Помилка
Помилка
Помилка
Підписка оформлена
Заявка успішно відправлена
Помилка
Повідомлення відправлено
Помилка
За Вашою адресою є покриття «Макснет»
Заявка успішно відправлена
Покриття відсутнє
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Запит успішно відправлено
Помилка
Резюме успішно відправлено
Заявку на перенесення домену успішно відправлено
Помилка
02.05.2018
Iнтернет
68526
Коли сторінки браузера відкриваються з такою швидкістю, ніби їх хтось набирає від руки, є два варіанти: обурюватись чи зрозуміти, в чому справа. У статті ми покажемо, як тестувати доступність вузла, щоб дізнатися, у чому проблема.
Мережеві утиліти командного рядка
Для діагностики проблем з'єднання з інтернетом використовуються спеціальні команди, до яких належать:
PING
Щоб «пропінгувати» адресу, потрібно перейти в командний рядок. Для цього натисніть Win+R або почніть писати у пошуку меню «Пуск» слово «Виконати». У вікні, що з'явилося, впишіть команду «cmd» і натисніть «ОК».
У новому вікні потрібно ввести команду «ping» та адресу сайту
Натисніть «Enter». Виконання цієї команди означає відправлення та отримання чотирьох пакетів з 32 байтів і виведення на екран статистики отримання відповіді.
Тривалість отримання відповіді у кілька мілісекунд (мс) означає, що сайт є доступним. Якщо на екрані з'явиться рядок «перевищено інтервал очікування для запиту», сайт недоступний або використовує підвищені параметри захисту. Якщо потрібно постійно моніторити час відповіді сайту, не обмежуючись чотирма пакетами, додайте -t після команди ping. Зупинити виконання такої команди можна комбінацією клавіш Ctr+C.
Якщо потрібно передати певну кількість пакетів, скористайтеся параметром -n, після якого вкажіть потрібне число.
Також можна задавати обсяг пакетів, що відправляються, використовуючи параметр -l (не більше 1450 байтів).
Перелічені параметри можна комбінувати.
Якщо в результаті виконання команди «ping» пакети не приймаються, заданий вузол недоступний або в ньому відключена функція відповіді на ping-запити. У такому випадку можна скористатися детальною перевіркою за допомогою іншої утиліти — tracert.
TRACERT
Щоб розпочати трасування, введіть у командний рядок tracert та ip-адресу або домен сервера.
В результаті виконання команди на екран виводяться адреси проміжних маршрутизаторів та час відгуку кожного з них. Якщо всі пакети пройшли проміжні відрізки без проблем, несправностей немає. А якщо у передачі пакетів виникають проблеми, Ви можете побачити на якому проміжку маршруту це відбувається.
Команди використовують не лише, щоб перевіряти доступність певного ресурсу, а й щоб перевірити швидкість з'єднання з необхідним хостом (ПК, сервер).
Якщо Ви виявили проблеми зі з'єднанням з окремим ресурсом (доступ до якого не заборонено законом), копіюйте результати перевірки в окремий файл та звертайтеся до фахівців нашого сервісно-інформаційного центру. Це допоможе нам швидко усунути проблему.
Оцінити
5.0
Поділитися
Коментарі
0
Еще комментарии