стабільний.
  3. Абонент отримує свій особистий високошвидкісний канал зв'язку. Від центрального до домашнього обладнання немає вузлів, які можуть негативно вплинути на з'єднання.
  4. Для конвертації з оптичного сигналу в електричний використовується абонентський термінал. Це невеликий пристрій, до якого далі підключається роутер або комп'ютер.

Додаткове обладнання встановлюється для конвертації сигналу. Через оптоволокно до Вашого будинку приходить сигнал в оптичній формі. Далі цей сигнал потрібно конвертувати в звичайний електричний, щоб підключити інтернет до Вашого роутера чи комп’ютера крученою парою. Абонентський термінал використовується саме для цього.

Абонентський термінал — це пристрій, який використовується для підключення інтернету за технологією PON у приватному секторі. Через оптоволокно до Вашого будинку приходить сигнал в оптичній формі. Далі його потрібно конвертувати в електричну форму, щоб підключити інтернет до Вашого роутера чи комп’ютера витою парою. Абонентський термінал використовується саме для цього.
Більш докладно про цей пристрій та його призначення читайте у нашій статті.

У приватному секторі для підключення доступне телебачення за технологією Web TV.

Сервіс надається у вигляді застосунку «Макснет Web TV» для пристроїв на Android та IOS у мережі провайдера. Для перегляду підходять не тільки телевізори, але й смартфони/планшети. До телевізору Web TV підключається через роутер і приставку.

Абонентам Web TV доступно понад 120 каналів («Базовий» та додаткові тематичні пакети телеканалів). Web TV дозволяє дивитися телепрограму, ставити трансляцію на паузу та підключати одночасно до 3-х екранів.

Зверніться до наших спеціалістів будь-яким зручним способом:

  • залиште заявку на сайті maxnet.ua;
  • напишіть нам у чаті Telegram, Viber або на сайті maxnet.ua;
  • зателефонуйте за номерами 0800-31-1133, 0800-31-0700, (057) 720-9-727 або залиште Ваше звернення у відділі технічної підтримки за номером телефону 0800-31-0800, (057) 720-9-720.

Ми зв’яжемося з Вами, перевіримо наявність покриття та обговоримо умови підключення, якщо покриття ще немає. Також ми допоможемо обрати оптимальний тариф і надамо необхідне для підключення обладнання (оптичний абонентський термінал, роутер).

У визначений час до Вас прийде майстер, прокладе кабель у будинок, встановить обладнання і виконає необхідні налаштування. Вам буде надано договір, номер особового рахунку і дані для входу в особистий кабінет. Далі необхідно сплатити вартість підключення і тарифу впродовж 7 днів.

Звертаємо Вашу увагу! Інтернет буде працювати одразу після підключення. Доступ може бути обмежений тільки в тому разі, якщо Ви не поповните рахунок через 7 днів після початку надання послуг.

Для початку пропонуємо визначитися, гарантований чи негарантований канал Вам підійде.

Це різновид послуги «Інтернет для бізнесу» від Макснет, для якого передбачається пряме оптичне підключення до нашого головного обладнання. Таким чином, ми створюємо умови, щоб на шляху сигналу не було перешкод та обладнання, щоб жодні фактори не могли вплинути на роботу послуг. Тарифи за послугою формуються в індивідуальному порядку.

Якщо Ви хочете підключити звичайний тариф для бізнесу, у нас є 3 швидкісних плани:

  • 100 Мбіт/с. Підійде для вирішення стандартних завдань: ділове листування, віддалена робота з документами, перегляд сайтів та ін.
  • 500 Мбіт/с. Рекомендуємо підключати для організацій, співробітники яких використовують онлайн-сервіси в роботі. Підходить для того, щоб створити локальну мережу для співробітників і бездротову мережу для гостей.
  • 1000 Мбіт/с. Підключайте гігабітний тариф, якщо у Вас працюють десятки співробітників і потрібна широка смуга пропускання. Така швидкість дозволить працювати з великими обсягами даних і розгорнути ресурси на власному сервері.

Наші співробітники допоможуть остаточно визначитися з тарифом під час консультації.

Різниця між тарифами полягає у швидкості, що надається, а також особливих умовах взаємовідносин з власниками на деяких адресах. Статична адреса, стабільність сигналу та будь-які інші параметри не залежать від обраного тарифу.

Виключення – канали з гарантованою швидкістю.

Організаціям, які потребують максимально стабільного зв’язку і постійної швидкості інтернету, ми пропонуємо підключити гарантований канал. Це різновид послуги «Інтернет для бізнесу» від «Макснет», для якого передбачається пряме оптичне підключення до нашого головного обладнання. Таким чином, ми створюємо умови, щоб на шляху сигналу не було перешкод та обладнання, щоб жодні фактори не могли вплинути на роботу послуг. Тарифи за послугою формуються в індивідуальному порядку.

Термін виконання підключення залежить від складності та умов робіт. Складні проєкти можуть зайняти до 4-х днів. А наш рекорд — 15 хвилин на роботи з підключення. Точні терміни підключення Вам можуть озвучити наші менеджери.

Для підключення бізнес-абонентів доступне телебачення за технологією Web TV. Сервіс доступний у вигляді застосунку «Макснет Web TV» для пристроїв на ОС Android не нижче 5-ї версії в мережі провайдера. До телевізору Web TV підключається через роутер і приставку. Бізнес-абонентам Web TV доступні канали у пакеті «Базовий» та 3 додаткові тематичні пакети телеканалів: спортивний, музичний та дитячий.

Web TV дозволяє дивитися телепрограму, ставити трансляцію на паузу та підключати необмежену кількість екранів до послуги.

Ми надаємо акти виконаних робіт будь-яким зручним Вам чином в електронному вигляді. Найчастіше наші бізнес-абоненти обирають Paperless і M.E.Doc.

Дізнатися свій тарифний план можна, використовуючи Особистий кабінет.

Вхід на сторінку особистого кабінету. Дані для входу (логін і пароль) вказані в протоколі замовлених послуг, виданому при підключенні. Тариф буде вказаний у розділі «Послуги». Якщо дані були загублені чи немає можливості знайти протокол, необхідно звернутися до наших спеціалістів, написавши у чат технічної підтримки (сайт, Telegram, Viber або інший Messenger) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720.

Також інформацію про тарифний план може надати співробітник сервісно-інформаційного центру за телефонами (057)720-9-720 або 0-800-31-0-800. Дізнатися свій тарифний план також можна за допомогою програми «Мій Макснет» для Android і IOS.

Зміну тарифного плану можна здійснити наступними способами:

  • З 1 по 26 число кожного місяця через Особистий кабінет. Першого числа наступного місяця тарифний план буде змінено і з рахунку буде списано абонплату за новим тарифом.
  • Звернутись до наших спеціалістів через чат на сайті або будь-яким зручним для Вас способом.
  • Написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши заяву про зміну тарифу та копію першої сторінки паспорта власника договору.
  • Звернутися в центр обслуговування абонентів особисто (з паспортом) і написати заяву про зміну тарифу. (Будь ласка, заздалегідь уточнюйте години роботи центру обслуговування абонентів).

Для підключення тарифів понад 100 Мбіт/с обов’язкова наявність:

  • прокладеного 8-жильного кабелю «кручена пара» від обладнання до роутера;
  • мережевої карти на комп’ютері, яка підтримує швидкість до 1 Гбіт/с;
  • роутера, який підтримує швидкість до 1 Гбіт/с по WAN порту.

Компанія «Макснет» може надати гігабітні роутер і адаптер, а також здійснити прокладання 8-жильного мережевого кабелю. Щоб залишити заявку, Ви можете звернутися до сервісно-інформаційного центру через чат на сайті, Messenger або Telegram, чи за телефонами (057) 720-9-720, 0-800-31-0-800.

Максимальний сумарний термін, на який можна призупинити послуги в календарному році, становить 6 місяців. Мінімальний термін призупинення – 1 місяць. Баланс має бути позитивним, з моменту попереднього призупинення повинен пройти 1 місяць.

На період призупинення не проводиться нарахування абонентської плати і не здійснюється надання послуги. Абонплата знімається тільки за оренду і розстрочку обладнання.

Послуга включається автоматично в терміни, зазначені в заяві. Якщо Вам потрібно повернути послугу раніше зазначеного в заяві строку, то зверніться до сервісно-інформаційного центру компанії. Перерахунок коштів буде виконаний за умови, якщо минуло більше 14 днів на призупиненні.

Для призупинення послуг від 1-го до 6-ти місяців необхідно зв’язатися з нашими спеціалістами одним з таких способів:

  • написати у чат на сайті, Messenger або Telegram;
  • написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши заяву і копію першої сторінки паспорта власника договору;
  • зателефонувати до сервісно-інформаційного центру за номерами (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800.

Зверніть увагу: не можна призупинити окремо послугу «Телебачення» за технологіями АКТБ та DVB-C, якщо у вас підключена комплексна послуга «Інтернет + ТБ».

Якщо Ви вже є нашим абонентом, Ви в будь-який час можете підключити додаткові сервіси:

Вартість підключення залежить від обраної послуги та поточної наявності покриття у Вашому будинку. Для підключення додаткової послуги Вам необхідно зв’язатися з нашими спеціалістами одним із таких способів:

  • залишити заявку через онлайн-чат;
  • зателефонувати за номером (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-700;
  • звернутися в центр обслуговування абонентів особисто і залишити заявку після консультації з адміністраторами. (Будь ласка, заздалегідь уточнюйте години роботи центру обслуговування абонентів).

Щоб використовувати послугу, необхідно мати приставку або телевізор на ОС Android не нижче 5-ї версії. Якщо у Вас Smart TV, який підтримує встановлення застосунків з Google Play, додатково купувати приставку не потрібно. У іншому разі знадобиться медіаплеєр (приставка/set top box) на Android.

Щоб почати користуватися послугою, завантажте наш застосунок «Макснет Web TV».

Під час першого запуску програма пропонує вибрати, на якому пристрої вона буде використовуватися. Оберіть пункт «ТБ приставка».

Далі Вам буде запропоновано вибір технології: IPTV (Multicast)/Web TV. Для перегляду Web TV на телевізорі необхідно вибрати другий пункт.

Далі з'явиться повідомлення про згоду користувача та інформація про зняття абонентської плати. Якщо Вас все влаштовує, натисніть кнопку «Продовжити».

На наступному етапі потрібно ввести пароль доступу, яким є Ваш особовий рахунок. У разі невірного введення пароля на екрані з'явиться повідомлення про помилку. Після натискання кнопки «ОК» на екрані повторно з'являється повідомлення про реєстрацію нового пристрою.

Після авторизації почнеться перегляд телеканалу, який знаходиться першим у списку. При наступних запусках програми відтворення буде починатися з того каналу, на якому був закінчений перегляд.

Додаткові пакети ТБ можна активувати самостійно в особистому кабінеті або за допомогою наших спеціалістів.

Від послуги можна відмовитися, звернувшись до нашого сервісно-інформаційного центру.

«Базовий» ТБ-пакет складається з 82 каналів загальнонаціонального телебачення.

Додаткові пакети ТБ:

  • Кіно Хіт (7 каналів, 25 грн/міс)
  • Спорт (8 каналів, 25 грн/міс)
  • Пізнавальний (8 каналів, 30 грн/міс)
  • HD (4 каналів, 25 грн/міс)
  • HD-VIP (7 каналів, 25 грн/міс)
  • Розширений (10 каналів, 30 грн/міс)

Так, якщо Ви користуєтеся телебаченням за технологіями DVB-C або АКТБ. Для призупинення послуг на 1-6 місяців необхідно зв’язатися з нашими спеціалістами одним із таких способів:

  • написати у чат на сайті, в Messenger або Telegram;
  • написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши заяву і копію першої сторінки паспорта власника договору;
  • звернутися в сервісно-інформаційний центр за телефонами 0800-31-0800, (057) 720-9-720.

Якщо Ви користуєтеся послугою «Інтернет +ТБ» за технологією Web TV (які безпосередньо залежать від інтернет-каналу), призупинення окремої послуги «Інтернет» буде неможливим.

Списання абонплати відбувається автоматично 1-го числа кожного розрахункового місяця. Щоб уникнути відсутності послуг, необхідно вносити щомісячний платіж до 1-го числа.

Після оплати послуг рекомендуємо перевірити стан рахунку і переконатися, що сума на Вашому рахунку дорівнює сумі щомісячної абонплати або перевищує її. Якщо після списання Ваш баланс має від’ємне значення (менше ніж 0 грн), послуги блокуються системою до поповнення рахунку на суму, яка перевищує від'ємний баланс.

Для доступу в інтернет потрібно мати позитивний баланс.

Якщо Ви забули поповнити рахунок, можете скористатися послугою «Відкладений платіж» в Особистому кабінеті.

Якщо на Вашому рахунку від’ємний баланс більше ніж 2 абонентські плати, то для відновлення послуг потрібно звернутися до спеціаліста, написавши до чату технічної підтримки (сайт, Telegram або інший месенджер) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720.

Оплатити послуги Ви можете будь-яким зручним для Вас способом.

Щоб уникнути відсутності послуг, радимо поповнювати рахунок до 1-го числа розрахункового місяця. Ми заздалегідь попереджаємо про зняття і вказуємо суму рекомендованого платежу у СМС-повідомленні. Тому радимо вказувати актуальний номер телефону при підписанні договору і сповіщати нас в разі його зміни. Також цю інформацію можна дізнатися в Особистому кабінеті.

Для активації послуги “Автоплатіж” Вам потрібно:

  1. Увійти до Особистого кабінету.
  2. Перейти у розділ “Поповнити рахунок” та вибрати метод оплати “Visa/Mastercard через Portmone”.
  3. Ввести довільну суму першого платежу та поставити галочку біля опції "Автоплатіж".

Докладніше про це — в нашій інструкції "Як користуватися послугою "Автоплатіж" через сервіс Portmone".

Ви можете відкласти платіж наступними способами:

  1. Через Особистий кабінет на 1 добу (безкоштовно). Поруч із сумою рекомендованого платежу на головній сторінці буде кнопка «Відкласти платіж».
  2. Через Особистий кабінет до 5 діб (послуга є платною).
  3. Звернутися в нашу компанію, написавши до чату технічної підтримки (на сайті, в Telegram або іншому месенджері) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720 (також до 5 діб).

Звертаємо увагу: відкладення платежу можливе тільки при відсутніх коштах на рахунку. Особистий кабінет доступний при від’ємному балансі за прямим посиланням. Збережіть цю адресу в закладки, щоб мати можливість поповнити рахунок, коли послуга не активна.

Оплату можна вносити як готівкою, так і безготівковим способом. Способи поповнення рахунку:

Всю доступну інформацію про поповнення можна знайти у розділі «Платежі» на сайті «Макснет».

Якщо оплата здійснюється за банківськими реквізитами, платіж може йти до 3-х банківських днів. Інші способи оплати дозволяють зарахувати кошти в термін від 15 хвилин. Тому ми рекомендуємо фізичним особам використовувати платіжні системи.

Найбільш зручний та швидкий спосіб перевірки балансу — через Особистий кабінет. У ньому вказується поточний баланс і рекомендований платіж на наступний місяць. Вхід в особистий кабінет передбачає введення логіна і пароля, зазначеного в протоколі замовлених послуг.

Також контролювати стан рахунку можна за допомогою застосунку «Мій Макснет» для Android и IOS.

Або Ви можете звернутися в нашу компанію, написавши до чату технічної підтримки (на сайті, в Telegram або іншому месенджері) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720.

Будь ласка, не викидайте чек та напишіть листа на адресу abonotdel@maxnet.ua, вказавши, що сплатили кошти не на той особовий рахунок. Додатково вкажіть Вашу адресу або номер особового рахунку та прикріпіть знімок екрану чи фото Вашого чека. Також прикріпіть першу сторінку Вашого паспорта для ідентифікації того, що це саме Ви звертаєтесь за цим особовим рахунком. Ми перевіримо інформацію та нарахуємо на Ваш рахунок кошти.

Активація послуги, зупиненої через нестачу коштів на рахунку, відбувається автоматично після надходження коштів, далі послуга активується протягом часу від декількох хвилин до декількох годин. Зарахування коштів на особовий рахунок займає від декількох хвилин до 3 діб, це залежить від способу поповнення. Зазвичай послуги працюють через 15-60 хвилин після поповнення.

Якщо інтернету досі немає, перезавантажте обладнання. Не допомогло? Перевірте, чи було зараховано кошти на рахунок. Його стан можна перевірити через Особистий кабінет або у застосунку «Мій Макснет» для Android та IOS.

Дуже радимо не викидати чек після оплати. Що робити, якщо при внесенні коштів неправильно вказали особовий рахунок, дивіться за посиланням. Також квитанцію можна отримати за запитом в платіжній системі.

Звертайтеся до наших спеціалістів, якщо інтернет не працює і Ви не бачите коштів на рахунку після його поповнення.

Ми наполегливо просимо абонентів сповіщати про поповнення одразу.

