Анонси телеканалу SONY SCI-FI на грудень

У новорічну пору — ще більше фантастичних новинок і улюблених героїв! У святкову пору не може не бути місця для фантастичних пригод і чудес! Пориньте в них, не виходячи з дому, з грудневими показами на SONY SCI-FI. У числі територіальних прем’єр — новий космічний серіал «Чорна матерія» і другий сезон детектива «Чорний ліс». «Люди», «Під куполом» і інші представники жанру будуть радувати телеглядачів весь грудень, а в новорічну ніч подарунком стане марафон «Флеша». Січневі свята запам’ятаються також і фільмами, в числі яких — повне зібрання «Голодних ігор», якi вже стали культовими!

sony1

«Чорна матерія» — територіальна прем’єра 1-2 сезонів
Дата: по буднях з 7 грудня
Час: по буднях о 14:30

Прокинувшись без пам’яті, кожен член екіпажу зорельота усвідомлює, що володіє незвичайними здібностями. Але куди зникли всі спогади? Хто вони? Як їх звати? Чому виявилися на дрейфуючому космічному кораблі? Що приховує їх минуле, і яку небезпеку їм належить зустріти в майбутньому? Відповіді на ці питання розкриваються перед глядачем крок за кроком, все більше захоплюючи цінителів фантастичних трилерів в заплутаний лабіринт оповідання, дозволяючи на одному диханні слідувати за історіями персонажів, кожна з яких унікальна.
Творці серіалу «Зоряна брама», добре відомого шанувальникам жанру, знову подарували екрану особливу атмосферу космічної фантастики, з усіма її основними атрибутами у вигляді роботів, нових недосліджених планет, космічних кораблів і зброї майбутнього.

Вікове обмеження: 16+

sony2

«Люди»
Дата: 24-25 грудня
Час: з 9:30 до 12:30

У світі, де людям допомагають роботи, має бути все просто. За тебе будь-яку роботу може зробити «диво техніки». Але що тоді робитимеш ти?
Синтія — так називають «суперлюдей» зі штучним інтелектом. Вони схожі на людину, навіть перевершують: по фізичній силі, витривалості, краси … Господарі дорожать своїми новими помічниками, але не сприймають всерйоз. Проходить час, і ідеальна зовнішність роботів починає викликати ревнощі, витривалість — заздрість, а сила — страх. Назріває зіткнення двох розумів — людського і відтвореного. У цій грі, спочатку підпільнiй, потім — все більш явнiй, у обох сторін є те, заради чого варто боротися. Але виявляється, що грань двох світів занадто тонка, щоб бути впевненим навіть у своїй причетності до якогось з них.

Вікове обмеження: 16+

sony3

«Під куполом» — прем’єра на телеканалі
Дата: з 7 грудня
Час: по буднях о 18:30

Невідомий силовий купол раптово відрізає місто Честерс Міллз від зовнішнього світу, і ніхто не може пояснити причин цього дивного явища.
Фантастичний трилер, знятий за однойменним романом короля жахів — Стівена Кінга, в кожному епізоді занурює глядача в напружену атмосферу питань, інтриг і таємниць, змушуючи співпереживати героям, які опинилися в замкнутому просторі. Блокада дає про себе знати, змінюючи поведінку героїв найнесподіванішим чином. Одні гуртуються навколо думки про порятунок, інші — жертвують людяністю заради власної наживи. А на що зміг би піти кожен з нас, якби усвідомив, що його не спіткає покарання ззовні?

Вікове обмеження: 16+

sony4

«Надприроднє»
Дата: з 19 грудня
Час: по буднях о 19:15

Два брата, волею долі змушені виконувати небезпечну місію, пов’язану з потойбічним світом, подорожують крізь нетрі Колорадо, ферми Небраски і занедбані озера Вісконсіна. Їм на шляху зустрічаються істоти, які до цього вважалися плодом уяви або фольклорним вимислом. Брати Сем і Дін Вінчестери знову колесять по Америці і ведуть боротьбу зі всякою нечистю. У восьмому сезоні головне завдання Діна і Сема — дізнатися, як же закрити ворота пекла назавжди. Допомогти їм у цьому може Кевін, юний пророк, за яким пекло почав справжнє полювання.

