Травневі анонси телеканалу SONY ENTERTAINMENT TELEVISION!

1

«Чорний список» — територіальна прем’єра 3 сезону
Дата: по буднях з 18 травня
Час: о 22:10

Протягом десятиліть колишній урядовий агент Реймонд Реддінгтон знаходився в списку найбільш розшукуваних злочинців. За незрозумілих причин він добровільно здається в руки ФБР і робить пропозицію, від якої неможливо відмовитися: він допоможе зловити одного з найвідоміших терористів. У Реддінгтона, однак, є одна умова — він буде говорити тільки з Елізабет Кін, профайлером-новачком ФБР. У третьому сезоні агент ФБР Елізабет «Ліз» Кін тепер в бігах і в бігах з кримінальним генієм Реймондом «Ред» Реддінгтоном. Як вони борються, щоб бути на крок попереду від своїх колишніх колег, і як Ліз занурюється в пекло Чорного списку агента Реда — світу злочинців і таємних операцій. І чи зіграють нові імена з Чорного списку ключову роль в цьому сезоні в їх виживанні або … в їх загибелі? Ліз пускається в непередбачуваний шлях самопізнання, і всі шматочки її життя, включаючи її складні стосунки з Томом, будуть радикально оскаржені, оскільки вона продовжує вірити, що Реддінгтон — ключ до розгадки всіх її таємниць.

Вікове обмеження: 16+

2

«Джекілл і Хайд» — прем’єра на телеканалі
Дата: з 11 травня
Час: по буднях о 23:00

Дія серіалу «Джекілл і Хайд» розгортається в Лондоні 1930-х років, де Роберт Джекілл, вихований на Цейлоні прийомними батьками, намагається дізнатися правду про свою справжню сім’ю і зрозуміти причину своїх дивних «нападів», від яких його рятують тільки медикаменти. По п’ятах за Робертом слідкує «Мі-І», британська спецслужба, що займається паранормальними явищами, а також агенти якогось таємного співтовариства …

Вікове обмеження: 16+

3

«Королева сердець» — територіальна прем’єра, нові епізоди
Дата: у травні
Час: по буднях о 19:00

Історія кохання, яка повинна подолати бар’єр пам’яті. Сюжет, повний таємничих поворотів, шпигунства, змов і інтриг. Мелодрама, яка розгортається між киплячими пристрастями гламурних клубів і у розкоші казино.

Вікове обмеження: 16+

5

«Борджіа»
Дата: у травні
Час: по буднях о 00:00

Європейська версія культового однойменного серіалу розповідає про прихід до влади знаменитого іспанського кардинала і його клану. Разом вони виношують плани династії, яка тримала б весь світ в своїх руках. Хоч Родріго і був людиною віри, йому були не чужі плотські радості. Він не тільки розбирався зі змовами кардиналів Ватикану і представників великих держав, а й стримував ворожнечу всередині сім’ї. Життя кожного з роду Борджіа — котел, в якому киплять інтриги, насильство, вбивства, хіть, політика, віра, інцест, зрада і спокутування.

Вікове обмеження: 16+

6

«Код вбивства»
Дата: з 26 травня
Час: по буднях о 21:25

Йде 1951 рік. Здавалося б Сьюзен, Міллі, Люсі і Жан повернулися до післявоєнного сімейного життя, скромно залишивши в стороні роль, яку вони відіграли в перемозі коаліції. Їх блискуча робота у надсекретному Блетчлі-Парк — головному шифрувальному підрозділі Великобританії — де вони служили дешифрувальницями, допомогла зламати коди, використовувані німецькими військовими, зробивши ключові дані розвідки, які скоротили війну. Однак їхнє життя не стає менш драматичним, ніж на війні. Криваві злочини серійного маніяка тримають в страху усе місто. Детективи б’ються щосили, але їх розслідування поки не має успіху. Тепер неабиякі здібності дешифрувальниць повинні послужити і в мирний час.

Вікове обмеження: 16+