«Макснет» взяв участь у організації Центру волонтерської допомоги «STOP COVID-19. Харківська область»

Шановні абоненти!

У сьогоденній непростій ситуації весь світ об’єднується у боротьбі з пандемією. Дуже важливо захистити не тільки свою сім’ю, але і не забувати про тих, хто може залишитися в біді без допомоги. Це самотні пенсіонери, малозабезпечені, багатодітні сім’ї, люди з обмеженими фізичними можливостями та інші незахищені соціальні групи.

Для боротьби з поширенням коронавіруса й усунення наслідків епідемії було створено Центр волонтерської допомоги «STOP COVID-19. Харківська область». Його головні цілі – ведення інформаційної політики, матеріальна підтримка незахищених соціальних груп, збір продуктів харчування, формування волонтерської мережі й адресна допомога.

Компанія «Макснет» не залишається осторонь і надає підтримку в боротьбі з вірусом. Спільно з благодійними фондами та іншими організаціями ми взяли участь у формуванні Центру.

1 квітня почав роботу волонтерський Контакт-центр «STOP COVID-19. Харківська область». На гарячій лінії можна отримати допомогу та консультацію з питань, що стосуються коронавірусу. Компанія «Макснет» підтримала запуск call-центру, надавши багатоканальний номер для вхідних дзвінків 0800-31-80-31.

Завдяки виділенню номера «0800», дзвінки з мобільних і міських телефонів на гарячу лінію будуть безкоштовними. Це означає, що ще більше людей зможуть звернутися й отримати допомогу. Також у дата-центрі «Макснет» було виділено сервер для розміщення віртуальної АТС.

Якщо ви теж хочете, щоб хвороба минула швидше і торкнулася якомога менше людей, приєднуйтесь до благодійної діяльності разом з нами!

Сайт Центру: https://stopcovid19.kh.ua
Гаряча лінія: 0800-31-80-31

Будьте здорові та не залишайтеся осторонь!

З повагою, команда «Макснет»