0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

Інтернет в офіс

Головна /

Інтернет в офіс

Власна волоконно-оптична мережа

Вигідні тарифи для бізнесу

Персональний менеджер

Високошвидкісний інтернет

«Макснет» пропонує своїм клієнтам повний спектр послуг передачі даних та доступу до мережі Інтернет на основі власної транспортної волоконно-оптичної мережі.

Сучасні технології та обладнання, підхід у наданні послуг, орієнтований на якість та гнучка цінова політика, забезпечують нашим клієнтам високу швидкість доступу, стабільність з'єднання, найвищий рівень сервісу та прийнятні тарифи.

Тарифні плани

Залиште заявку - і ми допоможемо підібрати найкращі умови та перевірити покриття!

*Підключення доступне за технологіями FTTx / ETTH / xPON залежно від наявної технічної можливості за вашою адресою.
У зв'язку з особливостями надання послуг, тарифна політика за деякими адресами може відрізнятися від зазначеної на сайті.

Додати телефонію

Разом вигідніше! При підключенні послуг Інтернет Ви отримуєте можливість підключити міський телефонний номер зі знижкою -50% від поточних тарифів.

Детальніше

Дізнатися ціни й перевірити тех можливість підключення

Заповніть форму і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом

Переваги

Комплексні рішення

пропонуємо комплекс рішень та індивідуальні умови

Зручна форма оплати

ви можете вибрати відповідну форму оплати для юридичних та фізичних осіб

Договір

фіксована вартість послуг за договором

Підтримка 24/7

цілодобова професійна консультація спеціалістів

Реальна IP

реальна IP-адреса у всіх тарифах

Стабільна швидкість

фактична швидкість відповідає заявленій

Більше про послугу «Інтернет в офіс»

Дізнайтеся більше про умови підключення та технології

+ -
Інтернет для бізнесу

Якісне підключення до всесвітньої мережі Інтернет стало однією з неодмінних складових успішного бізнесу. Це не лише постійний доступ до інформації, а й налагоджена комунікація з клієнтами та співробітниками, оптимізація багатьох робочих процесів та оперативне впровадження нових рішень. Докладніше про можливості та способи підключення корпоративного інтернету читайте нижче.

Найчастіше говорячи про інтернет для бізнесу ми маємо на увазі підключення до інтернету офісу. Тобто, забезпечення стабільного та безперебійного підключення до мережі інтернет для великої кількості пристроїв.

Таким чином вирішується ціла низка завдань, а саме:

 • постійна підтримка зв'язку з партнерами, клієнтами та співробітниками;
 • оптимізація та контроль робочих процесів, наприклад, використання хмарних сховищ та CRM-систем;
 • організація віддалених робочих місць.

Крім перерахованого вище, якісний інтернет в офісі — це комфорт і турбота про співробітників і клієнтів, що є важливою складовою позитивного іміджу компанії.

Корпоративний інтернет, перш за все, має бути надійним та безперебійним. Адже від цього залежить багато бізнес-процесів і якість їх виконання. Також важливу роль відіграє швидкість інтернету в офісі, яка повинна відповідати числу пристроїв, що використовують мережу, та обсягу трафіку, що проходить через них.

Наприклад, для перегляду сайтів, використання пошти та месенджерів, роботи з документами достатньо буде швидкості до 100 Мбіт/c.

Якщо ж співробітники обмінюються великою кількістю даних, беруть участь у відеоконференціях, а також необхідно забезпечувати стабільну роботу онлайн-платформ, краще вибрати швидкість до 500 Мбіт/с.

Для роботи систем з високим навантаженням та швидким завантаженням великих об'ємних файлів вимоги до швидкості ще вищі — до 1 Гбіт/c.

Також варто врахувати, що швидкість інтернету в офісі залежить не тільки від провайдера, а й обладнання, яке використовується для організації мережі.

Насамперед необхідно вибрати провайдера. Потім слід залишити заявку на підключення до мережі інтернет на сайті або звернутися до сервісно-інформаційного центру. Оператор надасть вам детальну інформацію про послуги, що вас цікавлять, і погодить час і дату для виїзду спеціаліста. Це необхідно, щоб точно прорахувати фінансові та часові витрати.

Після того, як обсяг робіт та терміни їх виконання будуть визначені, провайдер запропонує укласти договір. Якщо вибрана компанія ухиляється від цього пункту, краще звернутися до іншого представника телекомунікаційних послуг. Потім в обумовлений час та день майстер здійснює всі необхідні роботи з підключення послуги та монтажу обладнання.

При виборі компанії для підключення корпоративного інтернету, варто звернути увагу на її репутацію, систему тарифних планів, обладнання, що використовується, та техпідтримку. Також уважно ознайомтеся з умовами контракту, щоб уберегти себе від потенційних ризиків.

Компанія Макснет надає високу швидкість та індивідуальні умови підключення, щоб забезпечити надійний інтернет для корпоративних клієнтів. Для максимальної зручності розроблено гнучку систему тарифів, яка підходить як малому, так і середньому або великому бізнесу. Більш того, широкий спектр додаткових послуг дозволяє максимально задовольнити запити клієнта та підвищити якість обслуговування.

Підключивши інтернет для бізнесу від Макснет ви також отримуєте:

 • комплексні послуги (монтаж та налаштування обладнання);
 • фіксовану у договорі вартість, яка не залежить від способу оплати;
 • техпідтримку 24/7;
 • реальну IP-адресу;
 • гарантію швидкості та надійності.

Також можна підключити гарантований канал, швидкість з'єднання на якому залишатиметься незмінною навіть під час пікової завантаженості.

Вартість інтернету для бізнесу безпосередньо залежить від його швидкості. Компанія Макснет пропонує клієнтам три тарифні плани корпоративного інтернету:

 • Бізнес 200 – від 200 грн/міс;
 • Бізнес 500 – від 375 грн/міс;
 • Бізнес Гіг – від 600 грн/міс.

Також у вартість підключення входять монтажні роботи та покупка необхідного обладнання. Для точного прорахунку вартості та термінів виконання робіт фахівці Макснет виїжджають на об'єкт перед укладенням договору про надання послуг. Таким чином клієнт завжди наперед знає вартість всіх комплексних робіт.

airplane

Зв'яжіться
з нами

Телефон менеджера
0800-31-0700

E-mail
info@maxnet.ua

Адреса
У зв'язку з військовим станом офіс тимчасово не працює

Залишились питання?

Ви можете зв'язатися з менеджером у зручний спосіб або заповнити форму і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом