Відеоспостереження

MAXNET-Video-Surveillance-Razdel-UA
Відеоспостереження (Closed Circuit Television — CCTV) — це важлива складова комплексних систем безпеки. CCTV передбачає інсталяцію камер, запис, трансляцію і зберігання відео.

Компанія «Макснет» пропонує установку локальних і хмарних систем відеоспостереження «під ключ». Абоненти можуть спостерігати за будинком або офісом з будь-якої точки світу, переглядати і завантажувати архів відеозаписів. Ліцензійне ПЗ дозволяє задавати тривожні зони та лінії, повідомляти про вторгнення та розпізнавати обличчя гостей. Відео з нашого сервера можна переглядати через програму, встановлену на комп’ютер з будь-якою операційною системою (Windows, Linux, Mac OS), або додаток для мобільних платформ Android або iOS.
Ніяких отворів в стінах. Доступ до відеоархіву є тільки у абонента.
Можливі конфігурації:

  1. Локальне відеоспостереження з використанням відеореєстратора. Це класична схема організації системи, яка поступово витісняється хмарними технологіями. У локальних системах дані зберігаються на жорсткому диску, встановленому в спеціальному пристрої — відеореєстраторі. При виході з ладу жорсткого диска всі дані можуть бути втрачені. Також система вразлива в разі вторгнення в приміщення, де встановлено реєстратор. Дані можуть бути знищені навмисно.
  2. Хмарне відеоспостереження — це доступний, безпечний і надійний варіант зберігання відео на серверах «Макснет». Абоненти можуть отримати доступ до записів відеокамер в будь-який час, а розумний пошук скорочує час реакції на події. Таке рішення дозволяє уникнути втрати даних при виході з ладу жорсткого диска і втручання третіх осіб в роботу відеосистеми. Для системи з хмарним зберіганням відеоархіву використовуються PoE комутатори.

Тарифи за послугою «Хмарне відеоспостереження»

 

Тариф Кількість днів
збереження архіва
Розумний пошук Необмежена кількість підключень
з телефону/компьютера
Вартість з ПДВ,
грн./міс.
«Лайт» 1 день

100

«Стандарт» 3 дні

130

«Комфорт» 7 днів

160

«Про» 15 днів

250

«Преміум» 30 днів

400

Важливо:
1. Абонентська плата знімається за прийом, обробку потоку і зберігання записів з 1 камери.
2. Вартість підключення до послуги залежить від необхідних матеріалів і довжини кабелю. Наші спеціалісти можуть вказати вартість тільки після огляду.
3. Сума за обладнання сплачується окремо та залежить від обраної конфігурації, необхідної кількості та типу відеокамер.
4. Попередня комерційна пропозиція (КП) для вибору системи відеоспостереження надається після консультації. Ппісля вибору системи й огляду об’єкта формується остаточна КП.

Консультація за послугою:
0800-31-09-09