Анонси каналу AMC на жовтень

Оригінальні серіали каналу AMC, та фільми про світлу сторону надприродного

b4e71c3f3f1acfaccdd11d010fafb97f

«Син» (18+)

Дата: з 30 жовтня, по понеділках
Час: 23:00
У ролях: Пірс Броснан, Генрі Гаррет, Карлос Бардем, Занн МаКларнон, Паола Нуньєс

Заснований на однойменному бестселері серіал «Син» — це сага довжиною в 150 років про три покоління сімейства МакКалоу. Драма розповідає історію непростого шляху Ілая МакКалоу від невинного підлітка, який втратив все, що мало для нього сенс, до суворого глави сімейства, який заснував найбагатшу нафтову династію. Серіал розповідає про те, до яких наслідків для майбутніх поколінь призводить безжалісність Ілая і його прагнення до влади в той час, як клан МакКалоу стає одним з найвпливовіших в Техасі.

0737ef1c-ce33-4fa4-8702-d7dc3b3e27af

Зупинись і гори (18+)

Дата: щочетверга
Час: 22:00
У ролях: Лі Пейс, Скут МакНері, Маккензі Девіс, Керрі Біше

Прем’єра 4 сезону
У четвертому і останньому сезоні «Зупинись і гори» ми побачимо, як наші герої зустрічають зародження Інтернету і веб-браузерів і розмірковують про те, яке майбутнє їх чекає в особистому та професійному плані, в той час як світ нових технологій набирає конкуренцію і продовжує ускладнювати їм життя.

640x360_2

«Мисливці за привидами»

Дата: 31 жовтня
У ролях:Білл Мюррей, Ден Ейкройд, Сігурні Уівер, Харольд Реміс, Рік Мореніс, Енні Поттс

Паранормальні явища раптом стали звичайною справою в Нью-Йорку, і єдині, хто може врятувати становище, — це троє блискучих, неординарних парапсихологів, які втратили грант на наукові дослідження.

1383107640_1917571

«Мисливці за привидами 2»

Дата: 31 жовтня
У ролях:Білл Мюррей, Ден Ейкройд, Сігурні Уівер, Харольд Реміс, Рік Мореніс, Енні Поттс

Вони повернулись! Чотири роки колишні мисливці за привидами провели без пригод, під судовою забороною, розважаючи глядачів ток-шоу і гостей на дитячих святах. Але коли Дана Барретт розуміє, що надприродне знову вторглося в її життя, кому ж першому вона подзвонить?

«Вовченя»

Дата: 31 жовтня
У ролях: Майкл Дж. Фокс, Джеймс Хемптон

Середня школа означає великі зміни, а для звичайного підлітка Скотта Говарда це ще й новина про те, що він — перевертень! Тепер він дуже важливий в школі, найкращий баскетболіст і улюбленець дівчат. Але чи зможе Скотт через ширми новоспеченої популярності розгледіти, що під всією цією вовною він такий же як всі?