0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

SIP - телефонія для дому

Головна /

SIP - телефонія для дому

Дзвінки з телефону, смартфона, ПК

Вигідні тарифи на дзвінки за кордон

Достатньо швидкості з'єднання 64 Кбіт/с

SIP-телефонія для дому

SIP-телефонія для дому — це послуга підключення номеру за технологією SIP, завдяки якій Ви вигідно можете дзвонити на всі звичні для Вас напрямки — міські, мобільні, міжнародні. Вибраний міський номер можна використовувати з кількох пристроїв одночасно, до того ж він зберігається за Вами за будь-яких обставин.

З послугою SIP-телефонії для дому Ви отримуєте безпечний та якісний зв'язок. Користуватися послугою з усіма її перевагами можна з IP-телефона, за умови наявного доступу до Інтернету швидкістю від 128 Кбіт/с. Або через комп'ютер, ноутбук, планшет чи смартфон, де потрібно лише встановити безкоштовне програмне забезпечення.

Для підключення послуги на стаціонарних телефонах знадобиться аналоговий телефонний адаптер або наявність покриття “Макснет” у Вашому будинку.

Детальніше

Тарифні плани

Мiський номер у SIP форматi. Спiлкування без меж

Переваги послуги

Здійснюйте дзвінки вигідно з економічним, надійним, якісним зв'язком

Універсальність

можливість спілкування з різних пристроїв — з телефона, смартфона, ноутбука, ПК

Вибір номера

можливість обрати красивий номер, який зберігається за Вами в разі переїзду

Економічність

можливість вигідно здійснювати дзвінки на міські номери та за кордон

Доступність

достатньо швидкості з'єднання
128 Кбіт/с

Багатоканальність

одним номером можуть користуватись одночасно декілька членів вашої родини

HD Voice

покращена якість звуку для голосового зв'язку

Як підключити?

Виберіть тариф, залиште заявку, а решту ми зробимо за Вас!

Заявка

Залишіть заявку онлайн або зателефонуйте на безкоштовну гарячу лінію

Дзвінок оператора

Ми уточнимо подробиці та призначимо час підключення

Підключення

Наш спеціаліст встановить з'єднання та налаштує роботу

Більше про послугу «SIP-телефонія для дому»

Дізнайтесь більше про послугу

+ -
Що таке SIP-телефонія для дому у Харкові?

За допомогою одного лише Інтернету Вам доступна безліч різноманітних функцій. До них може приєднатися навіть спілкування телефоном.

«Макснет» надає послугу SIP-телефонії для дому, завдяки якій Ви можете дзвонити на всі звичні для Вас напрямки (міські, мобільні, міжнародні). Вибраний міський номер буде Вашим за будь-яких обставин, а використовувати його Ви зможете з кількох пристроїв одночасно.

Для можливості здійснювати дзвінки потрібен доступ до Інтернету. Зі стабільним підключенням та швидкістю хоча б 128 Кбіт/с у Вас буде безпечний та якісний зв'язок із більш вигідною вартістю порівняно з іншими способами зв'язку. Ви оплачуватимете лише вимовлені хвилини за тарифом без щомісячної абонплати. Приймальною стороною можуть стати мобільні, міські та SIP-номери, у тому числі дзвінки можна здійснювати за кордон.

Якщо спеціальний застосунок встановити на Ваш смартфон, то скористатися технологією можна буде будь-якої миті та повноцінно замінити нею мобільні дзвінки. Абоненти можуть дзвонити з IP телефона, комп'ютера, ноутбука або планшета. Також можна користуватись і на стаціонарних телефонах. Для цього знадобиться аналоговий телефонний адаптер або наявність відповідного обладнання “Макснет” у вашому будинку.

Принцип роботи SIP-телефонії для дому полягає у передачі сигналу, тобто мовлення співрозмовника, з використанням інтернет-протоколу. Обладнання приймає його, кодує у цифровий формат, стискає та відправляє у канал зв'язку — мережу Інтернет. На приймальній стороні дії виконуються у зворотній послідовності, і другий співрозмовник чує мовлення. Іншими словами, дзвінки здійснюються через Інтернет.

IP-телефонія для дому від «Макснет» вигідна за всіма показниками:

  • Підключити послугу можна самостійно у своєму особистому кабінеті.
  • Один SIP-номер можна використовувати відразу на кількох пристроях та у різних містах.
  • Для дзвінків з комп'ютера, ноутбука, планшета чи смартфона не потрібне додаткове обладнання, достатньо буде гарнітури та застосунку.
  • При стабільному інтернет-з'єднанні Ви отримуєте якісний зв'язок без спотворень і перешкод.
  • Техпідтримка працює для Вас цілодобово.
  • Доступні додаткові послуги, такі як переадресація, голосова пошта, вибір та заміна телефонного номера, запис вхідних та вихідних дзвінків.
  • Зручно підключити телефонію, цифрове телебачення та домашній Інтернет в одного оператора зв'язку – ми гарантуємо якісне обслуговування у всьому.

Якщо Ви хочете підключити SIP-номер до стаціонарного телефону, знадобиться аналоговий адаптер. Для розмов по SIP з ноутбуків, планшетів, смартфонів та комп'ютерів потрібен лише відповідний застосунок. Наш оператор допоможе Вам встановити ПЗ та проконсультує з усіх питань.

Замовити підключення

Заповніть форму і наш спеціаліст зв'яжеться з Вами найближчим часом

Iнтернет
Iнтернет + ТБ
--> Телебачення