Цифрове ТБ (IPTV). Про послугу

IP-телебаченням прийнято називати цифрову технологію багатопрограмного інтерактивного телевізійного мовлення в IP-мережі за допомогою пакетної передачі відео-даних по IP-протоколу (Video over IP). На відміну від традиційних видів цифрового телебачення (ефірного, кабельного і супутникового) IPTV -це повністю інтерактивний сервіс, що функціонує в рамках мультисервісних мереж. По суті, технологія IPTV не має обмежень по кількості каналів і якості трансльованого контенту.

Абонент IPTV отримує від оператора пакет послуг, найважливішою відмінністю яких від послуг, що надаються класичним кабельним телебаченням, є інтерактивність, тобто можливість для абонента оперативно вибирати і змінювати склад послуг, на які він підписаний, і в будь-який момент замовити додаткову послугу.

Користуючись нашою послугою IPTV ви можете переглядати:

  • Погоду — завжди свіжі зведення на добу.
  • Новини компанії — бути в курсі останніх новин, нових акцій, і змін тарифів.
  • Анонси — короткий опис того, що відбуватиметься в новому фільмі або телепередачі.
  • Особисту інформацію — свій IP і MAC, залишок на рахунку, номер особового рахунку.
  • Курс валют — найсвіжіша інформація з курсів валют.

Переваги телебачення IPTV

  • Зображення і звук зазвичай якісніші, аж до HD-розрішення та 5.1-канального аудіо.
  • Інтерактивність (можливість переглянути, наприклад, інформацію про фільм).
  • Сервісні можливості — timeshift.
  • У абонентів IPTV існують досить широкі права з управління доступом — можна заблокувати групу каналів або окремий тип мовлення.
  • Не відходячи від екрана звертатися за додатковою інформацією.

Надані нами сервіси будуть постійно доповнюватися, і ви зможете повністю насолодитися послугою IPTV.

Як дивитися IPTV

Для перегляду потокового відео використовується спеціальна приставка IPTV до телевізора або в сучасній термінології Set top Box (STB), яка з одного боку підключена до мережі оператора (середовище мовлення), а з іншого — має з’єднання з телевізором. Абонентський пристрій STB декодує відео-дані і виводить розшифроване відео на екран телевізора.

Дуже важливо, що коли працює приставка IPTV, то Вам не потрібно чекати повного завантаження файлів з даними для їх перегляду. Передача даних відбувається одним невичерпним потоком і починає своє відтворення у міру того, як надходить і обробляється на абонентську апаратуру STB. Адже це дуже зручно, користувач не чекає і не витрачає свій час на очікування запиту, а отримує приємний перегляд якісного телебачення, насолоджуючись ним.

Додаткові сервіси IPTV телебачення — найближче майбутнє!

Коли до Вашого телевізора підключена приставка IPTV — це дає ряд переваг і додаткових сервісів використання телебачення. Послуга «телебачення за запитом» — це одна з багатьох додаткових послуг IPTV телебачення, коли Ви зможете дивитися не тільки телепередачі, які транслюються зараз, на даний момент, а зможете стати мандрівником у часі, маючи можливість переглядати також телепередачі, які йшли сорок вісім годин тому. Хіба це не диво? Так, це чари сучасного цифрового IP телебачення і можливість IPTV дивитися тоді,коли Вам зручно. Також, коли підключена тв приставка або тв приставка IPTV, Ви зможете користуватися функцією «Вибране», — це можливість встановлювати Вами закладки, на вподобані канали, з метою подальшого швидкого доступу до них та інших можливостей телебачення. Сюди також входить ряд інших додаткових сервісів, які Ви отримуєте, коли у Вас є IPTV STB приставка. Тому приставка iptv STB дуже унікальна і важлива.

Це зручна технологія дозволяє виконати відео по Вашому запиту на екрані телевізора. Також це можливість «паузи прямого ефіру», яка дозволяє додивитися вам телепередачу у зручний для Вас час.

Це можливість встановлення певної цензури на деякі програмні пакети для дорослих. IPTV телебачення — це також можливість мати електронний довідник телепередач.