Анонси телеканалів SONY на квітень

Весна не вражає теплом, тому для прохолодних квітневих вечорів телекомпанія Sony Pictures Television підготувала яскраві прем’єри серіалів, незвичайні шоу і показ культових фільмів.

Фани реальних романтичних історій оцінять нові сезони «Холостяка» та «Чотирьох весіль» на SONY CHANNEL. Серіал «Загублені» не втрачає популярності на каналі SONY SCI-FY. А канал SONY TURBO в квітні порадує шанувальників напружених трилерів і драм картинами «Напролом» і «Джеррі Магуайер».

 

SONY CHANNEL (пакет цифрового ТБ «Кіно-Хіт»)

 

Carter
«Картер» (1 сезон) — світова прем’єра!
Дата: з 16 квітня
Час: ПН-ЧТ о 21:30

Після стрімкої ​​кар’єри в Голлівуді, яка закінчилася публічним скандалом на червоній доріжці, Харлі Картер вирішив повернутися додому, в маленьке канадське містечко.

Місцева влада хоче привабити за рахунок нього туристів, а жителі містечка бачать в ньому відомого детектива, роль якого він виконував в телешоу. Схоже, що на спокійне життя на батьківщині Картеру можна більше не розраховувати…

Вікове обмеження 16+

 

нереальный холостяк

«Нереальний холостяк» (3 сезон) — територіальна прем’єра
Дата: з 6 квітня
Час: по п’ятницях о 19:00

Всі знають, що відбувається в шоу «Холостяк», але що коїться за його лаштунками, часом, виявляється ще цікавіше! У центрі сюжету — історія знімальної групи. Дії за межами ефіру виявляються ще більш складними, напруженими та інтригуючими, ніж здається глядачам по той бік екрану.

Вікове обмеження 16+

 

гигантик
«Гiгантiк»
Дата: 8 квітня
Час: 21:50
Жанр: драма, мелодрама, комедія
Рік випуску: 2008

Брайан зовсім не відповідає своєму прізвиську «Гігантік». Він звичайний продавець матраців без стабільності і перспектив. Але у нього є велика мрія.
Одного разу він зустрічає дівчину Геррієт. Тепер йому доведеться вибирати між старою заповітною мрією і новою перспективою, яка раптово звалилася на голову.

Вікове обмеження 16+

 

SONY SCI-FY (пакет ТВ «Базовий)

 

Проповедник
«Проповідник»
Дата: з 26 квітня
Час: ПН-ПТ о 23:00

Джессі Кастер перекваліфікувався з грабіжника-вбивці в проповідника маленького містечка в штаті Техас. Коли у нього видається час між чарками і прямими обов’язками, з якими він справляється погано, Джессі подумує про спокуту гріхів. Так триває до тих пір, поки в тіло Кастера не вселяєтся могутня істота, наказів якої не може не ослухатися ніхто. Темрява або Світло? Яку сторону займе Проповідник?

Вікове обмеження 16+

 

startrack
«Зоряний шлях: Наступне Покоління» — святковий показ 7 сезону
Дата: з 12 по 15 квітня
Час: з 17:00 до 23:00

З часів дії оригінального «Стартрек» пройшло 80 років. Були вдосконалені технології, змінився зореліт Ентерпрайз і його команда. Незмінним залишився девіз головних героїв: «Сміливо йти туди, де не ступала нога людини!»

Вікове обмеження: 16+

 

аноним
«Анонім»
Дата: 28 квітня
Час: 21:45
Жанр: драма, біографічний
Рік випуску: 2011

Ім’я Шекспіра відомо на весь світ. Його вважають одним з найбільших талантів в історії людства та найвідомішим драматургом. Але що, коли Вільям Шекспір ​​за все життя не написав жодного слова? Що ж ховається за цим ім’ям — унікальний геній або найбільший обман?

Вікове обмеження: 16+

 

SONY TURBO (пакет цифрового ТБ «Кіно-Хіт»)

 

vikings_7a58_1280x1024
«Вікінги» (1-4 сезон)
Дата: з 10 квітня
Час: ПН-ПТ о 00:55

Захоплюючий історичний серіал, заснований на скандинавських міфах, розповідає історію вікінга Рагнара Лодброка, його сім’ї та мешканців Каттегана. Прославлений нащадок Одіна збирає роз’єднані племена і стає конунгом. Рагнар зі своїми безстрашними воїнами робить набіги, завойовує території і тримає в страху середньовічну Європу. Але Боги відвертаються від нього і йому доводиться покинути сім’ю і рідний Каттегат.
Проходять роки. Ніхто не знає, що сталося з Рагнаром, але його пам’ятають як великого воїна. Одні пророки знають, що він повернеться, несучи відплату.

Вікове обмеження: 18+

 

парни с юкона
«Хлопці з Юкону» (1-3 сезон)
Дата: з 2 квітня
Час: ПН-ПТ о 17:00

Серіал розповідає історію про життя маленького села на березі річки Юкон, розташованої недалеко від Полярного кола, на краю цивілізації. У цьому засніженому місці в суворих умовах людина кожен день кидає виклик природі і стихії. Через сильні холоди тут не буває врожаю, а доставити провізію — ціле випробування. Тому, щоб добути їжу, доводиться полювати на диких тварин. З якими ще труднощами доводиться щодня стикатися людям, що живуть в самому серці тундри?

Вікове обмеження: 16+

 

hancock
«Хенкок»
Дата 7 квітня
Час: 21:00
Жанр: супергеройський фільм, комедія
Рік випуску: 2008

Чудовий Уілл Сміт в ролі незвичайного супергероя. Хенкок сильний і від душі хоче допомагати людям, але от відчуття такту — це не про нього. В процесі порятунку людини він запросто може зруйнувати половину міста. Доля зводить його з Реєм — фахівцем з PR, який візьметься виправити його репутацію.

Вікове обмеження: 16+

З повагою, команда «Макснет»