0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка
logo
menu close

Налаштування приставки MAG250 для користування послугою Maxnet WebTV

Головна /

Блог

/

Налаштування приставки MAG250 для користування послугою Maxnet WebTV

Налаштування приставки MAG250 для користування послугою Maxnet WebTV

10.01.2023

Пристрої

356

Приставка MAG-250 служить для відтворення інтерактивного WebTV від "Макснет". Пристрій дозволяє відтворювати медіафайли (відео, аудіо, зображення) за допомогою домашньої мережі.

 1. Підключаємо приставку кабелем (патчкордом) від роутера.

  Пояснення: Раніше подібні приставки для перегляду IPTV могли підключати окремим кабелем від нашого комутатора. Для перегляду WebTV так працювати не буде. Якщо у абонента немає роутера і він переглядає тільки ТВ, приставку, потрібно підключити по основному інтернет-кабелю (все одно буде послуга Інтернет + WebTV).

 2. Вмикаємо приставку. Після завантаження операційної системи і появи напису “Завантаження порталу” натискаємо кнопку “Menu” на пульті.
 3. Вибираємо “Системні налаштування” — і потрапляємо до головного меню.
 4. В головному меню переходимо в “Сервери” → “Портали”.

  В URL1 вписуємо: http://stb.maxnet.ua/index_webtv.cgi  Примітка: Клавіатуру можна викликати натисканням відповідної кнопки на пульті.

 5. Возвращаемся в главное меню (кнопка “Exit” на пульте).
  Повертаємося у головне меню (кнопка “Exit” на пульті). Переходимо в розділ “Мережа” → “Провідне Ethernet” → Вибираємо “Авто (DHCP)”. Після цього перевіримо, що приставка отримала налаштування від роутера. Для цього в головному меню вибираємо “Стан мережі” → “Провідне Ethernet”.
 6. На цьому налаштування закінчено. Повертаємося в головне меню, натискаємо “Перезапуск порталу”. За замовчуванням буде завантажуватись портал WebTV (який ми прописали в URL1). При запиті пароля вводимо особовий рахунок.

Примітка: За успішної активації в картку абонента додасться послуга MaxnetTV з МАС-адресою цієї приставки, а якщо послуга вже підключена на іншому пристрої – то як додатковий пристрій до вже існуючої послуги.

Коментарі

0

Еще комментарии