0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка
logo
menu close

6 причин для підключення PON у квартирі

Головна /

Блог

/

6 причин для підключення PON у квартирі

6 причин для підключення PON у квартирі

09.01.2023

Iнтернет

3449

Мережі в мегаполісах по всьому світу сьогодні будують на основі технології PON. «Макснет» завжди йде в ногу з часом і одним з перших у Харкові впроваджує PON для підключення абонентів у багатоквартирних будинках.
Давайте розберемося, в чому переваги технології і чому варто скористатися нашою унікальною пропозицією.

Як це працює

Раніше ми описували технологію та її переваги, а сьогодні хочемо зробити акцент на особливостях підключення у багатоквартирних будинках.

Нагадуємо, що технологія PON має на увазі використання оптоволоконного кабелю на всьому відрізку від провайдера до абонента. Елементи мережі — пасивне обладнання, тому збої в роботі зведені до мінімуму, немає залежності від електроживлення, а швидкість з'єднання — стабільна.

Схема мережі на боці абонента представлена нижче:


Таким чином, оптоволокно не просто підводиться до будинку (як при стандартному FTTx), а конкретно у Вашу квартиру. Якщо, роблячи ремонт, Ви заклали в стіну «кручену пару», можна не перетягувати кабель, а встановити абонентський термінал у тамбурі, куди виведена розводка з квартири.

Абонентський термінал потрібен для перетворення світлового сигналу в електричний для подальшої передачі по крученій парі. Далі все як звичайно: кабель підводиться до роутера або комп’ютера.

Переваги технології:

  1. Незалежність від електроживлення в районі. Для роботи Інтернету достатньо, щоб живлення було у квартирі. За наявності «безперебійника» Інтернет продовжить працювати за відсутності електрики в домі.
  2. При підключенні використовується оптоволоконний кабель. Він відрізняється від «крученої пари» відсутністю металевих частин, тому йому не страшна гроза і він не цікавий злодіям. Сигнал по оптоволокну передається без втрат і завжди стабільний.
  3. Оптоволокно — це світовий тренд. На основі оптики будують всі сучасні мережі, кабель тонше і дешевше крученої пари в 2 рази.
  4. За замовчуванням абонент отримує гігабітний доступ до Інтернету. Незалежно від обраного тарифу є можливість миттєвого підвищення швидкості до 1 Гбіт/с без заміни кабелю. Це важливо, так як Інтернет змінюється, а запити користувачів ростуть. Тому гігабіт вже найближчими роками може стати «базовою» швидкістю, як сьогодні 100 Мбіт/с.
  5. Абонент отримує свій особистий канал зв'язку. Від центрального до домашнього обладнання немає вузлів, які можуть негативно вплинути на з'єднання.
  6. Вся різниця для абонента при підключенні — абонентський термінал у вигляді маленького пристрою, який можна легко сховати. Ми надаємо його на вигідних умовах.

Чому для нас це важливо

На сьогодні впровадження технології для багатоквартирних будинків тільки почалось і пропозиція обмежена. Ми аналізуємо відгук і збираємо зворотній зв'язок, а в майбутньому будемо збільшувати кількість будинків, підключених описаним способом.

Використання технології PON дасть провайдерам можливість підвищити відмовостійкість систем, стабільність з'єднання і знизити витрати на модернізацію мережі. Таким чином, від переходу «виграють» не тільки отримувачі, а й постачальники послуг.

Зручність та задоволеність абонентів — вкрай важливі фактори для нас, тому ми дуже сподіваємося, що Ви оціните переваги і увійдете до числа абонентів, підключених оптоволокном до квартири.

Коментарі

3

Абонент

31.01.2023

Мне даже не перезвонили о возможности GPON, хотя заявку оставлял на контакт-центре.

Макснет

13.02.2023

Для більш детальної інформації та перевірки можливості підключення за Вашою адресою напишіть, будь ласка, нам в онлайн чат.

Никита

29.01.2023

Тоесть нужно будет запитывать терминал, который судя по тексту будет в тамбуре и его могут украсть и роутер в квартире? Не очень практично

Петр

13.02.2023

Это же, в том случае, если не хочешь в квартире ставить.. А если не доверяешь соседям или тамбур не закрывается, то лучше, конечно, ставить в квартире..

Абонент

19.01.2023

Нажаль, ця послуга для багатьох багатоповерхівок з покриттям Макснету не досяжна.

Макснет

27.01.2023

Зараз ми активно модернізуємо мережу для надання цієї технології у багатоповерховій забудові, слідкуйте за новинами та залишайте заявку на перспективу підключення до GPON.

Еще комментарии