Анонси телеканалів Discovery Networks на лютий

d1

«Острів з Беаром Гріллсом»
Дивіться з 15 лютого о 22:00 на телеканалі Discovery Сhannel.

Експерт з виживання Беар Гріллс повертається в новому сезоні! На цей раз він залишає 16 британців на безлюдному острові з мінімумом одягу і спорядження. При цьому учасникам команди, які опинилися на протилежних кінцях острова, необхідно знайти один одного, щоб подвоїти свої шанси на виживання. Чи зможе ветеран війни в Іраку Ханна витримати випробування, які приготував їй острів? Чи допоможе проект змінити життя Ризвана? Нехай на перший погляд острів здається райським, але в його густих джунглях живуть небезпечні тварини. Чи зможуть наші учасники забезпечити себе їжею, водою і дахом і протриматися на острові цілий місяць?

d2

«Нас одружили батьки»
Дивіться з 5 лютого о 21: 00 на телеканалі TLC.

 Програма про сучасний підхід до старовинної традиції розповідає про шлюби, якими з добровільного дозволу дітей займаються батьки. Чи може такий хід спрацювати в реаліях сучасного світу? Чоловіки і жінки, яким не щастило в коханні, погодилися віддати своє особисте життя і майбутнє в руки тих, хто знає життя краще них самих — своїм батькам. Колишній гравець НФЛ Девін, шибайголова і ризиковий хлопець, не справляється з пошуками другої половинки. А родичам Марісси ніколи не подобалися її залицяльники. Чи зможуть батьки влаштувати особисте життя дітей і організувати весілля в ході цього безпрецедентного соціального експерименту? Чи встигнуть молодята познайомитися і полюбити один одного на шляху до вівтаря?

d3

«Міжнародний день білого ведмедя»
Дивіться 27 лютого о 10:00 на телеканалі Аnimal Planet.

 На честь Міжнародного дня білого ведмедя дивіться добірку програм, присвячених величному хижакові Півночі. Білий ведмідь, відомий своїми значними розмірами і густим хутром, є вищим хижаком в своєму середовищі проживання. У «Суворiй Арктиці» ці хижаки виживають в складних умовах полярної зимової ночі. У програмі «Як виростити білого ведмедя» віддані своїй справі співробітники зоопарку Торонто ростять осиротілого ведмедика на прізвисько Iнукшук. У серіалі «Незвідана Європа» білі ведмеді архіпелагу Шпіцберген полюють на тюленів. А з шоу «Хижаки крупним планом з Джоелом Ламбертом» Ви дізнаєтеся, як в ході еволюції білі ведмеді змогли пристосуватися до життя в холодному північному краю. Але чи зможуть вони вижити в Арктиці в умовах глобального потепління?

d4

«Харчова фабрика США»
Дивіться з 23 лютого в 19: 30 на телеканалі DTX.

За кожним брендованим пакетиком чіпсів, банкою пива або шоколадним батончиком стоять найсучасніші промислові комплекси і величезна виробнича лінія, які і приносять цей продукт в маси. В ході програми ми побачимо, як виробляють улюблені продукти Америки. У кожному смачному випуску Ви отримаєте потрійну порцію улюблених страв. Від сніданків Макдональдс до смачних свіжих устриць, від кустарних підприємств до серійного виробництва, розгорнутого в неймовірних масштабах. Дивіться, як гори сировини перетворюються в улюблені мільйонами продукти. А в процесі познайомтеся з приголомшливими машинами та працьовитими людьми, які роблять все це можливим.

d5

«Я люблю свою машину»
Дивіться з 14 лютого о 21: 00 на телеканалі DTX.

Як відомо, лютий — це місяць любові, і ми вирішили присвятити його автомобілям. Починаючи з Дня святого Валентина Вас чекатиме підбірка шоу по автомобільній тематиці, в яку увійдуть як уже популярні програми, так і ексклюзивні прем’єри. Так, ми починаємо показ найпопулярнішого в світі онлайн-шоу з категорії «зроби сам» — «Майті Кар МОДС». Марті і Муг, автомеханіки-любителі з Австралії, завоювали незвичайну популярність у всьому світі, завдяки унікальним проектам по модифікації автомобілів. У програмі «Гонки на льоду» Ви побачите, як звичайні водії змагаються один з одним в суворих умовах Півночі на обмерзлій трасі і долають надскладні перешкоди. А також Вас чекає новий сезон «Унікальних тачок з Уіллом Кастро», а значить, нові шедеври на чотирьох колесах для знаменитостей, професійних спортсменів і корпоративних клієнтів, що поєднують стиль, майстерність і приголомшливий зовнішній вигляд.