0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

Високошвидкісне обладнання

Безпека даних

Підтримка 24/7

Відеоспостереження для офісу

Система відеоспостереження стежить за подіями, що відбуваються у різних офісних просторах: коридорах, громадських зонах, на робочих місцях, у кабінетах та службових приміщеннях. Проте зйомкою можливості комплексів не обмежуються. Сучасне обладнання вміє контролювати робочі процеси та доступи до різних приміщень, розпізнавати біометричні дані, рахувати робочий час, записувати розмови.

Комплекс може бути локальним чи хмарним. У першому випадку інформація зберігається на фізичному сервері біля компанії. У другому – за відеоархів відповідає провайдер – дані зберігаються на віртуальному сервері.

Тарифні плани

Виберіть тариф, залиште заявку, а решту ми зробимо за Вас!

Які можливості забезпечить гарантований канал?

Стабільний зв'язок на високій швидкості

Локальні та хмарні

зберігайте відеоархів локально або на серверах «Макснет»

Проекти "під ключ"

наші спеціалісти підготують індивідуальний проект і встановлять необхідне обладнання

Зручний додаток

дивіться відео зі смартфона, комп'ютера і планшета (Android, iOS, Win, Lin)

Ультрасучасне обладнання

ми працюємо з виробником безпосередньо, пропонуємо топові моделі без націнки

Чітке зображення

роздільна здатність до 4К, розпізнавання автомобільних номерів, ІЧ-випромінювання до 100 м

Постійний доступ

підключайтеся і дивіться відео з будь-якої точки світу

Готові рішення

Наші пропозиції по реалізації систем відеоспостереження

6 внутрішніх, 1 зовнішня камера

хмарне зберігання записів

розпізнавання осіб

до 30 активних сесій

моніторинг відсутності на робочому місці

резервування запису

повідомлення про порушення периметра, що охороняється

Більше про відеоспостереження для офісу

Дізнайтесь більше про послугу

+ -
Для чого потрібне відеоспостереження в офісі?

Система відеоспостереження виконує кілька функцій: забезпечує безпеку персоналу та відвідувачів, стежить за збереженням майна та контролює робочий час працівників.

Можливості сучасних систем:

  • камери моніторять обстановку в адміністративних приміщеннях: у кабінетах, на складі, у господарських кімнатах, у коридорах, на кухні та у зоні відпочинку;
  • обладнання вважає відвідувачів, що заходять до будівлі;
  • пристрої стежать над роботою персоналу, фіксують робочий час;
  • камери розпізнають обличчя людей, що полегшує пошук порушників;
  • обладнання збирає інформацію, яка потрібна для оптимізації виробничих процесів;
  • пристрої запобігають розкраданню, псуванню матеріального майна компанії, допомагають швидко знайти порушників та розібратися у конфліктній ситуації.

Обладнання підбирають з урахуванням технічного завдання. Наприклад, системи з урахуванням комп'ютерів підходять для невеликих фірм, а комплекси з видеорегистраторами необхідні організаціям із великою чисельністю персоналу.

При виборі камери слід звернути увагу на кут огляду, чутливість, роздільну здатність. Кут огляду впливає на те, яке місце буде захоплено об'єктивом. Ця характеристика пов'язана з чіткістю: чим більшу площу знімає камера, тим складніше розібрати деталі. Чутливість визначає, скільки світла потрібно пристрою для зйомки, а роздільна здатність – головний показник якості картинки.

Установка обладнання - це лише один етап процесу організації відеоспостереження.

Повний комплекс включає наступні кроки:

  1. Проєктування системи - зонування та складання плану встановлення пристроїв, попередній розрахунок, опис основних функцій комплексу.
  2. Підбір обладнання - закупівля камер, відеореєстраторів, модулів управління, які виконуватимуть поставлені завдання.
  3. Монтаж пристроїв та проводки - встановлення камер, модулів управління та обробки інформації, прокладання кабелів живлення та з'єднувальних ліній.
  4. Налаштування системи – тестування та налагодження комплексу, пошук помилок та їх усунення, встановлення певних робочих параметрів.

Після встановлення відеоспостереження в офісі записи з камер можуть зберігатися на фізичному сервері, розміщеному на території компанії, або у хмарі. Обслуговуванням фізичного сервера займаються технічні спеціалісти замовника. Зберігання та доступ до інформації у хмарному сховищі – обов'язок провайдера. Навіть якщо у вашій компанії відключать електрику, відбудуться системні збої, зламається обладнання, архіви не постраждають.

Локальна система відеоспостереження - це одноразова оплата за проєкт, обладнання, монтаж та налаштування. Після встановлення ви оплачуєте лише інтернет-з'єднання за своїм тарифом. Хмарна система – це плата за щомісячне зберігання інформації замість придбання жорстких дисків та відеореєстраторів.

Вартість локальної системи та налаштування віртуального сховища залежить від кількох факторів: розміру вашої компанії, призначення комплексу, кількості камер, стану поточної інфраструктури, нюансів монтажу та налаштування.

airplane

Зв'яжіться
з нами

Телефон менеджера
0800-31-0700

E-mail
info@maxnet.ua

Адреса
У зв'язку з військовим станом офіс тимчасово не працює

Залишились питання?

Ви можете зв'язатися з менеджером у зручний спосіб або заповнити форму і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом