Анонси телеканалу Travel Channel на травень

Телеканал Travel Channel підготував серію захоплюючих передач про подорожі та будівництво в найвіддаленіших куточках планети. Суворі погодні умови, екзотичні пейзажі, нестандартні формати… Все це і багато іншого чекає на глядачів у травні на телеканалі Travel Channel.

1

Продаж і переїзд по-техаський — прем’єра 4 сезони
Дата: з 4 травня
Час: по п’ятницях о 22:00

Винахідливі техаські підприємці перетворюють застарілі будинки та транспорт на престижні об’єкти на продаж. Якщо вони впораються добре, величезний прибуток чекатиме на них. Ренлі буде відновляти будинок на узбережжі, а сестри Сноу вирішують переобладнати пасажирській поїзд. Вдале придбання Кейсі і Катріни виявилося розвалюхою, а Донні і Тоні доведеться позбутися непрошених тварин на ранчо. Слідкуйте за пригодами техасців в травні.

Вікове обмеження: 12+

2

Екстремальне будівництво — прем’єра
Дата: з 4 травня
Час: по п’ятницях о 23:00

Кожну п`ятницю травня спецвипуски передачі запрошують глядачів відправитися в американську глушину. 4 травня Джаред Капп у випуску «Каньйон Спірфіш» готує чотири контейнери до перевезення в будиночок високо в горах. 11 травня Сейдж Стоунмен у випуску «Грибний дім» запропонує оригінальний матеріал для будівництва.
18 травня глядачі побачать екологічний острів, що плаває, зроблений з пляшок недалеко від Мексики. Слідкуйте за «Екстремальним будівництвом», це шоу знайде, чим Вас здивувати!

Вікове обмеження: 12+

3

Круті вантажівки — прем’єра
Дата: з 19 травня
Час: по суботах о 21:00

Передача знайомить глядачів зі складними і захоплюючими подорожами на вантажівках. Лаура Гьошо в травні буде подорожувати мальовничими місцями Ісландії: від Національного парку Фьяллабак до гірського притулку в Ландманналаугаре. Після північних красот глядачі побачать поїздки Зея Гардінга по Гватемалі в Північній Америці. Travel Channel пропонує приєднуватися до ціх захоплюючих подорожей.

Вікове обмеження: 12+

4

Будівництво на Алясці — прем’єра
Дата: з 31 травня
Час: по четвергах о 23:00

Уявляєте, наскільки складно побудувати щось на одній із найсуворіших територій планети? У крижаній глушині Аляски, практично не маючи доступу до будівельних матеріалів і доріг, потенційні будівельники змушені думати нестандартно і проявляти кмітливість, щоб виконати свою роботу. У новому сезоні їх чекають скелясті ділянки, нестача матеріалів і складності в роботі з фундаментом, адже вони кинули виклик стихіям природи заради зведення будинків на Алясці. Не часто будівництво може бути настільки екстремальним.

Вікове обмеження: 12+

З повагою, команда «Макснет»