0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

Wi-Fi 6

Головна /

Wi-Fi 6

У квартиру, офіс та приватний будинок

Тарифи до 1 Гбіт/с

Покращений стандарт Wi-Fi зв'язку

Технологія Wi-Fi 6

Wi-Fi 6 (стандарт 802.11 ах) представляє собою новітню технологію бездротового зв'язку, що прийшла на зміну стандарту 802.11 ас. Цей стандарт забезпечує високу швидкість передачі даних (вдвічі більшу порівняно з попереднім стандартом Wi-Fi 5) як у приватних, так і у громадських мережах, безпеку даних і гарні показники продуктивності при високій щільності підключень. При цьому гаджети, які працюють за такою технологією, розряджаються повільніше.

Які переваги надає стандарт Wi-Fi 6?

Стабільний зв'язок на високій швидкості

Збільшена пропускна здатність

Wi-Fi 6 дозволяє досягти більш високої швидкості передачі даних (до 11 Гбіт/с), завдяки чому Ви отримуєте доступ до перегляду більш швидкого і плавного потокового відео, прискореного завантаження файлів та більш чутливого онлайн-геймінгу.

Покращена продуктивність

Технологія OFDMA (Orthogonal Frequency Division Multiple Access) дозволяє ефективніше використовувати доступну смугу пропускання для передачі даних між різними пристроями та забезпечує більш стабільне і плавне підключення для всіх пристроїв у мережі.

Знижене енергоспоживання

Завдяки функції цільового пробудження TWT (Target Wake Time) батарейно-живильні пристрої (смартфони, планшети, ноутбуки) заощаджують енергію і тому працюють довше від одного заряджання.

Покращені швидкість і покриття

Технологія MU-MIMO (Multi-User Multiple Input Multiple Output) дозволяє одночасно обслуговувати різні пристрої із застосуванням кількох антен, що прискорює передачу даних, а також покращує покриття, що особливо важливо для великих будинків та офісів.

Підвищена безпека

Нова функція безпеки WPA3 (Wi-Fi Protected Access 3) надає більш надійний захист мережі та забезпечує підвищену конфіденційність даних, які передаються бездротовою мережею.

Розширене мультикористування

Підтримка Wi-Fi 6 забезпечує більш стабільне і надійне підключення для великої кількості одночасно підключених пристроїв (смартфонів, планшетів, ноутбуків, смарт-телевізорів та ін.) в домашній мережі без втрати швидкості та якості сигналу.

Wi-Fi 6 маршрутизатор
TOTOLINK X2000R

Від провідного виробника електронних пристроїв

Стандарти: IEEE 802.11ax, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11n, IEEE 802.11g, IEEE 802.11b, IEEE 802.11a

Частота: 2,4 ГГц/5 ГГц

Швидкість передачі даних: 2,4 ГГц: до 300 Мбіт/с, 5 ГГц: до 1201 Мбіт/с

Режим роботи: режим шлюзу, режим ретранслятора, режим AP, режим WISP

Безпека: фільтрація IP/портів, фільтрація MAC-адрес, фільтрація URL-адрес

Як підключити?

Виберіть тариф, залиште заявку, а решту ми зробимо за Вас!

Перевірка покриття

Перевірте можливість підключення послуг за вашою адресою

Заявка

Залишіть заявку онлайн або зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію

Дзвінок оператора

Ми уточнимо подробиці та призначимо час підключення

Підключення

Наш спеціаліст встановить з'єднання та налаштує роботу

Більше про технологію «Wi-Fi 6»

Дізнайтеся докладніше про застосовану технологію, її особливості та можливості

+ -
Що таке Wi-Fi 6?

Wi-Fi 6, також відомий як 802.11ax, є останнім стандартом бездротового зв'язку Wi-Fi. Він був розроблений для покращення швидкості, надійності, ефективності та дальності дії бездротових мереж порівнюючи з попередніми стандартами, такими як Wi-Fi 5 (802.11ac).

Серед ключових особливостей та переваг Wi-Fi 6:

 1. Вища швидкість даних:
  Wi-Fi 6 забезпечує вищі швидкості передачі даних, що дозволяє швидше завантажувати та вивантажувати інформацію.
 2. OFDMA:
  Технологія Orthogonal Frequency Division Multiple Access (OFDMA) дає можливість одному каналу обслуговувати кілька пристроїв одночасно, скорочуючи затримки передачі даних та покращуючи ефективність.
 3. MU-MIMO:
  Технологія Multi-User Multiple Input Multiple Output (MU-MIMO) дозволяє маршрутизатору комунікувати з кількома пристроями одночасно, покращуючи загальну пропускну здатність мережі.
 4. 1024-QAM:
  Технологія 1024-QAM (Quadrature Amplitude Modulation) забезпечує вищу ефективність передачі даних, що покращує швидкість Wi-Fi.
 5. BSS Colouring:
  Технологія Basic Service Set (BSS) Coloring дозволяє розрізняти сигнали між сусідніми мережами, зменшуючи інтерференцію та покращуючи ефективність мережі.
 6. Розширений діапазон:
  Wi-Fi 6 працює не тільки на частоті 5 ГГц, але і на частоті 2,4 ГГц, що забезпечує краще покриття та проникнення сигналу.
 7. WPA3:
  Завдяки новішому та безпечнішому протоколу захисту забезпечується кращий захист від злому паролів та інших загроз безпеки.
 8. Target Wake Time (TWT):
  Технологія Target Wake Time дозволяє пристроям планувати періоди перебування в режимі очікування, що збільшує тривалість роботи батареї.

Більшість маршрутизаторів Wi-Fi 6 розроблені так, щоб бути зворотно сумісними з попередніми стандартами Wi-Fi, такими як Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 4 (802.11n) та іншими.

Це означає, що Ваш пристрій буде здатний підключитися до мережі Wi-Fi 6, але буде працювати на максимальній швидкості та можливостях, які підтримуються його стандартом Wi-Fi. Тобто пристрій, який не підтримує Wi-Fi 6, не зможе скористатися всіма перевагами нового стандарту.

Багато виробників смартфонів, ноутбуків, IoT пристроїв, мережевого обладнання вже випускають пристрої з підтримкою Wi-Fi 6 (802.11ax).

Найдостовірніший способ перевірити, чи підтримує Ваш пристрій Wi-Fi 6, — подивитися його технічні характеристики на веб-сайті виробника або в документації, яка йде в комплекті з пристроєм.

Замовити підключення

Заповніть форму і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом

Iнтернет + ТБ
--> Телебачення
Телефонія