Про компанію

ТОВ «Макснет» — 15 років стабільної роботи на українському ринку телекомунікацій

«Макснет» – оператор зв’язку, який на українському та зарубіжному ринках надає повний комплекс телекомунікаційних послуг, серед яких «Інтернет», «Телебачення», «Телефонія» і послуги «Дата-Центру».

З кожним роком все більше українців обирають компанію «Макснет», тому що ми пропонуємо нашим абонентам високу якість і оптимальну вартість послуг, цілодобову сервісно-інформаційну підтримку, оперативне підключення і цілий ряд додаткових переваг.

У своїй роботі ми використовуємо найсучасніші цифрові технології, якісне мережеве обладнання та програмне забезпечення, регулярно проводимо планові модернізації мереж, завдяки чому абоненти компанії отримують стабільну і надійну послугу.

«Макснет» має власну оптоволоконну мережу, побудовану за технологією FTTB / FTTH з керованими комутаторами, що дає можливість оперативно її обслуговувати і гарантує безперебійність роботи. А наявність прямих каналів з резервуванням за схемою «1+1» на Східну і Західну Європу забезпечує мінімальні затримки до популярних ресурсів (від 10 до 20 мс).

Квітень 2002р. — заснування компанії «Макснет», надання послуг Dial-Up до 2004 року.

2004 г. — перехід на надання послуг Інтернет за технологією Ethernet.
Квітень 2008р. — введена послуга «Цифрове телебачення IPTV», що дозволяє нашим абонентам переглядати більше 100 популярних телеканалів.
Грудень 2008р. — впроваджена послуга «Міський телефонний номер», яка дає нашим абонентам можливість користуватися якісним зв’язком за вигідною ціною.
Травень 2010р. — отримано блок IPv6 адрес і підготовлена ​​інфраструктура для впровадження IP протоколу 6-й версії.
Вересень 2010р. — компанія «Макснет» отримала статус реєстратора доменних імен в Україні.
Жовтень 2011р. — розширена сфера діяльності компанії, жителям м. Харкова стали доступні послуги «Кабельне телебачення» і «Цифрове телебачення DVB-C».
Лютий 2013р. — компанія «Макснет» увійшла до складу Інтернет Асоціації України (ІнАУ).
Червень 2013р. — отримано ліцензію НКРЗ в діапазоні частот 5ГГц, що дозволяє жителям приватного сектора підключати інтернет за технологією Wi-Fi 5ГГц.
Травень 2015р. — компанія «Макснет» почала надавати послугу надання інтернету за технологією GEPON для жителів приватного сектора.
Жовтень 2015р. — проведена модернізація обладнання Cisco ASR-9006.
Грудень 2015р. — компанія «Макснет» стала першим оператором зв’язку, який увійшов до складу Харківського ІТ-кластеру.
Лютий 2016р. — почав свою роботу Корпоративний університет «Макснет», в якому навчаються співробітники компанії з метою підвищення рівня кваліфікації.
Червень 2016р. — компанія стала офіційним спонсором і ексклюзивним транслятором матчів «Євро-2016» у найбільшій фан-зоні України.
Жовтень 2016р. — компанія «Макснет» отримала статус партнера за програмами ліцензування Microsoft® SPLA Partner і Microsoft® Open License, що дозволяє офіційно представляти всю лінійку продуктів Microsoft®.

Грудень 2016р. — ТОВ «Макснет» отримало свідоцтво, що підтверджує членство в Харківській торгово-промисловій палаті.

За 15 років роботи компанія «Макснет» пройшла тривалий шлях від регіонального інтернет-провайдеру до великого оператора зв’язку, який вийшов не тільки за межі Харківського регіону, а й встиг зарекомендувати себе на міжнародному ринку.

«Макснет» є учасником українських та зарубіжних мереж обміну трафіком – DTEL-IX, UA-IX, DATA-IX, KH-IX, Giganet. Співпрацює з компанією Microsoft® за програмами ліцензування Microsoft® SPLA Partner и Microsoft® Open License. Входить до складу найбільших профільних організацій України та надає послуги відомим міжнародним корпораціям.

Ми не зупиняємося на досягнутому, а постійно прагнемо до розвитку і самовдосконалення, регулярно підвищуємо рівень кваліфікації співробітників, щоб забезпечити наших абонентів і партнерів не тільки якісними послугами, а й відмінним сервісом.

ТОВ «Макснет» – 15 років для Вас!