0800-31-0700 для нових абонентів
0800-31-0800 технічна підтримка

Абонентський термінал ONT Huawei HS8546V5

Головна /

Обладнання

/

Абонентський термінал ONT Huawei HS8546V5

Huawei HS8546V5 — це інтелектуальний шлюзовий пристрій для гігабітного оптоволоконного рішення "розумний будинок". Модель забезпечує 1 голосовий інтерфейс POTS, 4 адаптивних порти Ethernet GE/FE і дводіапазонний Wi-Fi (2,4 ГГц & 5 ГГц), гнучке застосування, підтримку plug and play, віддалену діагностику, екологічне енергозбереження та інші функції.

HS8546V5 підтримує технології GPON і EPON для реалізації надширокосмугового доступу для домашніх користувачів у сценаріях мереж FTTH. Висока продуктивність пересилання гарантує ефективну передачу голосу, даних і відео високої чіткості, а також забезпечує ідеальне термінальне рішення для розгортання FTTH.

Особливості моделі

  • Тип інтерфейсу: 1POTS+4GE+1USB+ дводіапазонний (2,4 ГГц & 5 ГГц) Wi-Fi.
  • Гнучке використання: ПК, STB та інші домашні термінали можна вільно інтерполювати на порт Ethernet; SIP і H. 248 підтримуються обома протоколами, зручно взаємодіяти з м’якими комутаторами.
  • Plug and Play: підтримує віддалений автоматичний розподіл голосових, широкосмугових і багатоадресних послуг за протоколом OMCI і TR069 без налаштування на місці.
  • Віддалена діагностика: підтримка тестування лінії порту POTS, імітація з’єднання, імітація з’єднання PPPoE, просте віддалене виявлення несправностей.
  • Екологічне енергозбереження: використовується високоінтегрований чип SOC, що об’єднує модулі PON, голосового зв’язку, шлюзу і LSW на одному чипі, що дозволяє економити 25% енергії.

2500 грн