Регламент. Заплати менше — отримай більше!*

1. Період проведення:
1.1 З 01.09.2013

2. Суть програми лояльності:

2.1 У програмі лояльності можуть брати участь всі діючі та потенційні абоненти ТОВ «Макснет».
2.2 При разовому поповненні рахунку на 6 місяців (залежно від тарифного плану) абонент отримує 7-й місяць промо-користування за передплачену послугу.
2.3 У програмі лояльності беруть участь всі існуючі тарифні плани послуг Інтренет і телебачення.

3. Процес отримання бонусу **:

3.1 Діючий абонент компанії, після внесення передоплати на свій особовий рахунок, дзвонить в сервісно-інформаційний центр; оператор перевіряє баланс абонента, після чого буде додано 7-й місяць промо-користування послугами згідно тарифного плану на момент внесення передоплати.
3.2 Потенційний абонент компанії, після внесення передоплати на свій особовий рахунок дзвонить в сервісно-інформаційний центр; оператор перевіряє баланс абонента, після чого буде додано 7-й місяць промо-користування послугами згідно тарифного плану на момент внесення передоплати.

4. Винятки:

4.1 У програмі лояльності не можуть брати:

  • участь юридичні особи;
  • абоненти міського телефонного зв’язку;
  • абоненти, які внесли платіж за погашення ранньої заборгованості.

4.2 Бонусна сума не є валютою, не підлягає прямому обміну на грошові знаки будь-якої країни, а також не підлягає перерахунку та поверненню абоненту.
4.3 Бонусна сума не може бути передана або продана іншій особі, переведена на інший особовий рахунок.
4.4 Бонусна сума може бути використана тільки в рамках програми лояльності.
4.5 У разі зміни умов надання послуг (вибір більш високого за вартістю тарифного плану та / або додавання платної послуги) протягом шести місяців користування послугою з моменту внесення передоплати різницю в тарифах оплачує абонент.

5. Підсумок:

У діючих абонентів ТОВ «Макснет» є унікальна можливість отримати бонус у вигляді безкоштовного користування послугою внісши передоплату за 6 місяців користування.

*компанія залишає за собою право змінювати умови регламенту програми лояльності.
**промо-користування можливо при позитивному балансі на рахунку абонента, а також після закінчення 6 (шістьох) передплачених місяців.