0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

Блог

Головна /

Блог

Корисна інформація про налаштування пристроїв

Софт: порівняння, аналітика

Найдокладніші публікації про наші послуги

Як підключатися до Wi-Fi, використовуючи QR-код

24.12.2022

Iнтернет

34900

Як підключатися до Wi-Fi, використовуючи QR-код

Сьогоднішня стаття для гостинних хазяїв, порядком утомлених давати пароль від свого Wi-Fi. Ми розповімо про простий спосіб, який позбавить Вас і Ваших гостей від диктування і уважного запису пароля.


Як налаштувати роутер MikroTik

22.12.2022

Iнтернет

19332

Як налаштувати роутер MikroTik

Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN — мультипортовий маршрутизатор з підтримкою Wi-Fi, який дозволяє організувати високопродуктивну мережу будь-якої складності у приміщеннях.


Абонентський термінал ONU PICOTEL PU-X910

13.12.2022

Iнтернет

23769

Абонентський термінал ONU PICOTEL PU-X910

Про те, що таке абонентський термінал, ми розповідаємо у нашій статті.
Модель PU-X910 призначена для роботи в EPON та GPON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) та GPON (ITU-T G.984.2) повністю сумісна з OLT C-DATA, BDCОМ, Huawei та ZTE. Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) та один оптичний порт SC/UPC.