Помилка
Помилка
Помилка
Підписка оформлена
Заявка успішно відправлена
Помилка
Повідомлення відправлено
Помилка
За Вашою адресою є покриття «Макснет»
Заявка успішно відправлена
Покриття відсутнє
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Відгук успішно відправлено
Помилка
Запит успішно відправлено
Помилка
Резюме успішно відправлено
Заявку на перенесення домену успішно відправлено
Помилка
28.03.2018
Iнтернет
22313
На завантаження сторінки сайту в 2018 році не повинно витрачатись і 5 секунд. Все ще живете у минулому з повільним браузером? Тоді Вам буде цікаво.
Серфінг в Інтернеті міг би бути значно швидшим і комфортнішим, якщо б користувачі всерйоз підходили до проблеми повільного завантаження сторінок. Однак більшість з них або вважає, що так і треба, або висловлюють невдоволення (магістраллю, провайдером, мережевим обладнанням і власним девайсом), але нічого не робить.
Чому все так погано
Перш ніж призначати винних, давайте розберемося в чому причина. Спочатку визначіться, що конкретно працює повільно. Відкрийте один і той же сайт (бажано, щоб там були відео і великі зображення) у різних браузерах. Якщо проблеми спостерігаються тільки в Chrome, це буде легко виправити, попрацювавши з програмою. Якщо сторінки вантажаться однаково повільно, проблема у з'єднанні або в системі.
До розповсюджених причин повільного завантаження належать:
Відключаємо все зайве. Перевіряємо систему
Для початку, давайте закриємо все непотрібні в даний момент програми і розширення в Google Chrome. Відкрийте «Розширення» і перейдіть у «Керувати розширеннями». Відключіть непотрібні або ті, які виконують одні й ті ж функції, їх може виявитися багато.
Сусідній пункт «Видалення даних про переглянуті сторінки» також стане в нагоді. Браузер зберігає дані про відвідування сторінок і запам'ятовує зображення. Періодично рекомендується очищати історію, cookie і кеш.
Запустіть повну перевірку комп’ютера антивірусом (по-хорошому, робити її потрібно постійно) і видаліть підозрілі файли, знайдені в ході перевірки.
Додаткова корисна програма для очищення комп’ютера від усього зайвого називається Ccleaner. На відміну від антивіруса, вона шукає не шкідливі, а невикористовувані файли, які просто «крадуть» пам’ять. Також рекомендуємо періодично проводити дефрагментацію дисків і не доводити диск С до високої наповненості.
Перевірте драйвери, оновіть або встановіть заново при необхідності. Зайдіть у «Панель управління», «Обладнання і звук» і виберіть «Диспетчер пристроїв». Знайдіть відеокарту, мережеву карту і відкрийте параметри подвійним клацанням. Перейдіть на вкладку «Driver», щоб подивитися поточну версію. Потім відкрийте сайт виробника і подивіться доступне оновлення для драйвера на свою модель. Якщо драйвер застарів або з якихось причин не встановлений, скачайте його.
Корисні фішки в налаштуваннях Google Chrome
Існує кілька прийомів, які дозволять «розігнати» браузер навіть на не дуже сучасному комп’ютері. Для початку зайдіть в застосунки, ввівши в адресний рядок команду:
chrome://apps
Відкриється список активних застосунків. Часто користувачі не використовують половину вбудованих функцій, тому є можливість видалити непотрібні («ПКМ» — «Видалити»). Тепер переходимо до експериментальних функцій. Введіть в адресний рядок команду:
chrome://flags
Тут встановіть галочки навпроти таких функцій:
Після зміни кожного з параметрів перезавантажуйте браузер, щоб контролювати працездатність.
Тепер перейдіть за адресою:
chrome://flags/#enable-scroll-prediction
Тут потрібно активувати функцію передбачення прокручування «Scroll prediction».
Наступна команда:
chrome://flags/#enable-simple-cache-backend
Активуємо Simple cache for FTTP. Це нова система кешування.
Останнє і найважливіше:
chrome://flags/#enable-nostate-prefetch
Тут потрібно вибрати пункт Enabled Prerender.
Ще раз перезавантажте браузер і перевірте працездатність програми. Вкладки повинні відкриватися і провантажуватися значно швидше. Також рекомендуємо ознайомитися з нашим відео на цю тему.
Оцінити
5.0
Поділитися
Коментарі
0
Еще комментарии