Перегляд VLC на комп’ютері

Технологія IPTV (англ. Internet Protocol Television) – цифрове інтерактивне телебачення в мережах передачі даних по протоколу IP, нове покоління телебачення. Для перегляду IPTV на ПК використовуються медіаплеєри, що виступають в якості сервера для трансляції потока аудіо/відео по мережах (VLC media player). Доставка контента до клієнтського обладнання здійснюється через IP-мережу оператора.

VLC media player
VLC media player – це вільний медіаплеєр. Файли мультімедіа не потребують встановлення додаткових кодеків, вони вже «вбудовані» в програму. VLC відмінно відтворює потокове відео (IPTV) та Інтернет-радіо. Також програма може записувати потокове аудіо/відео на комп’ютер. Ця програма буде ідеальним вибором для перегляду телепередач на комп’ютері. Програма працює на більшості сучасних операційних систем.

Офіційний сайт програми: http://www.videolan.org
Плейлист зі списком каналів: формат m3u
Інструкція використання VLC media player

1. Необхідно закачати і встановити на комп’ютер VLC media player.
2. Закачати з сайту плейліст зі списком каналів у форматі m3u і зберегти його собі на комп’ютер.
3. Завантажте отриманий playlist в VLC Media player.
Після, запускаємо VLC player. Вибираємо меню Playlist->load Playlist File і у вікні, що з’явилося, завантажуємо плейліст із списком каналів у форматі m3u.

4. Після завантаження плейліста натискаємо Play. Після цього почнеться трансляція TV каналу вказаного першим в playlist. Для перегляду списку каналів необхідно відкрити Playlist->show Playlist. Для перегляду іншого каналу його необхідно вибрати з playlist.


Інструкція зі встановлення та запуску програвача Макснет IPTV:
1. Завантажити програму MaxNetIPTV за посиланням завантажити.
2. Далі потрібно встановити скачаний дистрибутив Maxnet_IPTV_Player-setup.exe на Ваш комп’ютер. Дотримуйтесь інструкцій по встановленню плеєра. На робочому столі повинен з’явитися ярлик Maxnet IPTV, потім запустіть програму, натиснувши два рази на ярлик Maxnet IPTV.
3. При першому включенні плеєра, з’явиться вікно з імененем провайдера “Макснет IPTV”, натисніть “ОК” – в плеєр завантажиться список каналів, налаштування для каналів (адреса плейлиста для отримання списку каналів, адреса сервера програми передач, та ін налаштування).
4. Щоб самостійно змінити налаштування плеєра для каналів, натисніть на іконку “Викрутка і ключ”, в меню налаштувань поставте галочку “Показати всі налаштування”.
5. Якщо при роботі плеєра виникнуть помилки, спробуйте перевстановити плеєр, вибравши при установці “Модулі VideoLAN VLC”.