Наші партнери

РОМСАТ — українська компанія, яка з 1994 року традиційно спеціалізується на комплексних поставках обладнання систем телебачення та телекомунікацій. Спираючись на досвід колективу висококваліфікованих фахівців і розгалужену дилерську мережу, РОМСАТ пропонує передові технологічні рішення та обладнання від лідерів галузі, забезпечуючи сервісне обслуговування та технічну підтримку.

 

Cisco — світовий лідер у галузі мережевих технологій, що змінюють способи людського спілкування, зв’язку та спільної роботи. Діяльність компанії зосереджена на п’яти основних технологічних напрямках: магістральна маршрутизація, комутація і послуги; рішення для спільної роботи; віртуалізація центрів обробки даних і хмарні обчислення; відеотехнології; архітектури для трансформації бізнесу.

 

Впродовж понад восьми десятиліть компанія діяльності WISI є піонером у світі розвитку і поширення технологій. За цей час, як постачальник технологій та обладнання в області ефірно — кабельного телебачення та мобільних комунікацій, навчився не тільки зберегти провідну роль у технологічному розвитку, але і постійно впроваджувати новітні розробки в свої продукти.

 

Заснована в 1986 році в Парку Шинчу (Тайвань), компанія D-Link є всесвітньо відомим розробником і виробником мережевого і телекомунікаційного устаткування і пропонує широкий набір рішень для домашніх користувачів, корпоративного сегмента і провайдерів інтернет-послуг.

 

Міжнародна магістральна мережа RETN надає послуги передачі даних і IP-трафіку між найбільшими телекомунікаційними вузлами світу і України.

 

Товариство з обмеженою відповідальністю «Євротранстелеком» (ЄМТ) було створено у 2001 році з ініціативи Міністерства транспорту України за участю Фонду Державного майна України та ряду зарубіжних і українських інвесторів. Метою створення ЄМТ було будівництво волоконно-оптичних ліній уздовж залізниць України для забезпечення потреб залізничного транспорту України в сучасних засобах зв’язку для її технологічних потреб а також для надання телекомунікаційних послуг під власною торговою маркою.

 

Українська Мережа обміну Інтернет-трафіком (UA-IX). Мета створення UA-IX — забезпечення максимальної зв’язності мереж українських провайдерів і організацію ефективного обміну трафіком між ними по найкоротших маршрутах, без виходу в зарубіжні мережі. В даний час UA-IX об’єднує більше 100 Учасників, серед яких чимало з регіонів України.

 

DTEL-IX — це автономний, незалежний комерційний проект, заснований компанією ТОВ «Діджитал Телеком Ай-Ікс», націлений на надання гнучкого пирингового сервісу для іноземних та українських операторів.

 

DataIX — єдиний міжнародний пірінговий проект, що поєднує власні точки обміну трафіком, розташовані на території Росії, країн Східної і Західної Європи. Основна ідея проекту — створення територіально розподіленої пірингової мережі обміну трафіком між операторами (ISP) і контент-генераторами.

 

RIPE NCC — один з п’яти регіональних інтернет-реєстраторів (англ. Regional Internet Registries, RIRs), виконують розподіл інтернет-ресурсів, а також пов’язану з цим реєстрацію та координацію діяльності, спрямовану на глобальну підтримку функціонування Інтернету.

 

Хостмастер — українське підприємство, яке надає послуги з адміністрування та технічного супроводу домену .ua та публічних доменів у ньому.

 

Giganet — українська мережа обміну трафіком. Мета створення Giganet — забезпечення максимальної зв’язності мереж українських провайдерів і організація ефективного обміну трафіком між ними за найкоротшими маршрутами, без виходу в зарубіжні мережі.

 

Харківська торгово-промислова палата – громадська організація, діяльність якої спрямована на розвиток економіки держави шляхом сприяння бізнесу. Таким чином, Палата виконує стратегічну роль посередника між владою та підприємцями.