Міський телефонний зв’язок. Додаткові послуги

Для фізичних осіб
Найменування послуги Ціна (з ПДВ, грн.) Примітка
Переадресація телефонних дзвінків
Послуга дає можливість переадресувати вхідні дзвінки на інший телефон. Номер, на який здійснюється дозвон, приймає вхідний дзвінок і в разі необхідності автоматично відправляє його на інший телефонний номер. Дана послуга дозволяє переводити вхідні дзвінки з Вашого телефону на інший телефонний номер. Ви будете впевнені в тому, що жоден з викликів не залишиться без відповіді.
1,00 за заявою
Повідомлення про надходження вхідного дзвінка під час розмови 1,00 за заявою
Заміна номера телефону 20,00 за заявою
Визначення номера Euro Caller ID
Визначення номера — процес, що проходить за допомогою устаткування АТС або послуга, якою може скористатися абонент телефонної мережі для визначення вхідного номера. Також можливе визначення номера при прослуховуванні телефонної лінії.
входить у вартість абонплати
Багатоканальні телефони
Багатоканальний номер — це номер, що дозволяє приймати кілька дзвінків одночасно. Дзвінки, що надходять на цей номер, переадресовуються на різні телефони. Як правило, створюється список номерів для переадресації, а також пріоритетність з’єднання з тим або іншим номером. У будь-якому випадку, на що надійшов дзвінок відповідає один з вільних на даний момент абонентів.
входить у вартість абонплати за заявою
Голосовая пошта
Голосова пошта — це електронна система для реєстрації, збереження та перенаправлення телефонних голосових повідомлень (іноді — для розшуку та оповіщення користувачів). В даний час під голосовою поштою розуміють два види сервісів, що надаються операторами і поштовими серверами: — можливість для абонента телефонної мережі залишити адресату голосове повідомлення, яке той зможе прослухати пізніше. — можливість прослухати по телефону електроннe поштове повідомлення, що читається роботом та зберігається на сервері
входить у вартість абонплати за заявою
Аудіоконференція
Аудіоконференція — використання електронних каналів зв’язку з метою організації спілкування необмеженої кількості ваших партнерів, колег або друзів. Використання аудіоконференції дозволяє виробляти голосову комутацію, тобто з’єднати учасників конференції між собою в режимі он-лайн.
входить у вартість абонплати за заявою
Детальна роздруківка дзвінків входить у вартість абонплати за заявою
Відео дзвінки (при підключенні відео апарату) входить у вартість абонплати
Заборона вхідних дзвінків входить у вартість абонплати за заявою
Можливість вибору телефонного номера входить у вартість абонплати
Підключенн АТС з технологією VoIP (SIP) або E1 (PRI) входить у вартість абонплати за заявою
Тоновий набір
Тоновий набір — двотональний багаточастотний аналоговий сигнал, що використовується для набору телефонного номера, а також для різних інтерактивних систем, наприклад голосового автовідповідача. Через використовувану смугу частот сигнал відповідає телефонії.
входить у вартість абонплати
Переукладання договору 36,00
Перевстановлення телефону на іншу адресу 72,00 / в одній будівлі
84,00 / в іншу будівлю