Дивись телеканал Sony Turbo. Анонси травня

1

«Фортитьюд» — 1 сезон
територіальна прем’єра
Дата: з 24 травня
Час: по буднях о 22:45

Британський детективний телесеріал, в якому розповідається про вигадане мальовниче тихе містечко Фортитьюд, яке знаходиться в арктичній Норвегії. Населення в ньому інтернаціональне і складається з 800 чоловік і 4-х поліцейських офіцерів. Одного разу відбувається резонансний злочин — вбито професора Чарлі Стоддарта (Крістофер Екклстон). Так, як він був громадянином Британії, розслідувати злочин приїжджає досвідчений детектив Юджин Мортон (Стенлі Туччі), що дуже не подобається місцевому шерифові Дену Андерсону (Річард Дормер) і губернатору Хільдурі Одегард (Софі Гробель). Це вбивство — перше в низці інших дивних і непояснених злочинів. Серіал знімався у Рейдарфьордурі, Ісландія.

Вікове обмеження: 16+

2

«Кримінальна Австралія» — 4-6 сезони
Дата: з 11 травня
Час: по буднях о 21:55

Високо оцінений кінокритиками австралійський серіал, заснований на реальних подіях. У центрі сюжету — злети і падіння діячів кримінального світу Мельбурна і їх реальне життя. Неймовірні історії про боротьбу за владу між бандами, що змагаються — і спроби поліції залучити їх до відповідальності. Все, навіть найжорстокіші події і історії, що відбуваються в серіалі, дійсно відбувалися в 1995-2004 роках.

Вікове обмеження: 16+

3

«Картковий будиночок» — 1-2-й сезон
Дата: c 19 травня
Час: по буднях о 20:15

Заслуговуюча на увагу політична драма про конгресмена Френка Андервуда, який прагне досягти вершини політичної кар’єри. В його світі немає місця слабкості і моральним принципам — тільки жорсткість і холодний розрахунок. Тому після краху всіх амбітних планів Френк готовий заново побудувати «картковий будиночок», але тепер — за власними правилами.

Вікове обмеження: 16+

4

«Перетинаючи межу» — 1-3 сезони
Дата: з 10 травня
Час: по буднях о 16:40

Завдяки глобалізації багато кордонів були відкриті, і бар’єри, що обмежували торгівлю, подорожі та культури, зняті. Все це — позитивні речі. Однак можливість злочинного світу використовувати це стало загрозою для нашого суспільства. Європа, наприклад, стала «таємним укриттям». Багато злочинців вислизають від закону в безпечні для них країни або змінюють свої маршрути з однієї країни в іншу, коли за ними відкривають полювання. Для таких ситуацій потрібна особлива команда фахівців, команда, яка може розслідувати злочини на глобальному рівні.

Вікове обмеження: 16+