Так нам простіше нарахувати бонусні місяці. Але якщо сталося, що Ви пізно сповістили нас про намір участі у програмі лояльності «Заплати менше – отримай більше», ми розглянемо нарахування бонусного місяця у винятковому порядку. Виняток – якщо між поповненням на 6 місяців та сповіщенням нас про це Ви змінювали тарифний план.

Оплата за послугу Web TV, якщо вона не у комплексі з тарифом, а є окремою послугою, знімається так само, як і тариф — кожного 1-го числа нового місяця. Якщо Ви не користувались послугою, активували її вперше або після відмови від неї, то оплата знімається за залишок цього місяця.

Зверніть увагу: щоб відмовитися від зняття коштів і роботи послуги, недостатньо видалити застосунок з пристроїв, необхідно сповістити наших спеціалістів.

Ні, наша система автоматично визначає суму за користування послугами від дня початку до кінця місяця. Ії повідомить оператор.


Якщо ви – новий абонент, після підключення Вам буде необхідно сплатити цю суму (плюс суму за підключення) протягом 7 днів.


Якщо Ви вже наш абонент і підключаєте нову послугу або змінюєте тариф, сплатити рекомендується заздалегідь, щоб послуги не відключилися після активації нової послуги.

Причин відсутності інтернету може бути безліч. Часто абонент сам може усунути несправність. В першу чергу необхідно перевірити, чи підключено кабель до пристрою, перезавантажити роутер, вимкнувши блок живлення з розетки на 2-3 хвилини, а також перевірити стан рахунку.

Найбільш поширені причини відсутності інтернету:

  1. Недостатня кількість коштів на рахунку. Щоб перевірити баланс, увійдіть у Особистий кабінет.
  2. Збиті налаштування на комп’ютері або в роутері. Перевірити правильність налаштувань можна, керуючись розділом «Налаштування Інтернету».
  3. Несправності з драйвером мережевої карти. Для перевірки працездатності зайдіть в «Пуск» – «Панель управління» – «Мережеві підключення». Якщо пункт «Підключення по локальній мережі»/«Ethernet» присутній, драйвер працює. Якщо такого пункту немає, встановіть або оновіть драйвер.
  4. Обрив кабелю в квартирі або за її межами. Якщо Ви виявили фізичні ушкодження дроту в квартирі або за її межами, повідомте нам.
  5. Несправне обладнання. Перевірте, чи реагує роутер або комп’ютер на повторне підключення мережевого кабелю. Возможно, вышел з ладу WAN-порт (WAN-порт – для підключення до зовнішньої мережі оператора, LAN-порт – для фізичного підключення Ваших пристроїв). Зазвичай при підключенні справного інтернет-кабелю на мережевій карті повинна загорітися світлодіодна індикація.
  6. Помилкове блокування з’єднання антивірусною програмою. Перевірте з’єднання, відключивши антивірус. Якщо доступ з’явився, змініть налаштування програми або встановіть нову.
  7. Відсутність електрики в будинку/квартирі або на вузловому обладнанні.

Первинна діагностика відсутності інтернету

Перед тим, як звертатися в сервісно-інформаційний центр для усунення несправності, рекомендуємо виконати кілька дій, які допоможуть заощадити Ваш час.

  1. Перевірте баланс рахунку (якщо негативний, то необхідно поповнити рахунок).
  2. Перевірте, чи на всіх пристроях відсутній інтернет одночасно.
  3. Якщо несправність присутня тільки на певних пристроях, при цьому на інших інтернет є, необхідно шукати причину саме у Вашому обладнанні:
    • перезавантажте пристрій;
    • вимкніть і ввімкніть мережевий кабель (якщо пристрій підключено не по Wi-Fi).

Якщо самостійно не вдається усунути несправність, можете звернутися до наших спеціалістів, написавши до чату технічної підтримки (на сайті, в Telegram або іншому месенджері) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720. Ми намагатимемося усунути несправність в телефонному режимі.

Підключення через роутер:

  1. Перевірте індикатор на роутері, що відповідає за доступ в інтернет (найчастіше це значок у вигляді планети).
  2. Вимкніть електроживлення роутера на 10-15 секунд. Потім увімкніть. Якщо роутер «завис», то подібна дія усуне несправність.
  3. Вимкніть WAN-кабель від роутера на 10-15 секунд, перш ніж повторно підключити.
  4. Переконайтеся, що кабель, який йде до Вашого роутера від нашого комутатора, підключений до правильного порту (він називається WAN / Internet / I-net і, найчастіше, відрізняється від інших портів за кольором).

Пряме підключення кабелем до ПК або ноутбуку:

Перевірте індикатор з’єднання з мережею в нижній правій частині монітора.

Якщо на ньому відображається червоний хрест – відсутній електричний сигнал до мережевої карти. У цьому випадку спочатку потрібно дізнатися, чи кабель підключено до ПК. Якщо він підключений, необхідно перевірити цілісність кабелю в квартирі. Можливо, є пошкодження.

Якщо на індикаторі горить жовтий трикутник, це ознака некоректної роботи мережевої карти або того, що ПК не отримує потрібні мережеві параметри.

Шляхи вирішення: перезавантаження ПК і повторне підключення кабелю. Якщо є можливість, потрібно перевірити, які налаштування отримує мережева карта:

Пуск – Панель управління – Мережа та Інтернет – Центр управління мережами і загальним доступом – Зміна параметрів адаптера – Невизначена мережа (права клавіша миші) – Стан – Відомості.

Якщо обладнання отримує мережеві параметри згідно з тими, які дає оператор (IP-адреса, маска підмережі, шлюз і DNS сервера), потрібно шукати іншу причину несправності.

У разі, коли IP = 169.254 …… – це означає, що Ваше обладнання не отримує налаштування, потрібно перевірити та налаштувати його самостійно (дивіться у розділі «Як налаштувати підключення»).

Якщо самостійно не вдається усунути несправність, можете звернутися до наших спеціалістів, написавши до чату технічної підтримки (на сайті, в Telegram або іншому месенджері) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720. Ми намагатимемося усунути несправність у телефонному режимі.

Зверніть увагу на повідомлення, яке з’являється на екрані під час спроби зайти на ресурс, що не відповідає.

  1. Переконайтеся, що не намагаєтеся потрапити на заблокований вебсайт згідно з Рішеннями Ради національної безпеки і оборони України. Повний перелік заблокованих ресурсів вказано на Сайті Президента України.
  2. Якщо Ви вводите адресу сайту з клавіатури, переконайтеся у правильності написання. Спробуйте «загуглити» назву ресурсу — можливо, він переїхав на інший домен.
  3. Кожен антивірус має власну базу ненадійних сайтів, які блокуються у разі спроби відкриття. Якщо Ви впевнені в безпеці сайту, спробуйте вимкнути антивірус та спробувати ще раз.
  4. Якщо раніше Ви користувалися ресурсом постійно, а зараз не можете на нього потрапити, спробуйте згадати, чи змінювали Ви налаштування чи не встановлювали підозрілих програм?

Якщо самостійно не вдається усунути несправність, можете звернутися до наших спеціалістів, написавши до чату технічної підтримки (на сайті, в Telegram або іншому месенджері) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720. Ми намагатимемося усунути несправність у телефонному режимі.

Якщо Ви використовуєте Wi-Fi, це може бути спричинено великою кількістю підключених до Вашої мережі пристроїв. Перевірте, чи не підключилися до роутера сусіди. Для цього завантажте на свій смартфон спеціальний застосунок Fing (він доступний власникам Android та IOS). Встановіть, відкрийте й уважно подивіться на список підключених девайсів. Перевірте, чи всі пристрої у переліку Вам знайомі.

А для Windows можна скористатися застосунком Wireless Network Watcher.

Також причиною може бути перевантаженість радіоефіру Wi-Fi мережами. Спробуйте перевести роутер на інший канал мовлення. Для цього зайдіть у його налаштування, знайдіть «Налаштування бездротового режиму» → «Канал». Можна спробувати вгадати, а можна скористатися програмою Wi-Fi Analyzer для Android / Windows (вона підкаже вільні частоти).

Повне відео про те, як це зробити, тут: відеоінструкція зі зміни каналу.

Якщо Ви підключені кабелем, будь ласка, перевірте його цілісність та щільність підключення до порту Вашого комп’ютера.

Якщо самостійно не вдається усунути несправність, можете звернутися до наших спеціалістів, написавши до чату технічної підтримки (на сайті, в Telegram або іншому месенджері) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720. Ми намагатимемося усунути несправність у телефонному режимі.

Якщо ситуація саме така, то мають працювати програми, що залежать від інтернет-з’єднання. Наприклад, Skype, Telegram, Zoom або будь-які інші сервіси, що не потребують відкриття браузера. Тож, будь ласка, упевніться, що все дійсно працює, крім сайтів у браузері.

