Актуалізація тарифів з 01.01.2021 для діючих абонентів (ТБ, Інтернет + ТБ)

Шановні абоненти!

Звертаємо вашу увагу, що з 01.01.2021 року будуть змінені тарифні плани для абонентів, які користуються послугами «Телебачення» та «Інтернет + ТБ».

Компанія «Макснет», як і багато інших операторів зв’язку і провайдерів, значно залежить від умов ринку. Актуалізація тарифів — це вимушений для нас крок, який дозволить нам зберігати якість послуг і сервісу на високому рівні, покращувати рівень обслуговування, своєчасно модернізувати мережу, розвивати нові продукти і напрямки для наших абонентів.

Зміна тарифів зумовлена підвищенням вартості контенту українських медіагруп для провайдерів кабельного телебачення. Ми, як і багато інших учасників ринку, змушені актуалізувати ціни, щоб зберігати перелік телеканалів, що ретранслюються компанією, і дотримуватися вимог медіагруп, які встановлюють мінімальний рівень вартості базових пакетів телебачення.

Крім того, на зміну вартості послуг значно впливає і зміна тарифів на електроенергію. З грудня 2020 року Національна комісія, що здійснює регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП), підвищила для Укренерго тариф на передачу електроенергії на 30%. Однак, ми продовжуємо утримувати на попередньому рівні тарифи за послугою «Інтернет» для діючих абонентів.

Звертаємо увагу, що вартість тарифних планів буде змінена тільки для тих абонентів, які користуються послугою ТБ (автономно або в комплексі з інтернетом). Тарифи залишаються без змін для абонентів, які користуються послугою «Інтернет» у багатоквартирних будинках та приватному секторі, а також для абонентів, які підключили послуги «Макснет» з 01.12.2020.

Зміна тарифних планів відбудеться автоматично 01.01.2021 р. Ознайомитися з тарифами за послугою «Інтернет + ТБ» можна за посиланням: «Тарифи Інтернет + ТБ для абонентів, які підключилися до 30.11.2020 року включно» .

Для абонентів, які підключені до послуги «Телебачення» автономно (технології DVB-C і АКТБ), вартість пакета телеканалів «Базовий» становитиме 125 грн/міс. Для абонентів, які користуються додатком «Макснет ТБ» (Web TV), вартість пакета ТБ «Базовий» становитиме 97 грн/міс.

Просимо з розумінням поставитися до зміни тарифів. Ми вдячні кожному з вас за те, що ви користуєтеся послугами компанії «Макснет»!


З повагою, команда «Макснет»