Помилка
Помилка
Помилка
Підписка оформлена
Заявка успішно відправлена
Помилка
Повідомлення відправлено
Помилка
За Вашою адресою є покриття «Макснет»
Заявка успішно відправлена
Покриття відсутнє
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Запит успішно відправлено
Помилка
Резюме успішно відправлено
Заявку на перенесення домену успішно відправлено
Помилка
25.03.2024
Iнтернет
5191
У сучасному світі працювати онлайн вже стало звичним явищем. І цілком зрозуміло, що на зручність та ефективність цього процесу впливає швидкість Інтернету. Які показники вважати нормальними — залежить від конкретних потреб. Давайте розберемося в цьому питанням.
Швидкість передачі даних, достатня для різноманітних завдань
Вибираючи прийнятну інтернет-швидкість для домашнього офісу, перш за все слід враховувати характер своїх робочих завдань. Вони можуть бути наступними:
Оскільки текст не потребує високої пропускної спроможності, для отримання/надсилання текстових повідомлень вистачить мінімальної швидкості Інтернету в межах 1-5 Мбіт/с.
Якщо ваша робота пов'язана з прослуховуванням музики, подкастів, книг, голосових повідомлень, для такого типу завдань достатньо 1-2 Мбіт/с вхідної швидкості за умови стабільного з'єднання.
За потреби регулярного завантаження великих файлів у хмарні сховища мінімальна рекомендована швидкість повинна бути в межах 10-25 Мбіт/с.
Щоб здійснювати стабільні відеодзвінки з низькою роздільною здатністю, наприклад, за допомогою популярної програми Zoom, рекомендована швидкість стартує від 1 Мбіт/с. Тоді як рекомендована швидкість HD-якості для проведення відеоконференцій становить 5-10 Мбіт/с.
Для обробки великих обсягів даних, використання VPN або інших служб з підвищеними вимогами до пропускної спроможності необхідна швидкість від 25 Мбіт/с і вище.
Якщо раніше швидкість передачі даних від 15 Мбіт/с для однієї людини вважалася достатньою, то сьогодні стандартом стала швидкість від 100 Мбіт/с. Це обумовлено тим, що більшість людей заходять в Інтернет не тільки з комп’ютера, а підключають до Wi-Fi смартфон, планшет, розумну колонку та багато інших пристроїв.
Коли варто вибрати гігабітну швидкість Інтернету для домашнього офісу?
В окремих випадках для дистанційної роботи краще підключити Інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, тобто в десять разів швидше за стандартну. Таке рішення доцільне, якщо:
Співставте свої потреби з можливостями тарифних планів, які пропонують провайдери, та визначтеся, чи варто вам підключати гігабітний Інтернет. Якщо ні, оптимальніше вибрати середню швидкість до 500 Мбіт/с.
Який тип підключення вибрати для онлайн роботи?
Щоб комфортно працювати у віддаленому форматі, потрібно також правильно підібрати тип інтернет-підключення:
До речі, оптичний зв'язок використовує така сучасна технологія передачі даних, як GPON, що працює за принципом пасивного мережевого обладнання і забезпечує стабільну інтернет-швидкість до 1 Гбіт/с. При цьому до мережі може бути одночасно підключено декілька девайсів. А ще на інтернет-з'єднання з використанням оптичного кабелю не впливає відсутність електрики за умови, що заживлено відповідне обладнання (абонентського терміналу та Wi-Fi роутера). Тож, якщо вам потрібен високошвидкісний та стабільний доступ до Інтернету, варто скористатися перевагами сучасного стандарту GPON.
4G-модеми, портативні роутери та 4G Wi-Fi маршрутизатори
Більшість портативних пристроїв оснащені роз'ємом для SIM-карти і здатні отримувати доступ в Інтернет. Однак чимало користувачів використовують для дистанційної роботи два гаджети або більше, і підбирати для кожного окрему SIM-картку або переставляти “сімку” з одного пристрою до іншого виявляється дорого та незручно. Набагато зручніше організувати загальний доступ в Інтернет шляхом високошвидкісного з'єднання з кількох пристроїв. У цьому випадку вам знадобиться USB 4G-модем, компактний мобільний роутер або 4G Wi-Fi маршрутизатор.
Зовнішній 4G-модем є одним з пристроїв, призначених для використання мобільного Інтернету на ПК або ноутбуці. Це зручне рішення, коли виникає потреба на нетривалий час або в дорозі підключити до Інтернету один пристрій.
До категорії компактних пристроїв, які працюють автономно, належить і портативний роутер. По суті це Wi-Fi роутер, в який ви можете вставити SIM-картку, але не можете під'єднати його до провідної мережі. Такий пристрій зручно використовувати, коли необхідно забезпечити інтернет-зв'язком одночасно декілька пристроїв.
А ще віддалені співробітники можуть скористатися 4G Wi-Fi маршрутизатором з підтримкою SIM-картки. Це звичний для багатьох Wi-Fi роутер, який працює від дротового Інтернету, але додатково має слот для SIM-картки, і у випадку втрачання сигналу дротової мережі перемикається на 4G/LTE.
Хоч багато операторів і надають пакети з безлімітним обсягом трафіку, все одно при досягненні певних лімітів швидкість зв'язку може знижуватись. З огляду на це уважно переглядайте умови пакету.
Резюме
Всім користувачам Інтернету, які працюють дистанційно, радимо розумно підійти до питання вибору швидкості, щоб забезпечити нормальну швидкість передачі даних для своєї комфортної роботи. У свою чергу компанія “Макснет” готова забезпечити відповідну швидкість інтернет-з'єднання, пропонуючи на вибір тарифні плани під різні потреби працівників домашніх офісів.
Оцінити
5.0
Поділитися
Коментарі
0
Еще комментарии