Далі, якщо Ви підключені через роутер, перезавантажте його.

Перевірте, чи відкриваються сайти з інших пристроїв. Якщо так – несправність суто у девайсі. Перезавантажте його та спробуйте згадати, чи не змінювали Ви налаштувань або, може, завантажували файл, який міг спричинити некоректну роботу. Також спробуйте відкрити сторінки через інший браузер.

Якщо сайти не працюють з жодного підключеного до мережі пристрою, перезавантажте роутер. Також спробуйте підключити кабель безпосередньо до комп’ютера та перевірте ще раз. Комп'ютер при прямому підключенні без роутера теж потрібно налаштовувати (більш детально про це — у розділі «Як налаштувати з’єднання при першому підключенні пристрою?»).

Якщо ця несправність виникла під час прямого з’єднання, перезавантажте комп’ютер, відключіть та включіть інтернет-кабель від провайдера та перевірте налаштування (більш детально про це — у розділі «Як налаштувати з’єднання при першому підключенні пристрою?»).

Якщо самостійно не вдається усунути несправність, можете звернутися до наших спеціалістів, написавши до чату технічної підтримки (на сайті, в Telegram або іншому месенджері) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720. Ми намагатимемося усунути несправність в телефонному режимі.

Причини зниження швидкості в бездротових мережах:

  1. Найчастіше несправність спричиняє величезна кількість бездротових мереж в багатоквартирних будинках. Потужні антени роутерів з високими коефіцієнтами посилення заважають одна одній. Коли на будь-якому каналі розташовано забагато мереж, це знижує швидкість і стає важко підібрати вільний канал для свого роутера.
  2. Наступна причина — роутер. Він може не підтримувати потрібну швидкість, мати неправильні налаштування (невідповідний стандарт мовлення / перевантажений канал) або просто стояти в неправильному місці. Можна не помічати, що до роутера підключено забагато девайсів, поки один з них не почне завантажувати файли або здійснювати інші затратні за ресурсами дії в інтернеті. Тоді всі інші користувачі відчують просідання швидкості.
  3. Також може «гальмувати» обладнання на приймальній стороні Wi-Fi адаптер або мережева карта. Врахуйте, що вони повинні підтримувати стандарт, на якому мовить роутер. Крім цього, бажано постійно використовувати актуальні драйвери.
  4. Інша причина — програмні несправності. На Вашому комп'ютері може непомітно працювати програмне забезпечення, яке забирає на себе частину ресурсів. Наприклад, якщо Ви забули вийти з μTorrent або у фоновому режимі відкритий ігровий сервіс, який завантажує оновлення клієнта. Також до програмних проблем відносяться віруси.
  5. А ще справа може бути в браузері. Про всяк випадок, перевірте швидкість в іншому. Сьогоднішні сайти вимагають досить великої кількості ресурсів процесора. Це стає серйозною складністю для «немолодих» пристроїв. Якщо Ви користуєтеся Google Chrome, особливо, коли відкрито багато вкладок, оперативна пам’ять сильно навантажується.
  6. Також можуть впливати антивірусні програми. Через них проходять пакети, які комп'ютер завантажує з інтернету. На це потрібен час, тож швидкість падає.
  7. До речі, не варто забувати про те, що «гальмує» не Ваш комп'ютер, а запитуваний сервер, перевантажений запитами. Це буде помітно по нерівномірній швидкості при запуску різних сайтів і сервісів. Наприклад, месенджер працює бездоганно, а онлайн-гра гальмує.
  8. Також причиною можуть стати інші фактори, такі як морально застарілий комп'ютер (тоді буде гальмувати не тільки інтернет, але і взагалі все), перевищення допустимої довжини «крученої пари», неякісний обтиск кабелю, індивідуальні особливості обладнання, а також VPN.

Якщо самостійно не вдається усунути несправність, можете звернутися до наших спеціалістів, написавши до чату технічної підтримки (на сайті, в Telegram або іншому месенджері) або зателефонувавши до сервісно-інформаційного центру за номерами 0800-31-0800, (057) 720-9-720.

Ми зв’яжемося з Вами та визначимося з датою виконання сервісних робіт. Але спочатку ми спробуємо допомогти усунути несправність з роутером віддалено. Якщо пристрій не вдається переналаштувати віддалено, виставимо заявку на майстра.

У визначений час до Вас прийде майстер та полагодить роутер. Якщо пристрій не підлягає відновленню, ми можемо надати вам новий. Після виконання заявки Ви отримаєте документ з переліком робіт та вартістю. Далі Вам необхідно сплатити цю суму на свій поточний особовий рахунок.

Для початку відключіть ігрові служби, завантаження μTorrent і все, що може гальмувати роботу процесора, та перевірте швидкість знову.

Далі переконайтеся, що Ви підключені до інтернету напряму. Для цього перепідключіть кабель з роутера в комп'ютер/ноутбук. Після того, як буде встановлено з'єднання, запустіть перевірку повторно. Комп'ютер при прямому підключенні без роутера теж потрібно налаштовувати (більш детально про це — у розділі «Як налаштувати з’єднання при першому підключенні пристрою?»).

Якщо результат кардинально відрізняється в кращу сторону, проблема в роутері або Wi-Fi адаптері. Якщо результати не дуже відрізняються, продовжуємо шукати несправності.

Оновіть драйвер на мережеву карту/адаптер, перевірте характеристики. Для тарифів понад 100 Мбіт/с потрібні гігабітні роутер і мережева карта.

Перевірте, чи не пошкоджено кабель або конектор.

Після виконання цих дій та отримання змінених показників швидкості повертаємося до бездротового з'єднання. Зайдіть у налаштування роутера і зробіть наступне:

  1. Змініть канал мовлення на менш завантажений («Налаштування бездротового режиму» → «Канал»).
  2. Перевірте кількість підключених користувачів: «Статистика бездротового режиму»/«Статус»/«Карта мережі» → «Клієнти». Якщо їх більше, ніж потрібно, змініть пароль від Wi-Fi на більш складний (як це зробити, читайте тут: «Як змінити пароль»).
  3. Перевірте, в якому режимі працює Ваш роутер. («Налаштування бездротового режиму» → «Режим»). Якщо в мережі немає застарілих пристроїв, обирайте «11n/ac». Перезавантажте роутер і перевірте результат.

Почнемо з правильного підключення роутера. Перед встановленням продумайте майбутнє місце розташування пристрою, дотримуючись таких правил:

  • краще вішати прилад на стіну, недалеко від розетки;
  • намагайтеся обрати місце подалі від радіотелефону, мікрохвильової печі та інших пристроїв, що працюють на близькій частоті;
  • не надто близько до поверхонь, що відбивають (дзеркал);
  • в ідеалі, потрібно знайти точку, рівновіддалену від усіх можливих робочих місць в будинку, на практиці — ближче до центру квартири, але не біля опорної стіни.

Для найкращого прийому і передачі сигналу рекомендується розташувати антену вертикально.

Після вибору місця потрібно підключити пристрій до мережі:

  1. Вставте шнур живлення в гніздо пристрою і в розетку. Повинна загорітися індикація. Якщо цього не відбулося, перевірте перемикач On/Off на корпусі.
  2. У порт WAN (зазвичай перший порт на корпусі, виділений іншим кольором) слід підключити мережевий кабель провайдера.
  3. Далі візьміть комутаційний кабель і з'єднайте ним порт мережевої карти комп'ютера (або ноутбука) і будь-який з інших портів роутера.
Базові налаштування:

Після підключення роутер відразу створить незахищену мережу, назва якої, найчастіше, відповідає моделі роутера.

  1. Щоб захистити з'єднання і налаштувати Інтернет, відкрийте браузер на підключеному (не важливо, по Wi-Fi чи кабелю) до роутера комп'ютері/планшеті /ноутбуці.
  2. В адресному рядку наберіть адресу роутера: 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Найчастіше виробник вказує адресу на корпусі.
  3. Якщо підключитися не вдається, поверніть пристрій до заводських налаштувань. Для цього потрібно натиснути і утримувати близько 10-15 сек кнопку WPS / RESET до частого блимання індикації.

    Зверніть увагу, що кнопка RESET не призначена для простого перезапуску роботи пристрою, вона скидає його налаштування.

