0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка
logo
menu close

Блог

Головна /

Блог

Корисна інформація про налаштування пристроїв

Софт: порівняння, аналітика

Найдокладніші публікації про наші послуги

Огляд гарячих клавіш для браузерів

09.06.2023

Iнтернет

915

Огляд гарячих клавіш для браузерів

Якщо Ви складно уявляєте своє життя без глобальної мережі, Вам може бути цікаво, як зробити інтернет-серфінг зручнішим і швидшим. Сьогодні ми розповімо, як заощадити час, який Ви витрачаєте на те, щоб взяти до рук мишу, знайти на екрані кнопку, підвести курсор і клікнути. Звучить не надто серйозно, але, насправді, користувачі, які не відривають руки від клавіатури, працюють значно продуктивніше і менше відволікаються.


Видаляємо особисту інформацію з Google

08.06.2023

Iнтернет

1147

Видаляємо особисту інформацію з Google

Подорожуючи веб-сторінками, кожен користувач залишає за собою сліди. Іноді ці сліди можуть створити проблеми, та й сам факт того, що хтось має доступ до особистої інформації, радує не всіх юзерів. Сьогодні ми розкажемо про те, як «замітати сліди» в мережі.


Міфи про гаджети, в які корисно НЕ вірити

07.06.2023

Iнтернет

949

Міфи про гаджети, в які корисно НЕ вірити

Користувачі мають звичку вірити у загальноприйняті «істини» щодо техніки, не ставлячи їх під сумнів. Часто така віра не йде на користь ані юзерам, ані їхнім девайсам. Усілякі хибні тлумачення розповсюджуються не тільки некомпетентними користувачами, але й самими виробниками обладнання або розробниками ПЗ у корисливих цілях.