0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка
logo
menu close

Абонентський термінал ONU PICOTEL PU-X710

Головна /

Обладнання

/

Абонентський термінал ONU PICOTEL PU-X710

Модель PU-X710 призначена для роботи в EPON та GPON мережах, підтримує стандарт EPON (802.3ah) та GPON (ITU-T G.984.2) повністю сумісна з OLT C-DATA, BDCОМ, Huawei та ZTE. Для підключення клієнтського обладнання використовується один Gigabit Ethernet порт (10/100/1000 Mbps base-T) та один оптичний порт SC/UPC. Dual Mode ONU PU-X710 виконана у компактному стильному корпусі, що підходить під будь-який інтер'єр. Picotel PU-X710 автоматично вибирає правильний режим роботи в залежності від типу мережі PON в яку вона ввімкнена.

900 грн