  4. Після скидання і переходу за адресою роутера Ви побачите форму введення логіна і пароля. Ці дані також вказані на корпусі, і, найчастіше, за замовчуванням задані як «Логін - admin, пароль - admin». Пізніше бажано змінити пароль на більш складний.
  5. Далі потрібно перейти до налаштувань WAN. Шлях до них відрізняється залежно від моделі роутера: «Мережа» («Network») - «WAN» або «Розширені налаштування» - «Основні налаштування» - «WAN».
  6. Відкриється сторінка, на якій потрібно знайти рядок «Протокол підключення й авторизації у мережі»/«Тип з'єднання»/«WAN connection type» і встановити в ній значення «Отримувати IP автоматично»/«Динамічний IP»/«Dynamic IP».
  7. Далі потрібно знайти поле MAC-адреси (може бути винесено в окреме меню «Mac clone»). Треба записати в нього адресу, закріплену за пристроєм, що було підключено до інтернету до встановлення роутера. «Як дізнатися свою MAC-адресу».
  8. Якщо Ви підключили роутер саме до комп'ютера, на якому користувалися інтернетом спочатку, натисніть на кнопку «Клонувати MAC-адресу»/«Сканувати MAC-адреси підключених клієнтів» (якщо програма знайшла кілька, виберіть той, який зазначений в договорі).
  9. Після описаних дій потрібно натиснути на кнопку «Зберегти» і на кнопку «Перезавантажити». Після цього роутер з'єднається з Інтернетом і почне його «роздачу».
  10. Щоб захистити мережу паролем, потрібно знову зайти в web-інтерфейс роутера вже за відомою адресою, авторизуватися і перейти до налаштувань бездротового з'єднання. («Wi-Fi мережа»/Wireless settings/«Wi-Fi основні налаштування»). У цьому меню можна перейменувати мережу.
  11. Далі потрібно знайти рядок «Тип шифрування»/«Wireless security» і вибрати режим шифрування WPA2/WPA PSK. Якщо є можливість вибрати тип шифрування - скористайтеся AES. Це сучасний спосіб захисту даних, який також забезпечує високу швидкість з'єднання.
  12. Наступний крок — придумати і ввести пароль для захисту мережі. Спробуйте використовувати в ньому цифри і латинські букви в різних регістрах. Після призначення пароля збережіть налаштування і перезавантажте пристрій.

На цьому базове налаштування роутера завершено.


* За посиланням детальна покрокова інструкція налаштування роутерів TOTOLINK N300RT та TOTOLINK A3002R, TP-Link Archer А6/С6, Tenda, Xiaomi.

Існують два частотні діапазони, в яких може працювати бездротова мережа: 2,4 ГГц і 5 ГГц. Перший діапазон підтримується всіма пристроями, канали на цих частотах зазвичай зайняті. 5 ГГц забезпечує більш високу швидкість, але не підтримується застарілими пристроями. Чим більше мереж ви бачите, відкриваючи список доступних, тим більша ймовірність того, що канали перевантажені і швидкість вашого Wi-Fi не виправдає очікувань.


На частоті 5 Ггц не працюють старі пристрої, сигнал істотно погіршується через перешкоди. Але на цій частоті зазвичай є цілком вільні канали. Тому якщо у вас велике відкрите приміщення і всі телефони і ноутбуки підтримують 5 Ггц, обирайте її.


В іншому випадку, якщо частина Ваших пристроїв не підтримує цю частоту, або якщо в квартирі є багато перешкод для сигналу, рекомендуємо зупинити вибір на 2,4 ГГц.

Якщо ви підключаєте пристрій напряму, без роутера, потрібно перейти в меню «Пуск», «Панель управління», «Мережа та Інтернет», «Центр управління мережами і загальним доступом». Зліва натисніть «Зміна параметрів адаптера» і правою кнопкою натисніть на потрібне вам підключення, оберіть «Властивості». У новому вікні наведіть на назву Вашої мережевої карти і натисніть «Налаштувати». Далі перейдіть на вкладку «Додатково», в списку потрібно знайти пункт «Мережева адреса» (або «Network address», «Local Administrate adress»), оберіть «Значення» і введіть mac-адресу, потім натисніть «ОК».

Якщо підключення відбувається через роутер, досить буде просто підключити кабель від роутера до комп'ютера, і перевірити наступне:

  • Перейдіть «Пуск», «Панель управління», «Мережа та інтернет», «Центр управління мережами і загальним доступом»;
  • Натисніть зліва на «Зміни параметрів адаптера»;
  • Правою кнопкою натисніть на потрібне Вам підключення і оберіть «Властивості»;
  • У новому вікні двічі натисніть на назву Вашої мережевої карти і на «Протокол IP версії 4 (TCP/IPv4)»;
  • Переконайтеся, що вибрано автоматичне отримання IP-адреси і DNS-сервера.

Виробники роутерів постійно випускають оновлення вбудованого ПЗ. Це дозволяє подбати про продуктивність пристроїв і виключити проблеми з безпекою.


Щоб оновити прошивку:


1. Зайдіть на сайт виробника роутера. Для цього в пошуковому рядку напишіть назву і у перших результатах пошукової видачі знайдіть потрібний сайт.

2. Знайдіть на сайті модель свого роутера. Її можна подивитися на коробці або етикетці. Перейдіть на сторінку моделі.

3. Знайдіть пункт «Підтримка»/«Завантажити»/«ПЗ»/Support/Download/Software.

4. Оберіть і завантажте найсвіжіший файл прошивки (Firmware/Вбудоване ПЗ) зі списку програмного забезпечення.

5. Зайдіть в налаштування роутера. Підключіть КАБЕЛЕМ комп'ютер до роутера, зайдіть в браузер, впишіть в адресний рядок 192.168.0.1 або 192.168.1.1. Найчастіше виробник вказує адресу на корпусі. Далі введіть admin в поле логіна і admin - в поле пароля (якщо не змінювали на інше).

6. Створіть резервну копію налаштувань (вони будуть скинуті після оновлення). Додаткові налаштування > Системні інструменти > Резервна копія та відновлення. Натисніть на кнопку «Резервна копія». Збережіть отриманий файл на комп'ютер.

7. Перейдіть у Системні інструменти > Оновлення вбудованого ПЗ. Прикріпіть завантажений раніше файл прошивки у відповідне поле і натисніть «Оновити».

8. Не відключайте від роутера кабель живлення та мережевий кабель, яким він підключений до комп'ютера. Оновлення займе до 5 хвилин, буде виконано кілька перезавантажень.

9. Після закінчення оновлення переконаємося в тому, що налаштування скинуті до заводських: Системні інструменти > Резервна копія та відновлення. Натисніть «Відновити заводські налаштування».

10. Перейдіть в розділ «Відновлення». Прикріпіть файл, який Ви зберегли під час створення резервної копії. Натисніть «Відновити».

11. Якщо налаштування не відновилися (так буває для деяких прошивок), внесіть їх вручну.

Натисніть на меню «Пуск», знайдіть у правій частині «Комп’ютер». Натисніть на нього правою клавішею миші та оберіть «Властивості». У новому вікні зліва знайдіть «Диспетчер пристроїв», перейдіть у нього.

У переліку пристроїв знайдіть «Мережеві адаптери», натисніть на трикутник поруч. Оберіть пристрій, у назві якого є Ethernet Controller. Натисніть правою кнопкою миші і оберіть «Характеристики».

Натисніть на меню «Пуск», знайдіть у правій частині «Комп’ютер». Натисніть на нього правою клавішею миші та оберіть «Властивості». У новому вікні зліва знайдіть «Диспетчер пристроїв», перейдіть у нього.


У переліку пристроїв знайдіть «Мережеві адаптери», натисніть на трикутник поруч. Оберіть пристрій, у назві якого є Ethernet Controller. Натисніть правою кнопкою миші і оберіть «Оновити драйвер».


Вам буде запропоновано вибір між автоматичним пошуком драйверів та ручним завантаженням файлу з комп’ютера. Спочатку оберіть автоматичний. Якщо комп’ютеру не вдасться знайти драйвери, перейдіть у браузер та введіть такий пошуковий запит: «(модель вашої мережевої карти) завантажити драйвери». Краще завантажити драйвери з сайту виробника. Збережіть найновіший файл (будьте обережні з неперевіреними сайтами) на комп’ютер.


Поверніться до вікна оновлення драйвера. Оберіть завантажений файл на натисніть кнопку «Оновити». Зачекайте закінчення процесу, не перезавантажуйте і не відключайте комп’ютер.

Для того, щоб дізнатися MAC-адресу, натисніть правою кнопкою миші на значку інтернет-з'єднання в правій частині панелі завдань (може бути значок дротового і бездротового з'єднання). Оберіть «Відкрити параметри мережі та Інтернет» або «Центр управління мережами і загальним доступом» для різних версій Windows.

Далі відкриється вікно, в якому потрібно буде знайти «Зміна (налаштування) параметрів адаптера».

На наступній сторінці потрібно буде натиснути правою кнопкою миші на значку з'єднання Ethernet і вибрати пункт «Властивості».

У новому вікні підведіть курсор миші до рядка під написом «Підключення через». Після цього з'явиться спливаюче вікно з MAC-адресою мережевої карти.

Якщо Вам потрібно змінити MAC, біля напису «Підключення через» натисніть на кнопку «Налаштувати».

Відкриється нове вікно, в якому потрібно буде знайти вкладку «Додатково». Ви побачите список, оберіть пункт «Мережева адреса» або «Network address». Збоку списку є поле, позначене порожнім кружком і словом «Значення». Потрібно активувати цю позицію і ввести нове значення MAC-адреси в порожнє поле. Після натискання на кнопку «ОК» адреса мережевої карти буде змінена.


Також про те "Навіщо потрібна MAC-адреса, як її дізнатися та змінити" Ви можете дізнатися у нашій статті за посиланням.

Щоб правильно налаштувати підключення Інтернету на ПК без роутера (через мережеву карту) у Windows, виконайте наступні дії:

  • Підключіть кабель від провайдера до Ethernet порту.
  • Далі перевірте, щоб було обрано автоматичне отримання IP і зареєстрована за Вами MAC-адреса.
  • На панелі справа натисніть на значок монітору і виберіть «Параметри мережі та Інтернет».
  • У додаткових мережевих параметрах знайдіть «Налаштування параметрів адаптера».
  • Натисніть правою клавішею миші на значок Ethernet і у меню, що випадає, оберіть «Стан».
  • Знайдіть у меню «IP версії 4(TCP/IPv4)» і натисніть на нього. Після чого натисніть «Властивості».
  • У даному меню «Властивості IP версії 4 (TCP/IPv4)» перевірте, щоб галочки стояли навпроти цих пунктів:
    • ☑ Отримати IP-адресу автоматично
    • ☑ Отримати адресу DNS-сервера автоматично
  • Далі перевірте поточну MAC-адресу пристрою і звірте її з тією, яка повинна бути у Вас. Уточнити її можна в технічній підтримці по телефону або у чаті. Також можна подивитися в особистому кабінеті в розділі «Послуги» — «Інтернет» .
  • Потім на панелі справа натисніть на значок монітора і оберіть «Параметри мережі та Інтернет».
  • У додаткових мережевих параметрах знайдіть «Налаштування параметрів адаптера».
  • Натисніть правою клавішею миші на значок Ethernet і у меню, що випадає, оберіть «Стан», а далі — «Відомості про мережеве підключення».
  • У рядку «Фізична адреса» знайдіть потрібну інформацію і звіртеся з тією, яку дізналися.
  • Якщо MAC-адреса не співпадає, натисніть правою клавішею миші на значок Ethernet і у меню, що випадає, натисніть «Властивості» — «Налаштувати» — «Додатково».
  • Знайдіть рядок «Мережева адреса/Network address/Locally Administered Address».
  • Поставте галочку навпроти поля введення і збережіть потрібну адресу.
  • Натисніть «ОК».
  • Після оновлення MAC-адреси перезавантажте мережеве з'єднання:
    • правою клавішею натисніть на значок Ethernet і оберіть «Відключити»;
    • через хвилину ще раз натисніть на нього, тільки вже виберіть «Включити».

Тепер можна перевіряти Інтернет.

Більш детально про те, як правильно налаштувати підключення через мережеву карту у Windows, можна дізнатися з нашої статті за посиланням.

Щоб правильно підключити ПК до Інтернету без роутера (через мережеву карту), використовуючи Ubuntu 22.04 LTS, виконайте наступні дії:

  • Підключіть кабель від провайдера до Ethernet порту.
  • Натисніть на значок мережевого підключення (перший значок справа вгорі) — «Дротове під'єднано» — «Параметри мережі».
  • Зліва в налаштуваннях виберіть «Мережа» і натисніть на шестерню навпроти дротового підключення.
  • Далі перевірте поточну MAC-адресу пристрою і звірте її з тією, яка повинна бути у Вас. Уточнити її можна в технічній підтримці по телефону або в чаті. Також можна подивитися в особистому кабінеті в розділі «Послуги» — «Інтернет».
  • Для зміни MAC-адреси перейдіть у вкладку «Засвідчення», виберіть рядок «Адреса MAC» і вкажіть необхідну у форматі XX:XX:XX:XX:XX:XX. Потім натисніть «Застосувати».
  • Після оновлення MAC-адреси перезавантажте мережеве з'єднання. Тепер можна перевіряти Інтернет.

Більш детально про те, як правильно налаштувати підключення через мережеву карту у Windows, можна дізнатися з нашої статті за посиланням.

Для правильного налаштування Інтернету на ПК без роутера (через мережеву карту) в macOS виконайте наступні дії:

  • Підключіть кабель від провайдера до Ethernet порту.
  • Натисніть на значок «Apple» в правому верхньому куті, після чого — на «Системні параметри».
  • У меню, що з'явилося, знайдіть значок «Мережа» і натисніть на нього.
  • Знайдіть рядок «Thunderbolt Bridge» і виберіть потрібний тип підключення «з DHCP».
  • Далі перевірте поточну MAC-адресу пристрою і звірте її з тією, яка повинна бути у Вас. Уточнити її можна в технічній підтримці по телефону або в чаті. Також можна подивитися в особистому кабінеті в розділі «Послуги» — «Інтернет».
  • Повідомте технічній підтримці, яку MAC-адресу встановити. Після цього у вас з'явиться інтернет-з'єднання по кабелю Ethernet.

Більш детально про те, як правильно налаштувати підключення через мережеву карту в macOS, можна дізнатися з нашої статті за посиланням.

Відшукайте розділ «Трансляції»:


1. Відкрийте пункт «Автоматичне налаштування»;

2. Вкажіть джерело сигналу: антена, кабель, супутник;

3. Визначте тип каналів – цифрове мовлення;

4. Натисніть на кнопку «Пошук» і оберіть «Повний» варіант, а далі – «Сканування»;

5. Чекаєте завершення налаштування;

6. Знайдіть «Зберегти» розпочинайте перегляд.

Якщо не працюють тільки канали пакету «Базовий», потрібно перевірити та перепідключити кабель, який підключено до Вашого телевізора. У разі, коли не працюють також додаткові пакети, зробити автопошук цифрових каналів.

Якщо це не допомогло, зверніться до нашого сервісно-інформаційного центру будь-яким зручним способом:

  • залиште заявку на сайті maxnet.ua;
  • напишіть нам в чаті Telegram, Viber або на сайті maxnet.ua;
  • зателефонуйте за номером 0800-31-0700.

На приставці необхідно відкрити «Налаштування», «Система», «Мова і введення». Далі оберіть потрібну мову і поверніться в головне меню.

Щоб використовувати послугу, необхідно мати приставку або телевізор на ОС Android вище 5-ї версії. Якщо у Вас Smart TV, який підтримує встановлення застосунків з Google Play, додатково купувати приставку не потрібно. У іншому разі знадобиться медіаплеєр (приставка, set top box) на Android.

Щоб почати користуватися послугою, завантажте наш додаток «Макснет Web TV».

Під час першого запуску програма пропонує вибрати, на якому пристрої вона буде використовуватися. Оберіть пункт «ТБ приставка».

Далі Вам буде запропоновано вибір технології: IPTV (Multicast)/Web TV. Для перегляду Web TV на телевізорі необхідно вибрати другий пункт. Далі з'явиться повідомлення про згоду користувача та інформація про зняття абонентської плати. Якщо Вас все влаштовує, натисніть кнопку «Продовжити».

На наступному етапі потрібно ввести пароль доступу, яким є Ваш особовий рахунок. У разі неправильного введення пароля на екрані з'явиться повідомлення про помилку.

Після натискання кнопки «ОК» на екрані повторно з'являється повідомлення про реєстрацію нового пристрою. Після цього почнеться перегляд телеканалу, який знаходиться першим у списку.

Під час наступних запусків програми відтворення буде починатися з того каналу, на якому був закінчений перегляд. При першому підключенні послуга активується та списується абонентська плата.

Для того, щоб налаштувати приставку inext, необхідно зробити наступні кроки:

  1. Включити приставку, щоб горів індикатор.
  2. Підключити монітор або телевізор через HDMI-кабель, який йде в комплекті.
  3. Включити приставку з пульта.

Таким чином Ви повинні потрапити на головний екран, де ми і почнемо налаштовувати приставку. Про порядок подальших налаштувань читайте в інструкції за посиланням.

Як налаштувати приставку MAG250 для користування послугою Maxnet WebTV читайте в інструкції за посиланням.

Для користування SIP-телефонією Вам знадобиться один з наступних варіантів пристроїв:

  1. Аналоговий телефон. Підключити звичайний телефонний апарат до системи на базі IP-телефонії можна за допомогою спеціального VoIP-шлюза.
  2. IP-телефон. Це сучасний пристрій для зв'язку через IP-телефонію, який підключається за допомогою дротового Інтернету і дозволяє надсилати голосові повідомлення через інтернет-протоколи.
  3. ПК або ноутбук зі встановленим на них SIP-застосунком (софтфон) для дзвінків, доступом до Інтернету та гарнітурою.
  4. Мобільний телефон або планшет з підключенням до мобільного або фіксованого Інтернету та зі встановленою на ньому спеціальною SIP-програмою.

Більш детально про кожен тип обладнання для прийому та здійснення дзвінків у системі SIP-телефонії, а також особливості вибору відповідних пристроїв читайте тут.

Для користування доступні дві версії програми: Zoiper Lite (безкоштовна) та Zoiper Pro (комерційна). Версія Lite має обмеження функціональності, але для базового користування її достатньо.

Щоб налаштувати програму версії Zoiper Lite, Вам потрібно:

  1. Знайти програму Zoiper Lite у Play Market.
  2. Запустити програму Zoiper на своєму пристрої.
  3. Погодитись з правилами використання застосунку.
  4. Ввести свій логін та пароль, які Ви отримали при підключенні або від Вашого адміністратора PBX. Логін буде співпадати з Вашим номером. Після чого треба натиснути кнопку "Create an account".
  5. Вказати адресу серверу, яку Вам видав провайдер. І натиснути “Наступний”.
  6. Поля в наступному вікні залишити пустими і натиснути кнопку “Пропустити”.
  7. Обрати протокол, який Вам назвали при оформленні телефонії (“SIP UDP”).
  8. Також треба буде погодитись з налаштуваннями застосунку.

Після виконаної послідовності дій Ви можете використовувати програму Zoiper Lite для здійснення голосових та відеодзвінків, надсилання повідомлень та інших функцій.

З більш детальною інструкцією з налаштування програми Zoiper можна ознайомитись тут.

Щоб налаштувати SIP-застосунок Linphone на iOS або Android, виконайте наступні кроки:

  1. У Google Play/App Store знайдіть і встановіть Linphone.
  2. Після успішного встановлення застосунку запустіть його.
  3. В меню натисніть “Помічник”.
  4. Натисніть "ВИКОРИСТОВУЙТЕ ОБЛІКОВИЙ ЗАПИС SIP".
  5. У цьому пункті вкажіть:
    • Ім'я користувача: Ваш SIP-номер з особистого кабінету (57ХХХХХХХ)
    • Пароль: Ваш пароль від SIP-номера з особистого кабінету
    • DOMAIN: 79.171.120.4
    • DISPLAY NAME: ім'я або короткий номер менеджера, який використовуватиме SIP-акаунт
    • ТРАНСПОРТ: UDP

    Якщо у Вас виникнуть складнощі з доступом до кабінету або пошуком авторизаційних даних, зверніться за номером 0800-31-8831 — і наші співробітники Вам допоможуть.

  6. Натисніть “ЛОГІН”. Якщо налаштування введені правильно, Ви побачите статус “Підключений”.
  7. Натисніть "Налаштування", щоб налаштувати додаткові параметри.
  8. У розділі "NETWORK" Ви можете обмежити роботу програми лише при WI-FI з'єднанні.
  9. У розділі "SIP ACCOUNTS" рекомендуємо змінити період перереєстрації на 120 секунд.
  10. Готово! Тепер Ви можете використовувати застосунок Linphone для здійснення голосових та відеодзвінків, надсилання повідомлень та інших функцій за допомогою мобільних пристроїв на iOS або Android.

З більш детальною інструкцією з налаштування програми Linphone на смартфоні можна ознайомитись тут.

Щоб налаштувати SIP-застосунок Linphone для MacOS, Windows або Linux, виконайте наступні кроки:

  1. Завантажте Linphone з офіційного сайту і встановіть програму. Після запуску програми відкриється вікно налаштування.
  2. Натисніть на кнопку "Використовувати SIP обліківку".
  3. Після цього введіть дані облікового запису SIP-акаунту, який Ви створили в особистому кабінеті або які Вам надав Ваш менеджер:
    • Ім'я користувача – логін SIP-акаунта;
    • Пароль – пароль SIP-акаунта;
    • Показуване ім'я (не обов’язково) — ім'я або короткий номер менеджера, який використовуватиме SIP-акаунт;
    • Домен SIP – 79.171.120.4;
    • Транспорт — UDP.

    Після заповнення полів з налаштуваннями SIP-акаунта натисніть “ВИКОРИСТОВУВАТИ” (пароль Ви задаєте при створенні SIP-акаунта в особистому кабінеті). Якщо отримали дані по SIP-акаунту від служби підтримки, тоді скопіюйте їх з листування або перетворіть пароль в особистому кабінеті).

  4. Щоб налаштувати час реєстрації пристрою, потрібно перейти до меню налаштувань облікового запису.
  5. У вікні параметрів виберіть обліковий запис та натисніть на значок “Змінити”.
  6. У полі “Тривалість реєстрації (сек)” встановіть значення 3600 , а також увімкніть перемикач “Оголошувати статус” і натисніть “ПІДТВЕРДИТИ”.
  7. Далі необхідно вибрати вже налаштований Вами обліковий запис SIP. Для цього натисніть лівою кнопкою миші в лівому верхньому кутку панелі налаштувань.
  8. Після чого у вікні виберіть необхідний SIP і виставіть статус "Доступний".

На цьому етапі налаштування програми Linphone на MacOS, Windows або Linux закінчено і SIP-акаунт готовий для прийняття та здійснення дзвінків.

З більш детальною інструкцією з налаштування програми Linphone на комп'ютері можна ознайомитись тут.

У першу чергу звертайте увагу на пропускну спроможність WAN-порта і її відповідність Вашому тарифному плану. WAN-порт – це роз'єм, до якого підключається мережевий кабель від провайдера. Якщо його пропускна спроможність – 100 Мбіт/с, а Ви підключаєте гігабітний тариф, Ви не отримаєте бажаної швидкості. Для таких тарифів потрібен порт 1000 Мбіт.


Також зверніть увагу на діапазони, у яких працює роутер. Краще, щоб він підтримував і 5 ГГц, і 2,4 ГГц, щоб можна було створювати мережу, орієнтуючись на підключені пристрої.


Інше важливе питання – стандарти роботи. Роутер обов’язково має підтримувати 802.11n, щоб забезпечити високу швидкість мережі.


Кількість антен у роутера для домашнього використання важлива тільки у разі, якщо вам потрібний потужний сигнал на великій площі. У інших випадках двох антен цілком достатньо.

«До 300 Мбіт/с» зазвичай означає, що роутер може видати такий показник для передачі даних між пристроями всередині домашньої мережі. Наприклад, коли ви транслюєте кіно на телевізор, або завантажуєте файли у домашнє сховище. Швидкість інтернету, яку роутер може прийняти від провайдера і роздати далі пристроям, визначається пропускною спроможністю WAN-порту.


Це роз'єм, в який підключається кабель від вашого провайдера. Якщо WAN-порт — 100-мегабітний, то швидкість інтернету становитиме не більше 100 Мбіт/с. Неможливо роздати більше, ніж прийнято, тому такі роутери не підходять для тарифів 300, 500 і 1000 Мбіт/с.

Для підключення тарифів понад 100 Мбіт/с, необхідна обов’язкова наявність:


  • прокладеного 8-ми жильного кабелю «вита пара»;
  • мережевої карти на комп’ютері, яка підтримує швидкість до 1 Гбіт/с;
  • роутера, який підтримує швидкість до 1 Гбіт/с по WAN порту.

Компанія «Макснет» може надати гігабітний роутер і мережеву карту, а також здійснити прокладку 8-жильного мережевого кабелю.


Якщо Ви зацікавлені у швидкості понад 1 Гбіт/с, потрібно перевірити, чи підходить для цього Ваше обладнання. Як це зробити, покроково описано в інструкції за посиланням.


Сьогодні компанії-виробники SMART TV телевізорів використовують 3 операційні системи: Tizen від Samsung, WebOS 2.0 від LG та Android від Sony і Philips. Приставка необхідна в тому випадку, якщо Ви хочете підключити послугу Web TV через наш додаток «Макснет Web TV», а Ваш телевізор працює НЕ на ОС Android.

Якщо Ваш телевізор використовує Android і підтримує завантаження додатків з Google Play, приставка не потрібна.

Це залежить від технології, за якою підключається абонент. Якщо це FTTx у багатоквартирних будинках – оптоволокно прокладається до нашого обладнання, яке встановлюється на технічному поверсі. До обладнання абонентів прокладається «кручена пара».

Оптоволокно до квартири прокладається в індивідуальному порядку.

Якщо йдеться про PON у приватному секторі, оптичне волокно прокладається у будинок, встановлюється спеціальне обладнання для конвертації сигналу (абонентський термінал). До нього «крученою парою» підключається роутер чи комп’ютер абонента.

У будь якому випадку оптоволокно неможливо підключити до Ваших пристроїв без додаткового обладнання.

Це можна зробити кількома способами: використовуючи стандартний повербанк в парі з DC-USB перетворювачем або за допомогою міні UPS.

1. Повербанк + DC-USB перетворювач

Для резервування живлення Wi-Fi роутера при відключеннях світла краще вибрати модель повербанку, яка на виході видає різну напругу: 5 V, 9 V та 12 V. Тоді для живлення роутера від переносної зарядки Вам знадобиться лише кабель USB - DC на штекер 5.5/2.5 мм.

Якщо вихідна напруга Вашого роутера 9 V або 12 V, підійде кабель USB-DC на 9 V або 12 V відповідно, без тригера. У разі, якщо напруга не більше 5 V, потрібен кабель з тригером (перемикачем) для її підвищення. Щоб підібрати відповідний кабель-перемикач живлення, подивіться характеристики напруги та сили струму, вказані на зворотній стороні роутера.

Коли все необхідне для підключення Wi-Fi роутера до повербанка підібране, залишається підключити кабель в USB-порт повербанка і DC-порт на роутері. Таким чином Ваш Інтернет зможе безперебійно працювати впродовж 4-6 годин з моменту вимкнення електрики (тривалість залежить від ємності Вашого power bank). Якщо зовнішній акумулятор оснащений функцією швидкого заряджання, це дозволяє повністю зарядити його за 1-3 години замість звичайних 6-8 годин.

2. Міні UPS

Щоб підключити mini UPS до комутатора або Wi-Fi маршрутизатора, потрібно зробити наступне:

  1. Від'єднати свій адаптер від мережі змінного струму та маршрутизатора Wi-Fi.
  2. Підключити адаптер живлення до міні ДБЖ, за потреби використовуючи вхідний роз'єм.
  3. Увімкнути адаптер і зачекати, поки міні ДБЖ виявить вхідну напругу.
  4. Підключити кабель вихідного гнізда до маршрутизатора Wi-Fi, за необхідності використовуючи вихідний роз'єм.

Залежно від споживаної потужності Ваших пристроїв таке компактне ДБЖ забезпечить до 6-18 годин їх автономної роботи з моменту вимкнення електроживлення.

Більш детально про резервування абонентського обладнання для роботи Інтернету за відсутності світла читайте тут.

Що означають різні стани індикаторів на абонентському терміналі (ONU/ONT):

POWER / Стан живлення

  • якщо індикатор світиться, живлення ONT увімкнене;
  • якщо індикатор не горить, живлення ONT вимкнене.

PON / ONT регістр

  • якщо індикатор світиться, реєстрація на OLT (терміналі оптичної лінії) успішна;
  • якщо індикатор блимає, відбувається процес реєстрації на OLT;
  • якщо індикатор не горить, то не вдалося зареєструватися на OLT або немає нормального введення оптичного сигналу.

LOS / XPON оптичні сигнали

  • якщо індикатор світиться, оптична потужність нижче за чутливість приймача;
  • якщо індикатор не горить, оптична потужність в нормі.

LAN / LAN статус порту

  • якщо індикатор світиться, Ethernet-з'єднання нормальне;
  • якщо індикатор блимає, відбувається процес передачі даних через порт Ethernet;
  • якщо індикатор не горить, Ethernet-з'єднання не встановлене.

Що означають різні стани індикаторів на Wi-Fi роутері:

SYS / Стан роботи системи

  • якщо індикатор світиться, роутер завантажується;
  • індикатор, що блимає, вказує на те, що роутер працює нормально;
  • якщо індикатор світиться безперервно довше 1 хв, це свідчить про збій у роботі роутера.

2.4G, 5G / Діапазон частот Wi-Fi

  • якщо той чи інший індикатор світиться, відбувається передача даних на відповідній частоті 2.4 ГГц, 5 ГГц.

WAN / Стан підключення до інтернет-провайдера

  • якщо індикатор світиться постійно, відбувається активне з'єднання з мережею;
  • якщо індикатор блимає зеленим, відбувається обмін даними;
  • якщо індикатор блимає або світиться жовтим або помаранчевим, зі з'єднанням якісь проблеми і отримати доступ до Інтернету неможливо;
  • якщо індикатор не горить, мережевий кабель не підключений або інтернет-сигнал відсутній.

LAN / Підключення через LAN-порти

  • якщо індикатори світяться або блимають, відбувається передача даних.

Що означають різні стани індикаторів на VoIP-шлюзі:

Power / Стан живлення

  • якщо індикатор світиться, шлюз увімкнений;
  • якщо індикатор блимає, шлюз завантажується.

WAN / Стан підключення до інтернет-провайдера

  • якщо індикатор світиться, шлюз підключений до мережі через порт WAN.

LAN / Підключення через LAN-порти

  • якщо індикатор світиться, шлюз підключений до мережі через порт LAN.

Phone 1&2 (HT812) / Phone 1,2,3 & 4 (HT814) / Статус відповідного FXS телефонного порту на задній панелі

  • якщо індикатор безперервно світиться синім, шлюз зареєстрований і доступний;
  • якщо індикатор не горить, шлюз не зареєстрований;
  • якщо індикатор блимає кожні 500 мс, шлюз у режимі піднятої слухавки або зайнятий;
  • якщо індикатор повільно блимає, це вказує на голосову пошту.

Більш детально про перевірку роботи кожного зі згаданих видів обладнання за індикаторами на ньом читайте тут.

У кожного абонента, який користується послугою Інтернет або ТБ, з моменту підключення доступний вхід в Особистий кабінет. Майстер при підключенні видає протокол замовлених послуг, де прописані логін і пароль для доступу.

Вхід на сторінку особистого кабінету.

Якщо дані були загублені чи немає можливості знайти протокол, необхідно звернутися в нашу компанію зручним способом:

  • написати нам у чат на сайті, Messenger або Telegram;
  • написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши заяву в довільній формі про втрату і копію першої сторінки паспорта власника договору.

Дізнатися свій тарифний план можна, використовуючи особистий кабінет. Тариф буде вказаний у розділі «Послуги».

Вхід на сторінку особистого кабінету.

Дані для входу (логін і пароль) вказані в протоколі замовлених послуг, виданому при підключенні.

Також інформацію про тарифний план може надати співробітник сервісно-інформаційного центру у чаті на сайті та за тел. (057)720-9-720 або 0-800-31-0-800.

Дізнатися свій тарифний план також можна за допомогою програми «Мій Макснет» для Android і IOS.

Під час підключення майстер видає протокол замовлених послуг, де прописує логін і пароль для доступу в Особистий кабінет.

Якщо дані були загублені, Вам необхідно звернутися в нашу компанію будь-яким зручним для Вас способом:

  1. написати нам у чат на сайті, Messenger або Telegram;
  2. зателефонувати до сервісно-інформаційного центру: 0800-31-0800 або (057) 720-9-720;
  3. написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши у довільній формі заяву і копію першої сторінки паспорта власника договору.

Щоб змінити пароль від особистого кабінету, потрібно перейти на вкладку «Зміна пароля» в меню «Профіль» в особистому кабінеті.


Вхід на сторінку особистого кабінету — https://my.maxnet.ua/

Далі необхідно ввести старий і новий пароль.


Якщо старий пароль загублено, необхідно звернутися в нашу компанію наступними способами:


1. написати нам у чат на сайті, Мессенджер або Телеграм;

2. звернутися в сервісно-інформаційний центр за телефонами (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800;

3. написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, приклавши заяву в довільній формі про втрату і копію першої сторінки паспорта власника договору;

4. звернутися особисто в Центр обслуговування абонентів з паспортом і написати заяву про втрату.

Якщо старий пароль загублено, необхідно звернутися в нашу компанію будь-яким зручним для Вас способом:

  1. написати нам у чат на сайті, Месенджер або Телеграм;
  2. звернутися в сервісно-інформаційний центр за телефонами (057) 720-9-720 або 0-800-31-0-800;
  3. написати листа на пошту abonotdel@maxnet.ua, додавши заяву в довільній формі про втрату і копію першої сторінки паспорта власника договору;
  4. звернутися особисто в Центр обслуговування абонентів з паспортом і написати заяву про втрату.
Повернутися на початок