0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

Що таке віртуальна АТС

Головна /

Блог

/

Що таке віртуальна АТС

Що таке віртуальна АТС

27.04.2023

Iнтернет

15524

Звичайний телефонний зв'язок здійснюється за допомогою телефонної мережі, яка складається з кабелів та спеціального обладнання. Віртуальна ж АТС пропонує новий підхід до телефонного зв'язку: вона використовує хмарні технології, що дає змогу дзвонити за допомогою Інтернету.

Основна перевага послуги віртуальної АТС (далі скорочено ВАТС) полягає в тому, що Ви можете користуватися телефонним зв'язком з будь-якого місця з Інтернет-підключенням, і для цього не потрібне складне обладнання та дорогі лінії зв'язку. Хмарна АТС має всі необхідні функції апаратної АТС, такі як розгорнута маршрутизація викликів, багаторівневі голосові меню, конференц-зв'язок та ін. Але особливість полягає в тому, що всі ці функції можна налаштувати за короткий термін і без великих витрат, а користуватися ними набагато простіше.

Віртуальна АТС для бізнесу: навіщо вона потрібна

Хмарна АТС є корисним рішенням для бізнесу з різних причин. Серед основних переваг її використання:

 • Економічність: сервіс дозволяє зменшити витрати на телефонний зв'язок, оскільки не потребує придбання та обслуговування складного обладнання та дорогих ліній зв'язку, а внутрішні розмови між співробітниками стають безкоштовними.
 • Мобільність та гнучкість: за допомогою ВАТС можна поєднати різні філії або департаменти в єдину систему, а користувачі можуть дзвонити з будь-якого місця з доступом до Інтернету. Налаштування дозволяють реалізувати будь-які сценарії комунікації між співробітниками та клієнтами.
 • Автоматизація бізнес-процесів: за допомогою обміну даними через API можна ефективно вибудовувати та оптимізувати процеси діяльності в компанії.
 • Простота у використанні: сервіс дуже простий в управлінні та налаштуванні, що дає користувачам змогу швидко та ефективно працювати з нею.
 • Масштабованість: ВАТС може бути масштабована відповідно до потреб бізнесу, що дозволяє змінювати її розмір та функціональність залежно від зростання бізнесу з мінімальними витратами.
 • Надійність та резервування: за рахунок розміщення сервісу у надійних дата-центрах можна не перейматися про перебої з електроживленням, відсутність Інтернету або виход з ладу фізичного обладнання.

Можливості віртуальних АТС


Хмарна АТС надає бізнесу низку можливостей, які забезпечують ефективну роботу з клієнтами та підвищують продуктивність співробітників. Ось декілька з них:

 1. Запис розмов: дозволяє прослуховувати записані розмови в подальшому для аналізу та підвищення якості обслуговування клієнтів та навчання співробітників.
 2. Маршрутизація дзвінків: завдяки автоматичному перенаправленню вхідних дзвінків на відповідний номер або відділ (наприклад, дзвінків з рекламної кампанії – на відділ продажів, а запитів з технічної підтримки – на відділ технічної підтримки) клієнти мають змогу швидко отримувати відповіді на свої запити та питання.
 3. IVR (голосове меню): голосове привітання дозволяє утримати клієнта на лінії, а завдяки автоматичному розподілу дзвінків на вільних менеджерів час очікування відповіді скорочується.
 4. Аналіз статистики дзвінків: надає можливість відстежувати динаміку звернень, контролювати роботу співробітників та вчасно вносити зміни в роботу хмарної АТС.
 5. Інтеграція з CRM-системами: хмарна АТС може інтегруватися з системами управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM), що дозволяє автоматизувати обробку звернень та покращувати взаємодію з клієнтами.
 6. Конференц-зв'язок: ВАТС надає користувачам змогу проводити конференц-зв'язок з декількох місць одночасно, що полегшує роботу команд та забезпечує швидке та ефективне прийняття рішень.
 7. Віртуальна пошта: користувачі хмарної АТС можуть надсилати та отримувати голосові повідомлення на свою електронну пошту, що дозволяє ефективно управляти своїм часом та відповідати на повідомлення в зручний для них час.

Всі ці можливості дозволяють компаніям підвищувати продуктивність та ефективність своєї роботи, полегшувати взаємодію з клієнтами та знижувати витрати.

Як налаштовується та скільки коштує віртуальна АТС


Співробітники «Макснет» налаштовують хмарну АТС на основі завчасно підготовленого технічного завдання від клієнта, застосовуючи індивідуальний підхід до виконання кожного запиту. Процедура здійснюється через веб-інтерфейс, що дозволяє змінювати налаштування в будь-який момент.

Налаштована ВАТС від «Макснет» відрізняється від інших рішень тим, що не обмежує функціонал клієнта (тобто клієнт отримує функціонально нелімітовану АТС). Після налаштування сервісу представники нашої компанії готові провести корпоративне навчання роботі з ним.

В результаті замовник послуги отримує змогу максимально оптимізувати роботу зв'язку в компанії, зменшити витрати на телефонні дзвінки, а також поліпшити комунікацію зі своїми клієнтами.

Вартість оренди хмарної АТС залежить від обраного тарифного плану. Для клієнтів з нестандартними запитами ми готуємо індивідуальні пропозиції.

Щоб дізнатися подробиці та оформити підключення ВАТС, зателефонуйте нашим менеджерам за номером 0800-31-8831.

Коментарі

0

Еще комментарии