Майстер-класи для дітей «SmartyMax»

SmartyMax-Uk-Website

Шановні батьки!

Компанія «Макснет» запускає соціальний проект «SmartyMax» і запрошує дітей віком від 10 до 12 років на пізнавальні майстер-класи!

Проект створений для дітей, які цікавляться технологіями, побудовою мереж, комп’ютерами і структурою їх елементів. Заняття проводять провідні співробітники нашої компанії — професіонали у своїй сфері. Наші майстер-класи проходять в дружній атмосфері в форматі цікавих практичних занять та вікторин: показуємо, розбираємо і збираємо деталі і обладнання разом з дітьми.

Перший майстер-клас на тему «Побудова мережі Інтернет та її елементи» стартує найближчим часом. Будемо говорити про Глобальну мережу, розповімо, як наша компанія підключає Інтернет у місті, в квартирах. Покажемо, які елементи використовуються для підключення Інтернету, і ознайомимося з принципами їх роботи.

Участь в майстер-класах безкоштовна для всіх бажаючих за попередньою реєстрацією. Максимальна місткість групи до 15 осіб. Кількість місць обмежена!

Майстер-класи проходять в районі ст. метро Архітектора Бекетова. По середах з 16:00 до 17:00.

Для реєстрації на курси необхідно заповнити анкету або зателефонувати за номером 0800-31-0800 або (057) 720-9-720. Після реєстрації наші співробітники зв’яжуться з Вами і повідомлять дату та адресу проведення заходу.

Фотографії з заходу будуть доступні на нашій сторінці в Facebook — facebook.com/maxnetua

Регламент освітнього проекту SmartyMax