Анонси телеканалу SONY SCI-FI на травень

1

«Стріла» — 3 сезон, прем’єра нових епізодів
Дата: з 31 травня
Час: по буднях о 20:55

Молодий марнотратник життя Олівер Куїнн після корабельної аварії потрапляє на острів, іменований «Чистилищем». Після довгих п’яти років відсутності Олівер повертається іншою людиною в рідне місто, але і тут більше немає місця закону. Тепер у Олівера є мета — виконати останнє бажання батька і позбавити вулиці Старлінг-сіті від беззаконня. Так народжується таємничий мисливець на злочинців — «Стріла».

У третьому сезоні, після своєї перемоги над Слейд, Стрілу сприймають як героя Старлінг-сіті. Злочинність падає, люди відчувають себе безпечніше, і капітан Ленс навіть скасовує полювання на месника. Окрилений своїми успіхами, Олівер починає думати про те, що у нього нарешті може з’явитися особисте життя. Але варто йому відволіктися на секунду, як в Старлінг-сіті з’являється новий лиходій, який змушує Олівера усвідомити, що він ніколи не зможе по-справжньому бути Олівером Куінном — хоча б поки місту потрібен Стріла.

Вікове обмеження: 16+

2

«Надприродне» — 9 сезон
Дата: з 26 травня
Час: по буднях о 21:40

Два брата, які волею долі змушені виконувати небезпечну місію, пов’язану з потойбічним світом, подорожують крізь нетрі Колорадо, ферми Небраски і занедбані озера Вісконсіна. Їм на шляху зустрічаються істоти, які до цього вважалися плодом уяви або фольклорним вимислом. Брати Сем і Дін Вінчестери знову колесять по Америці і ведуть боротьбу зі всякою нечистю. У восьмому сезоні головне завдання Діна і Сема — дізнатися, як же закрити ворота пекла назавжди. Допомогти їм у цьому може Кевін, юний пророк, за яким пекло почало справжнє полювання.

Вікове обмеження: 16+

3

«Стародавні» — 2 сезон, нові епізоди
Дата: з 30 травня
Час: по буднях о 17:00

Спін-оф «Щоденників вампіра» розповідає історію сімейства першого в світі роду вампірської раси. Після багаторічних поневірянь владолюбний і жорстокий гібрид Клаус, відданий сім’ї і вірний своїм принципам Елайджа і їх чарівна сестра Ребекка повертаються в Новий Орлеан — місто, яке вони колись створили разом. Тепер тут ворогують клани вампірів, перевертнів і відьом. Щоб повернути собі звання лідерів міста, їм необхідно відновити колишній порядок, але починати доведеться з власних сімейних відносин. У новому сезоні нашим героям належить подолати своїх внутрішніх демонів. У місті панує небезпечне положення, де перевертні отримують владу. Очікується боротьба одвічних темних рас — перевертнів і вампірів …

Вікове обмеження: 16+

4

«Бібліотекарі» — 1 і 2 сезони
Дата: з 31 травня
Час: по буднях о 20:10

Американський пригодницький телесеріал, розроблений Джоном Роджерсом на основі телевізійної франшизи «Бібліотекар». «Бібліотекарі» — ця історія про групу бібліотекарів, яка відправляється в подорож, щоб врятувати загадкові древні артефакти. Серіал розповідає про чотирьох людей, обраних Флінном Карсеном (Ноа Уайл) для нової команди бібліотекарів. Вони повинні вирішувати неможливі загадки, відновлювати потужні артефакти і боротися з надприродними загрозами, а особливо з силами «Братства змія» на чолі з таємничим і безсмертним Дюлаком (Метт Фрюер).

Вікове обмеження: 16+

5

«Всемогутні Джонсони»
Територіальна прем’єра 2 сезону
Дата: з 12 травня
Час: по буднях о 19:20

Новозеландський телевізійний серіал, що розповідає про смертні втілення скандинавських богів у сучасному світі, а зокрема про сім’ю Джонсонів.
У свій двадцять перше день народження Ексл, молодший брат сім’ї Джонсон, дізнається, що він і всі його брати є смертними втіленнями скандинавських богів, які ганебно покинули Асгард, і змушені жити серед смертних. Вони володіють надздібностями і зобов’язані захищати людей. Але виходить у них не дуже, тому що вони ще не можуть контролювати свою можливості. Положення братів ускладнюється ще й тим, що інші боги, дізнавшись про них, всіляко намагаються перешкодити їм знайти силу.

Вікове обмеження: 16+

6

«Притулок» — 3 сезон
Дата: з 13 травня
Час: по буднях о 15:20

«Притулок» — це серіал про пригоди доктора Хелен Магнус і її помічників: колишнього судового психіатра доктора Уїлла Циммермана, технічного генія Генрі, її дочки Ешлі і шахрайки Кейт Фрілендер. Разом вони вистежують, вивчають і охороняють дивних і страшних істот, які таємно заполонили наш світ. Разом з Магнус Вілл, Ешлі і Генрі, а пізніше і Кейт, використовують унікальне поєднання інстинктів, медицини і передових технологій, щоб знайти істот, які ховаються в куточках нашої Планети.

Вікове обмеження: 16+