Вікове обмеження: 16+

sony5

«Стріла» — 4 сезон
Дата: у грудні
Час: по буднях о 20:30

Молодий марнотратник життя Олівер Куїнн після корабельної аварії потрапляє на острів, іменований «Чистилищем». Після довгих п’яти років відсутності Олівер повертається іншою людиною в рідне місто, але і тут більше немає місця закону. Тепер у Олівера є мета — виконати останнє бажання батька і позбавити вулиці Старлінг-сіті від беззаконня. Так народжується таємничий мисливець на злочинців — «Стріла».

У третьому сезоні, після своєї перемоги над Слейд, Стрілу сприймають як героя Старлінг-сіті. Злочинність падає, люди відчувають себе безпечніше, і капітан Ленс навіть скасовує полювання на месника. Окрилений своїми успіхами, Олівер починає думати про те, що у нього нарешті може з’явитися особисте життя. Але варто йому відволіктися на секунду, як в Старлінг-сіті з’являється новий лиходій, який змушує Олівера усвідомити, що він ніколи не зможе по-справжньому бути Олівером Квінном — принаймні, поки місту потрібен Стріла.

Вікове обмеження: 16+

sony6

«Сотня» — 3 сезон
Дата: з 9 грудня
Час: по буднях о 20:30

Події в серіалі починають розгортатися після дев’яносто семи років після того, як всю цивілізацію знищила страшна атомна війна.
Високо в космосі на орбіті Землі літає великий космічний корабель, де знаходяться ті, хто вижив після страшної катастрофи. Саме з цього останнього притулку людей на Землю відправляють космічний човник, на якому знаходяться сто малолітніх злочинців …

Вікове обмеження: 16+

sony7

«Зоряний шлях: Наступне покоління» (1-4 сезони)
Дата: у грудні
Час: по буднях о 17:00

З часу дії оригінального «Зоряного Шляху» пройшло 80 років. Змінився екіпаж, удосконалилися технології, змінився і Ентерпрайз. Залишилася тільки знайома й улюблена назва корабля і не змінилися цілі його команди — «Сміливо йти туди, де не ступала нога людини!». На містку — Наступне Покоління …

Вікове обмеження: 16+

sony8

«Флеш» — Новорічний марафон, 3 сезон
Дата 31 грудня та 1 січня
Час: з 00:00

Коли Баррі Аллен був маленьким, більше всього на світі йому хотілося бути супергероєм — тим, хто перевершує ліміти людського організму і використовує на благо дану йому силу. Коли Баррі було одинадцять років, він на власному досвіді дізнався, що люди з незвичайними здібностями дійсно існують: його мати була вбита одним з таких людей. Подорослішавши, Баррі став судмедекспертом, але не відкинув думок про надлюдей. Він продовжував шукати докази їх існування, що не кращим чином позначалося на його репутації і спілкуванні з колегами. І ось одного разу його зусилля були винагороджені …

Вікове обмеження: 16+

«Голодні ігри»
Дата: 31 грудень
Час: о 21:15

Пригодницький фільм про майбутнє. Щороку в зруйнованiй державі, яка колись було Північною Америкою, деспотичний режим примушує кожен з дванадцяти дистриктів відправляти двох підлітків, хлопчика і дівчинку, на смертельний турнір. Голодні ігри — подія, що транслюється по національному телебаченню, в якому 24 суперника повинні боротися один з одним, поки не залишиться один, хто вижив.

Жереб виступити на змаганні випадає юнiй Кітнісс, яка може покладатися тільки на свої гострі інстинкти, а також наставництво колишнього переможця Хейтміча Абернеті. Щоб колись повернутися додому, Кітнісс повинна буде зробити непростий вибір, в якому на одній шальці терезів стоїть виживання, а на іншій — дружба і любов.

Вікове обмеження: 12+