Про компанію

Про компаніюНаші переваги

ТОВ «Макснет» — 18 років роботи на ринку телекомунікацій

«Макснет» — оператор зв’язку, який надає повний комплекс телекомунікаційних послуг, серед яких «Інтернет», «Телебачення», «Телефонія» і послуги «Дата-Центру».

З кожним роком все більше українців обирають компанію «Макснет», тому що ми пропонуємо нашим абонентам високу якість і оптимальну вартість послуг, цілодобову сервісно-інформаційну підтримку, оперативне підключення і цілий ряд додаткових переваг.

У своїй роботі ми використовуємо найсучасніші цифрові технології, якісне мережеве обладнання та програмне забезпечення, регулярно проводимо планові модернізації мереж, завдяки чому абоненти компанії отримують стабільну і надійну послугу.

«Макснет» має власну оптоволоконну мережу, побудовану за технологією FTTB / FTTH з керованими комутаторами, що дає можливість оперативно її обслуговувати і гарантує безперебійність роботи. А наявність прямих каналів з резервуванням за схемою «1+1» на Східну і Західну Європу забезпечує мінімальні затримки до популярних ресурсів (від 10 до 20 мс).

Квітень 2002р. — заснування компанії «Макснет», надання послуг Dial-Up до 2004 року.
2004 г. — перехід на надання послуг Інтернет за технологією Ethernet.
Квітень 2008р. — введена послуга «Цифрове телебачення IPTV», що дозволяє нашим абонентам переглядати більше 100 популярних телеканалів.

Грудень 2008р. — впроваджена послуга «Міський телефонний номер», яка дає нашим абонентам можливість користуватися якісним зв’язком за вигідною ціною.

Травень 2010р. — отримано блок IPv6 адрес і підготовлена ​​інфраструктура для впровадження IP протоколу 6-й версії.

Вересень 2010р. — компанія «Макснет» отримала статус реєстратора доменних імен в Україні.

Жовтень 2011р. — розширена сфера діяльності компанії, жителям м. Харкова стали доступні послуги «Кабельне телебачення» і «Цифрове телебачення DVB-C».

Лютий 2013р. — компанія «Макснет» увійшла до складу Інтернет Асоціації України (ІнАУ).

Червень 2013р. — отримано ліцензію НКРЗ в діапазоні частот 5ГГц, що дозволяє жителям приватного сектора підключати інтернет за технологією Wi-Fi 5ГГц.

Травень 2015р. — компанія «Макснет» почала надавати послугу надання інтернету за технологією GEPON для жителів приватного сектора.

Жовтень 2015р. — проведена модернізація обладнання Cisco ASR-9006.

Грудень 2015р. — компанія «Макснет» стала першим оператором зв’язку, який увійшов до складу Харківського ІТ-кластеру.

Лютий 2016р. — почав свою роботу Корпоративний університет «Макснет», в якому навчаються співробітники компанії з метою підвищення рівня кваліфікації.

Червень 2016р. — компанія стала офіційним спонсором і ексклюзивним транслятором матчів «Євро-2016» у найбільшій фан-зоні України.

Жовтень 2016р. — компанія «Макснет» отримала статус партнера за програмами ліцензування Microsoft® SPLA Partner і Microsoft® Open License, що дозволяє офіційно представляти всю лінійку продуктів Microsoft®.

Грудень 2016р. — ТОВ «Макснет» отримало свідоцтво, що підтверджує членство в Харківській торгово-промисловій палаті.

Жовтень 2017р. — Компанія отримала номерний ресурс глобальної телекомунікаційної послуги «800», код оператора — «31». До пакету послуг для корпоративних клієнтів додана послуга «безкоштовний номер 0800».

Червень 2018 — реалізація пілотного проекту за послугою «Хмарне відеоспостереження».

Лютий 2019 — запущено нову послугу Web TV для корпоративних і приватних абонентів.

Листопад 2019 — компанія «Макснет» отримала статус провайдера найшвидшого інтернету в Харкові за версією Speedtest

За роки роботи компанія «Макснет» пройшла тривалий шлях від регіонального інтернет-провайдеру до великого оператора зв’язку, який вийшов не тільки за межі Харківського регіону, а й встиг зарекомендувати себе на міжнародному ринку.

«Макснет» є учасником українських та зарубіжних мереж обміну трафіком — DTEL-IX, UA-IX, DATA-IX, KH-IX, Giganet. Співпрацює з компанією Microsoft® за програмами ліцензування Microsoft® SPLA Partner и Microsoft® Open License. Входить до складу найбільших профільних організацій України та надає послуги відомим міжнародним корпораціям.

Ми не зупиняємося на досягнутому, а постійно прагнемо до розвитку і самовдосконалення, регулярно підвищуємо рівень кваліфікації співробітників, щоб забезпечити наших абонентів і партнерів не тільки якісними послугами, а й відмінним сервісом.

ТОВ «Макснет» — турбота про кожного абонента!

Для вашого дому
 • Висока якість наданих послуг і висока швидкість інтернету до 1 Гбіт/с.
 • Можливість вибору безлімітного тарифу інтернет, що дозволяє заощадити бюджет сім’ї.
 • Можливість підключення як окремих послуг, так і комплексних тарифних планів (Double Play).
 • Цілодобова консультаційна та технічна підтримка — можливість зв’язатися з фахівцем і замовити дзвінок в будь-який зручний час будь-яким зручним способом (телефонний дзвінок, соц. мережі, skype, call-back, на сайті). Єдиний особовий рахунок для послуги Інтернет + ТБ.
 • Видача реальної IP адреси.
 • Можливість підключення в день замовлення.
Для вашого бізнесу
 • Індивідуальний підхід до кожного клієнта для підбору вигідних умов співпраці (можливість вибору безлімітного тарифного плану, з гарантованою смугою Мбіт / с або оплати за останню милю).
 • Особистий менеджер для VIP-обслуговування.
 • Участь компанії у великих точках обміну Інтернет-трафіком, таких як UA-IX, DTEL-IX, DATA-IX, KH-IX, Giganet.
 • Прямі канали з резервуванням за схемою «1+1″ на Східну і Західну Європу, що забезпечує мінімальні затримки до популярних ресурсів (від 10 до 20мс).
 • Власна волоконно-оптична мережа, побудована за технологією FTTB / FTTH з керованими комутаторами.
 • Використання сучасного обладнання від CISCO, D-Link, Accton Edge-Core і інших світових виробників.
 • Наявність паритетних каналів з іншими великими операторами.
Для душі
 • Безперебійність роботи послуги інтернет, завдяки використанню зовнішніх інтернет каналів через альтернативні волоконно-оптичні канали.
 • Розвиток фахівців і компанії, що говорить про кваліфіковане обслуговування абонентів.