Цифрове ТБ (DVB-C). Про послугу

DVB-C – стандарт цифрового телевізійного мовлення, який проводиться по кабелю. В основі стандартів DVB-C лежить стандарт кодування рухомих зображень і звукового супроводу MPEG-2.

Переваги стандарту DVB-C

Висока якість зображення

Забудьте про проблеми із зображенням. У цифрового сигналу є тільки одна якість – висока. Глядач більше не побачить «сніжного» екрана, двоїння і т.д. як часто буває при поганому прийомі аналогового сигналу. Цифровий сигнал приймається тільки у високій якості, або його немає зовсім.

Більша кількість каналів

Головна перевага цифрового телебачення – кількість, різноманітність і тематична спрямованість телеканалів, яких на сьогодні немає у абонентів аналогового ТБ. Спортивні, музичні, пізнавальні, дитячі та розважальні канали – навіть найдосвідченіший глядач обов’язково обере для себе те, що відповідає саме його інтересам і настрою.

Відмінний звук

У Вас, як у абонента мережі цифрового телебачення, з’являється можливість переглядати канали зі стереозвуком, а в деяких випадках і Dolby Digital, що має на увазі ще більш високу якість звукового супроводу. Аудіо, як і відео, в цифровому телебаченні передається без спотворень. Якщо у вас є стереосистема або “домашній кінотеатр”, то тепер, при перегляді телеканалів цифрового телебачення за допомогою сучасних телевізійних приймачів і “домашніх кінотеатрів”, Ви зможете оцінити всі переваги нових технологій.

Батьківський контроль

Якщо у Вас є маленькі діти, то Ви можете обмежувати перегляд «небажаних» (на Вашу думку) каналів дітьми за допомогою функції «батьківський контроль», закривши їх спеціальним паролем.

Як дивитись DVB-C

Майже всі сучасні телевізори підтримують стандарт DVB-C. В телевізорах є роз’єм СI / PCMCIA для підключення САМ модуля (пристрій, що підтримує те чи інше кодування в залежності від встановленого обладнання у оператора), в який вставляється цей модуль з картою доступу. CAM модуль отримується в оператора, до якого ви хочете підключитися.

Якщо ж ваш телевізор не підтримує DVB-C, то вам необхідно придбати тюнер з підтримкою DVB-C. На сьогоднішній день компанії з випуску цифрової техніки надають нам широкий вибір таких тюнерів. Існують і гібридні тюнери з підтримкою як аналогового сигналу, так і сигналу DVB-C.

Підключення до нової послуги здійснюється через вже проведений в квартиру телевізійний кабель. Для підключення необхідно придбати цифровий тюнер і підписатися на один з пакетів телеканалів. Саме підключення займає 10-15 хвилин. При бажанні абонент може це зробити сам.

У всіх проектів цифрового ТБ існує можливість перегляду програми телепередач – паперова програма просто не потрібна, як і доступ в Мережу: все демонструється в режимі реального часу.