Помилка
Помилка
Помилка
Підписка оформлена
Заявка успішно відправлена
Помилка
Повідомлення відправлено
Помилка
За Вашою адресою є покриття «Макснет»
Заявка успішно відправлена
Покриття відсутнє
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Запит успішно відправлено
Помилка
Резюме успішно відправлено
Заявку на перенесення домену успішно відправлено
Помилка
31.05.2023
Відеоспостереження
18140
Впровадження нового напряму «Відеоспостереження» дозволило нам краще дізнатися про потреби абонентів і переконатися, наскільки добре мати власну хмару. Сьогодні ми покажемо на простих прикладах, чим відрізняється локальне відеоспостереження від хмарного.
Локальне відеоспостереження (ВС)
Локальне ВС передбачає зберігання записів з відеокамер на відеореєстраторі, встановленому у користувача. Це традиційний тип систем, який сьогодні встановлений у 90% користувачів ВС у Харкові. Інші 10% — це наші абоненти :)
Реєстратор виконує роль керуючого та комутуючого пристрою, а також є сховищем. Для останньої функції у нього встановлений жорсткий диск, ємність якого залежить від потрібної глибині архіву. Така система може працювати з цифровими, аналоговими та гібридними камерами.
Чому це не круто?
Відеоспостереження — це елемент системи безпеки, а жорсткий диск реєстратора — слабка ланка в цьому питанні. Не багато хто знає, але існує декілька типів жорстких дисків, які відрізняються відмовостійкістю та, відповідно, ціною. Багато дрібних компаній, які займаються встановленням відеореєстраторів, часто пропонують найдешевші диски, які з огляду на обмежений цикл записів призначені скоріше для використання в домашньому ПК, ніж в системі з постійним перезаписом даних. Вихід з ладу або втрата призведе до втрати відеоархіву. Частіше за все зловмисники просто виносять реєстратор разом з вкраденим, або, щоб не навантажуватися, пару разів б’ють реєстратором об стіну. Навіть якщо камери зняли його обличчя, витягнути інформацію з побитого жорсткого диска майже нереально.
Вихід є — встановлювати реєстратор у антивандальну шафу. Це захищений ящик, який буде неможливо розкрити без спеціальних інструментів. Однак, пара ударів кувалдою або болгарка все рівно зламають навіть такий ящик.
Хмарне відеоспостереження
По суті, термін «хмара» — це яскраве слово, за яким стоять центри обробки даних. З боку користувача це дійсно виглядає, нібито інформація зберігається «десь далеко», але до неї завжди є доступ.
Хмарні системи відеоспостереження передбачають встановлення тільки камер і комутуючого пристрою. Його роль може виконувати звичайний роутер. Система налаштовується так, щоб передавати потік відео на сервер і зберігати його там задану кількість часу. Користувач може переглядати відео з будь-якої точки світу, використовуючи телефон, комп’ютер або планшет. Архів завжди в безпеці, доступ — безперебійний і швидкий.
Справедливості заради, варто відзначити, що до реєстратора теж можна підключатися віддалено, однак це не робить його безпечним сховищем.
Однак, на відміну від реєстратора, який з огляду обмежень ПЗ і «заліза» дозволяє підключатися до нього тільки одному користувачу, хмарний сервер здатний без проблем одночасно обробляти десятки підключень як у режимі онлайн-стріму, так і в режимі перегляду архіву.
Програмне забезпечення, яке використовує для хмарного відеоспостереження компанія «Макснет», має великий набір можливостей. Користувач може знайти подію за певними параметрами, вивантажувати з хмари записи за певний час. Це зручно, якщо камера стоїть на парковці (у полі зору знаходяться десятки паркувальних місць) і Вам цікаво, хто підходив до Вашої машини вчора ввечері. Також є можливість налаштування оповіщення: при виявленні руху на екран мобільного пристрою надходить відповідне повідомлення.
Хмара «виграє» у реєстратора за 7 позиціями:
Як вибирати?
У рекомендаціях ми базуємося, в першу чергу, на кількість камер.
Якщо йдеться про 1-4 камери, ми завжди рекомендуємо вибирати хмарне відеоспостереження. У цьому випадку знижуються витрати на встановлення системи і розширюються можливості. Заради 1-2 камер в принципі немає сенсу встановлювати реєстратор. Можна піти простим (але не оптимальним) шляхом і обмежитися micro-SD картою замість хмари. Тоді отримувати доступ до архіву можна тільки фізично. Не рекомендуємо Вам такий варіант :)
Коли планується встановлення 5 і більше камер, є сенс подумати про відеореєстратор в захищеній шафі. Все просто: кожна камера, підключена до хмарного відеоспостереження, передбачає абонентську плату. Для систем з великою кількістю камер більш вигідно з фінансового боку встановлювати реєстратор. Однак варто врахувати, що чим більше камер у системі, тим складніше і витратніше їх обслуговувати, тому краще довірити це професіоналам. При правильному виборі обладнання можна також налаштувати безперебійний доступ.
Наші спеціалісти у сфері відеоспостереження дотримуються думки, що не існує універсальних рішень і до кожного проєкту підходять індивідуально, а іноді й нестандартно. Тому системи ВС наших абонентів успішно справляються з поставленими завданнями.
Щоб отримати безкоштовну консультацію за системами ВС, звертайтеся за телефоном (057) 720-9-727.
Оцінити
5.0
Поділитися
Коментарі
0
Еще комментарии