Помилка
Помилка
Помилка
Підписка оформлена
Заявка успішно відправлена
Помилка
Повідомлення відправлено
Помилка
За Вашою адресою є покриття «Макснет»
Заявка успішно відправлена
Покриття відсутнє
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Запит успішно відправлено
Помилка
Резюме успішно відправлено
Заявку на перенесення домену успішно відправлено
Помилка
12.09.2024
Iнтернет
1545
У сучасному інтернет-середовищі ми щодня стикаємося з величезною кількістю реклами, яка дуже часто заважає отримувати задоволення від перебування в мережі. В таких ситуаціях допоможе використання спеціальних програм, призначених для оптимізації роботи в Інтернеті. Саме про них ми і розповідаємо.
Чому онлайн-реклама може бути небезпечною
Та спочатку розглянемо потенційні ризики, які несуть із собою цифрові рекламні оголошення. Згідно зі статистикою, активний інтернет-користувач перебуває в мережі приблизно 7 годин щодня. І протягом цього часу його роботу чи розваги можуть переривати спливаючі вікна, банери чи інші різновиди онлайн-реклами. Цілком природно, що відволікання уваги викликає роздратування. Однак це не єдині наслідки взаємодії з рекламою в мережі. Вона може призводити й до інших незручностей та неприємностей:
Щоб уникнути перелічених незручностей та небезпек, були створені так звані блокувальники реклами, які користуються популярністю у великої частини інтернет-користувачів. Детальніше про них далі.
Що таке блокувальники реклами та як вони працюють
Блокувальник реклами — це програмне забезпечення, плагін або розширення для браузера, яке фільтрує вміст і приховує нав’язливу рекламу на веб-сторінці. В результаті сторінки без реклами забезпечують гарну взаємодію з користувачем, дозволяючи швидко та без відволікань переглядати їхній вміст.
Принцип роботи всіх програм для блокування реклами можна описати наступним чином:
Крім своєї основної функції, адблокери також вміють:
Наскільки безпечно використовувати блокатори реклами
Використання антирекламних плагінів має свої плюси і мінуси, і питання безпеки залежить від конкретної програми та вашого способу її використання.
Плюси використання блокаторів реклами
Мінуси і потенційні ризики використання блокаторів реклами
Популярні безкоштовні програми для блокування реклами в Інтернеті
1. AdBlock Plus
Це інструмент із відкритим кодом, завдяки чому він є безкоштовним. Adblock Plus блокує банери, аудіо, відео та спливаючі вікна, трекери веб-сайтів і додане до них шкідливе ПЗ. Стандартно програма дозволяє бачити рекламу, яка не заважає перегляду вмісту та не викликає у вас роздратування, з можливістю заблокувати її в налаштуваннях.
Особливості:
Плюси:
Мінуси:
2. Total Adblock
Ця програма дозволяє блокувати необмежену кількість реклами незалежно від того, яким сайтом чи програмою ви користуєтеся. Крім платних тарифів, користувачам Total Adblock доступний безкоштовний базовий план, а ще можна безкоштовно протестувати сервіс.
Особливості:
Плюси:
Мінуси:
3. Stands AdBlocker
Це розширення для блокування реклами в Chrome допомагає захистити від зловмисного ПЗ, загроз безпеці та відстеження в Інтернеті. Плагін блокує рекламу, email оголошення, пошукові оголошення та спливаючі вікна. Також Stands AdBlocker зменшує трафік і забезпечує мінімальне споживання даних.
Особливості:
Плюси:
Мінуси:
4. AdGuard
Цей інструмент обробляє спливаючі вікна, банери та відео (навіть на YouTube), захищаючи користувачів від онлайн-фішингу та сайтів відстеження. Пропонує як розширення для браузера, так і окреме ПЗ для блокування реклами і захисту від трекерів. Окрім платних тарифних планів, доступний безкоштовний базовий план, який пропонує основні функції блокування реклами без оплати.
Особливості:
Плюси:
Мінуси:
5. AdBlock
Це безкоштовне розширення блокує рекламу та спливаючі вікна на Facebook, YouTube, Twitter тощо. AdBlock дозволяє переглядати деякі оголошення на вибір, вносити сайти в білий список або блокувати всі оголошення стандартно. Інструмент доступний для Android та iPhone.
Особливості:
Плюси:
Мінуси:
Як увімкнути блокувальник реклами в Google Chrome
Щоб оптимізувати свою роботу в Google Chrome за допомогою антирекламного плагіна, потрібно виконати наступні дії:
Як увімкнути блокування реклами в Opera
Opera є браузером з вже вбудованим адблокером, тому розширення сторонніх компаній встановлювати не потрібно. Окрім блокування майже всієї реклами, цей браузер також блокує відстежуючі файли cookie на багатьох веб-сайтах. За словами розробників, завантаження сторінок при використанні цього браузера з антирекламним плагіном прискорюється на 90%.
Стандартно вбудований блокатор реклами в Opera знаходиться у сплячому стані. Щоб увімкнути його, вам потрібно:
І наостанок кілька рекомендацій з користування програмами, що блокують рекламу:
Оцінити
5.0
Поділитися
Коментарі
0
Еще комментарии