0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

Як налаштувати Zoiper

Головна /

Блог

/

Як налаштувати Zoiper

Як налаштувати Zoiper

30.09.2023

Iнтернет

15900

Zoiper — це крос-платформна програма для здійснення дзвінків через мережу Інтернет у будь-яких напрямках. Для забезпечення якісної роботи цього сервісу достатньо лише високошвидкісного підключення до Інтернету. Програма здійснює підтримку протоколів SIP, IAX та XMPP. Серед аналогів Zoiper вигідно вирізняється безперебійним спілкуванням, якісною звукопередачею та можливістю створювати велику кількість облікових записів. Сервіс можна завантажити на різні платформи (Android, iOS, Windows, Linux) та пристрої (смартфон, планшет, ноутбук, ПК).

Для користування доступні дві версії програми: Zoiper Lite (безкоштовна) та Zoiper Pro (комерційна). Версія Lite має обмеження функціональності, але для базового користування її достатньо. Преміум-опції можна докупити згодом за потреби.

Далі — покрокова інструкція з налаштування кожної з версій.

Як налаштувати Zoiper Lite

 1. Знайдіть програму Zoiper Lite у Play Market.
 2. Запустіть програму Zoiper на своєму пристрої.
 3. Погодьтеся з правилами використання застосунку.
 4. Введіть свій логін та пароль, які Ви отримали від Вашого SIP-провайдера або адміністратора PBX. Логін буде співпадати з Вашим номером.

  Якщо у Вас ще немає облікового запису, але Ви хотіли б користуватися SIP-телефонією, зверніться за номером 0800-31-8831 — і наші співробітники допоможуть підібрати тариф згідно потреб.
  Натисніть кнопку "Create an account".
 5. Вкажіть адресу серверу, яку Вам видав провайдер. І натисніть "Наступний".
 6. Ці поля залишаємо пустими. Натискаємо кнопку “Пропустити”.
 7. Оберіть протокол, який Вам назвали при оформленні телефонії (“SIP UDP”).
 8. Також треба буде погодитись з налаштуваннями застосунку.


 9. Готово! Тепер Ви можете використовувати програму Zoiper для здійснення голосових та відеодзвінків, надсилання повідомлень та інших функцій.

Зверніть увагу: залежно від Вашого SIP-провайдера та типу облікового запису, який Ви використовуєте, процес авторизації може трохи відрізнятися. Якщо у Вас виникнуть проблеми або питання, Ви можете звернутися за допомогою до технічної підтримки Zoiper або Вашого SIP-провайдера.

Як налаштувати Zoiper Pro

 1. Знайдіть програму Zoiper Pro у Play Market.
 2. Встановіть програму на свій пристрій і запустіть її. Погодьтеся з правилами використання застосунку.
 3. На головному екрані програми натисніть кнопку "Налаштування" в меню.

 4. У розділі "Облікові записи" натисніть кнопку "+".
 5. Введіть свій логін та пароль, які Ви отримали від Вашого SIP-провайдера або адміністратора PBX. Логін буде співпадати з Вашим номером.

  Якщо у Вас ще немає облікового запису, але Ви хотіли б користуватися SIP-телефонією, зверніться за номером 0800-31-8831 — і наші співробітники допоможуть підібрати тариф згідно потреб.
  Натисніть кнопку "Create an account".
 6. Вкажіть адресу серверу, яку Вам видав провайдер. І натисніть “Наступний”.
 7. Ці поля залишаємо пустими. Натискаємо кнопку “Пропустити”.
 8. Оберіть протокол, який Вам назвали при оформленні телефоніі: “SIP UDP”.
 9. Тепер Ви можете здійснювати голосові дзвінки через Zoiper Pro.

Часті питання та відповіді на них

1. Я не можу зареєструватися в Zoiper. Що мені робити?

Переконайтеся, що Ви ввели правильні дані для авторизації, включаючи адресу сервера, ім'я користувача та пароль. Також переконайтеся, що Ваш обліковий запис є активним і що у Вас є з'єднання з Інтернетом. Якщо проблема не вирішується, зверніться до технічної підтримки.

2. У мене є проблеми зі звуком під час дзвінка через Zoiper. Що мені робити?

Переконайтеся, що у Вас є досить хороше з'єднання з Інтернетом, щоб забезпечити якісний звук. Також переконайтеся, що звук на Вашому пристрої правильно налаштований і що Ви використовуєте відповідні навушники або динаміки. Якщо проблема не вирішується, спробуйте перезапустити програму або зв'язатися з технічною підтримкою.

3. Як налаштувати Zoiper для роботи з моїм SIP-акаунтом?

Щоб налаштувати Zoiper для роботи з Вашим обліковим записом SIP, необхідно знати дані облікового запису, такі як ім'я користувача, пароль та адресу сервера SIP. Після запуску програми Zoiper виберіть пункт "Параметри" та введіть свої облікові дані у відповідні поля. Якщо у Вас виникнуть проблеми з налаштуванням, Ви можете звернутися за допомогою до технічної підтримки.

4. Я хочу змінити свій пароль у програмі Zoiper. Як я можу це зробити?

Змінити пароль від SIP-акаунту може лише Ваш провайдер. Як користувач Ви можете лише вписати вірний чи невірний пароль в обліковому записі. Якщо Ви хочете змінити пароль, будь ласка, зверніться до свого інтернет-провайдера.

Коментарі

0

Еще комментарии