Соціальні проекти

Освітні проектиYour Digital City

Maxnet-Course-Osnovy-Raboty-PK-Internet-UK

Курси «Основи роботи з ПК та Інтернет»

«Основи роботи з ПК та Інтернет» — комп’ютерні курси, які призначені спеціально для користувачів-початківців. У нас немає нудної теорії, кожну тему ми розбираємо на практиці і коригуємо програму навчання з урахуванням побажань учасників. За вісім занять слухачі курсів дізнаються, як влаштований комп’ютер, як працює пошук в інтернеті, навчаться користуватися електронною поштою, соціальними мережами та програмою Skype. Участь безкоштовна для абонентів компанії «Макснет».

Детальніше

SmartyMax-Uk-Website

Майстер-класи для дітей «SmartyMax»

Проект «SmartyMax» — це захоплюючі майстер-класи для дітей, які познайомлять з дивовижним світом комп’ютерних технологій, дадуть можливість отримати більш поглиблені знання про нього і відповіді на питання, що цікавлять. Заходи проходять у дружній атмосфері у форматі цікавих практичних занять та вікторин. Участь безкоштовна для всіх бажаючих за попередньою реєстрацією.

Детальніше

Maxnet-Your-Digital-City-Website

Your Digital City від «Макснет» — це проект по створенню безпечного середовища в Харкові і надання доступу до безкоштовного wi-fi його мешканцям. Наша компанія встановлює камери відеоспостереження і точки доступу wi-fi в популярних і соціально важливих місцях нашого міста.

Важливим розділом стратегії компанії «Макснет» є соціальна складова. Ми любимо Харків і хочемо зробити його ще краще і комфортніше. Для цього і був створений проект Your Digital City.

За останні кілька років встановлено понад 30 камер відеоспостереження, які дозволяють жителям міста спостерігати за своїми дворами, машинами і реагувати на правопорушення.

В рамках проекту Your Digital City надається безкоштовний інтернет Харківському технологічному ліцею та Харківському коледжу державного університету телекомунікацій, надається підтримка з наданням wi-fi під час міських спортивних і соціальних заходів.

Проект реалізується з використанням сучасних технологій і повністю фінансується нашою компанією.

Якщо Ви хочете зробити Харків комфортніше, ми відкриті для співпраці. Пропонуємо соціальним, навчальним, комерційним та іншим організаціям стати учасниками нашого проекту. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням.