0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка
logo
menu close

Про Компанію

Головна /

Про Компанію

20 років успішної роботи

40+ послуг для бізнесу та приватних осіб

Кожен другий абонент з нами понад 6 років

Про Макснет

«Макснет» — гігабітний провайдер та оператор зв’язку, який надає повний комплекс телекомунікаційних послуг. Серед них «Гігабітний Інтернет», «Телебачення», «SIP-телефонія з міським телефонним звʼязком і 0800 номерами», послуги дата-центру, хостингу тощо.

Протягом 20 років існування ми впроваджуємо інноваційні цифрові технології на базі власної мережної інфраструктури, яку системно модернізуємо та розширюємо. А також щороку запускаємо нові напрямки, послуги та сервіси, розширюючи можливості для наших абонентів.

«Макснет» має власну оптоволоконну магістраль, побудовану за технологією FTTB / FTTH з керованими комутаторами. Ми своєчасно її обслуговуємо та гарантуємо користувачам безперебійну роботу. Крім того, ми маємо прямі канали з резервуванням за схемою «1+1» на Східну і Західну Європу, а отже, маємо затримки менше 20 мс до популярних ресурсів.

Кожен другий абонент з нами більше 6 років. Висока кваліфікація спеціалістів та цілодобова підтримка менеджерів завжди до ваших послуг. А завдяки регулярній модернізації обладнання ми надаємо дедалі якісніший зв’язок. Ось таким шляхом ми й вийшли на рівень Гігабітного провайдера. Після надходження заявки ми можемо під’єднати вас за 1 день.

Детальніше

Iнтернет
Iнтернет + ТБ
--> Телебачення
Телефонія

Чому ми?

20 років досвіду, власна оптоволоконна мережа, 10 застосовуваних технологій

Історія розвитку компанії

Найзначніші періоди у розвитку напрямків роботи та послуг, що надаються

Наші партнери

Ми співпрацюємо з відомими міжнародними компаніями та корпораціями

Відгуки

Дізнайтесь, що говорять про нас абоненти або поділіться своєю думкою, це допоможе нам стати краще

Сертифікати та ліцензії

Технології, обладнання, матеріали відповідають міжнародним вимогам