ТОП-20 телеканалів за версією харків’ян

Найпопулярніші телеканали першого півріччя 2018

Абоненти «Макснет» можуть дивитися більше 150 телеканалів, але частіше вибирають для себе лише декілька улюблених кнопок на пульті. Щоб бути в курсі вподобаннь абонентів і додавати в пакети ТВ канали цікавої тематики, наші фахівці регулярно аналізують дані телеперегляду. Пропонуємо вашій увазі статистику за перше півріччя 2018 року.

Рейтинг складений на основі співвідношення кількості глядачів певного каналу до кількості переглядів всіх телеканалів за обраний період. У рейтингу враховувалися дані про перегляди абонентів цифрового телебачення IPTV.

ТОП-20 телеканалів за першу половину 2018 року

top20-TVchannels-uk

При складанні рейтингу було враховано всі телеканали, які ретранслює «Макснет», — 73 в базовому пакеті й 80 доступних в додаткових пакетах.

У першій половині 2018, не зраджуючи традицій минулих років, наші абоненти частіше вибирали загальнонаціональні телеканали. У п’ятірці лідерів знову виявилися «1 + 1», «СТБ», ICTV, «Новий канал» і «Україна». Ці канали входять до пакету «Базовий» і транслюють розважальні та інформаційні програми, чергуючи їх з лідерами світового кінопрокату.

Першу позицію за кількістю переглядів в першому півріччі, як і в 2017 році, займає загальнонаціональний телеканал «1 + 1». Програми «Сніданок з 1+1», «Світ навиворіт», «ТСН» і шоу Кварталу 95 «Вечірній Київ» збирають біля екранів глядачів будь-якого віку.

З четвертої позиції на другу перебрався загальнонаціональний канал «СТБ», який приваблює глядачів розважальним і інформаційним контентом. Одними з найбільш популярних шоу на телеканалі залишаються «Холостяк», «МастерШеф» і «Битва екстрасенсів».

Третє місце впевнено тримає канал ICTV. Він майже наздогнав «СТБ», відстаючи всього на 0,06%. Трансляції на телеканалі — це гармонійне поєднання блоків новин, розважальних передач, політичних програм, зарубіжних і українських серіалів і кіно.

«Новий канал» опустився на два рядки, в порівнянні з 2017 роком, і зайняв четверте місце в нашому рейтингу. Це територія молодіжних проектів, фільмів, шоу про світ моди і музики.

На п’ятій сходинці закріпився канал «Україна», який транслює футбольні матчі, серіали і новинні програми.

У список популярних телеканалів увійшли не тільки загальнонаціональні, але і тематичні. В цьому році в список потрапили чотири канали для дітей, по три з категорій «Спорт» і «Кіно».

Динаміка популярності телеканалів

dinamika_populyarnosti_TV_uk

Канал «1+1» не поступався конкурентам жодного разу за шість місяців. На інших позиціях періодично відбувалися перестановки, але в цілому картина залишалася незмінною.

ТОП-3 в категорії «Фільми»

top_3_TV_filmy

У трійці лідерів категорії «Фільми» відбулася ротація. Замість Ener Film до лідерів приєднався канал Bolt. Найпопулярнішим в першому півріччі був TV1000 Action (3,35%), всього на соту частку від нього відстав Bolt (3,34%), а замикає трійку TV1000 East (3,19%).

ТОП-3 в категорії «Дитячі»

top_3_TV_detskiye

Дитячі канали не відстають від тих, які орієнтовані на різновікову аудиторію. У наш рейтинг ТОП-20 увійшли відразу 4 дитячих каналу: «Плюсплюс» (2,03%), Nickelodeon (1,58%), TiJi (1,47%) і «Піксель TV» (1,4%).

ТОП-3 в категорії «Спортивні»

top_3_TV_sport

Трійка лідерів спортивних каналів залишилася незмінною: «Футбол 1» (2,45%), «Футбол 2» (1,96%) і Eurosport (1,35%). Абоненти «Макснет» дивляться спортивні канали з задоволенням, це підтверджує їх постійна присутність в рейтингах.

ТОП-3 в категорії «Пізнавальні»

top_3_TV_poznavatelnue

У трійку пізнавальних увійшли Discovery Channel (Ukraine) (1,03%), Animal Planet (0,65%), DocuBox HD (0,31%). Перші два канали ретранслюються в «Базовому» пакеті, а DocuBox доступний в «пізнавальний».

ТОП-3 в категорії «Музичні»

top_3_TV_muzyka

На перше місце нашого рейтингу музичних каналів повернувся М1 (0,76%), якому торік не вдалося змістити MusicBox. На другому місці — М2 (0,75%), на третьому — EU music (0,69%).

ТОП-3 в категорії «Регіональні»

top_3_TV_kharkiv

Регіональні канали теж користуються популярністю, трохи поступаючись числом переглядів тематичним. У першому півріччі телеглядачі дивилися такі харківські канали: А / ТВК (1,20%), 7-й канал (0,99%), Simon (0,80%).

З повагою, команда Макснет