Перегляд VLC на комп’ютері

Технологія IPTV (англ. Internet Protocol Television) — сучасний стандарт цифрового телебачення з передачею даних через протокол IP. Для перегляду IPTV на ПК використовуються медіаплеєри, здатні виступати в якості серверів для трансляції потоку аудіо / відео по мережі (VLC media player). Доставка контенту до клієнтського обладнання здійснюється поверх IP-мережі оператора.

VLC media player
VLC media player — це вільний медіаплеєр. Для відтворення файлів мультимедіа не потрібні додаткові кодеки, вони вже «вмонтовані» в програму. VLC відмінно відтворює потокове відео (IPTV) та Інтернет-радіо. Також програма може записувати потокове аудіо / відео на комп’ютер. Тому VLC media player буде оптимальним рішенням для перегляду телепередач на комп’ютері, що підходить для більшості сучасних операційних систем.

Офіційний сайт програми: http://www.videolan.org
Плейлист зі списком каналів: формат m3u
Інструкція використання VLC media player

1. Зайдіть на офіційний сайт програми і завантажте інсталяційний файл, попередньо обравши тип своєї ОС.

vlc-0 

1.1 Для запуску інсталяціонного файла потрібно вибрати його в списку завантажених файлів і натиснути клавішу Enter або двічі клацнути лівою клавішею миші на файлі.
1.2 Після запуску з’явиться вікно вітання.Необхідно натиснути «Далі».

vlc-1

1.3 Для початку установки програми необхідно погодитися з ліцензійною угодою. Для цього необхідно натиснути «Далі».

vlc-2

 

1.4 Далі з’явиться вікно вибору компонентів програми для установки. Виберіть відповідний набір компонентів і натисніть «Далі».

vlc-3

 

1.5 Останній етап — вибір папки установки. Виберіть шлях установки програми і натисніть «Встановити».

vlc-4

1.6 Після завершення установки натисніть «Готово». Тепер можна приступати до налаштування програми.
vlc-6

2. Для настройки можна додати плейлист як окремий файл або додати посилання на плейлист в відповідний пункт меню.

2.1. Для додавання плейлиста як файл необхідно завантажити з сайту файл зі списком каналів в форматі m3u і зберегти його собі на комп’ютер. Для скачування потрібно натиснути на посилання «формат m3u».

2.2 Далі необхідно відкрити цей файл. Виберіть «Відкрити файл» пункті «Медіа» або використовуйте поєднання клавіш Ctrl + O. Знайдіть файл з плейлистом і натисніть «Відкрити».

vlc-8

2.2. Для додавання посилання на плейлист необхідно скопіювати посилання. Це можна зробити, натиснувши правою клавішею миші на посилання «формат m3u» і вибрати «Копіювати адресу посилання». У програвачі виберіть «Налаштування» в пункті «Інструменти». Далі в лівому нижньому кутку виберіть «Всі», після чого побачите всі налаштування. Натисніть на «Плейлист» і вставте адресу в рядок «Потік за замовчуванням».

vlc-9

vlc-10

2.3 Оберіть потрібний канал у списку відтворення та натисніть кнопку «Play».

Все готово, приємного перегляду!

Інструкція зі встановлення та запуску програвача Макснет IPTV:
1. Завантажити програму MaxNetIPTV за посиланням завантажити.
2. Далі потрібно встановити скачаний дистрибутив Maxnet_IPTV_Player-setup.exe на Ваш комп’ютер. Дотримуйтесь інструкцій по встановленню плеєра. На робочому столі повинен з’явитися ярлик Maxnet IPTV, потім запустіть програму, натиснувши два рази на ярлик Maxnet IPTV.
3. При першому включенні плеєра, з’явиться вікно з імененем провайдера «Макснет IPTV», натисніть «ОК» — в плеєр завантажиться список каналів, налаштування для каналів (адреса плейлиста для отримання списку каналів, адреса сервера програми передач, та ін налаштування).
4. Щоб самостійно змінити налаштування плеєра для каналів, натисніть на іконку «Викрутка і ключ», в меню налаштувань поставте галочку «Показати всі налаштування».
5. Якщо при роботі плеєра виникнуть помилки, спробуйте перевстановити плеєр, вибравши при установці «Модулі VideoLAN VLC».