Анонси телеканалу SONY SCI-FI на лютий

sonych1

«Вірити» — 1 сезон
Дата: з 23 лютого
Час: по буднях о 15:05

Драматична історія про маленьку беззахисну дівчинку, батьки якої загинули в автокатастрофі. Але чи так вона беззахисна? Як з’ясовується, дівчинка володіє особливим даром, з яким поки що не знайома і не вміє контролювати. І, звичайно ж, знаходяться охочі дістати її дар як смертельну зброю, але вона не одна, у неї є і захисники — якась організація, яка називає себе «Правомірними». Вони оберігають дівчинку, і для її безпеки приставляють до неї втікшого з в’язниці ув’язненого, який повинен її захистити.

Вікове обмеження: 16+

sonych2

«Грань» — 4 сезон
Дата: з 22 лютого
Час: по буднях о 18:10

Олівія Данем, спецагент ФБР, веде розслідування загадкових справ, що лежать за гранню загальноприйнятої логіки і наукових доказів. До розслідувань підключається її команда — вчений Уолтер Бішоп, який багато років тому опинився в психіатричній лікарні, і його син. Разом їм належить знайти причини непояснених, але вкрай небезпечних для людства феноменів.

У третьому сезоні ситуація ускладнюється тим, що Олівія потрапляє в інший вимір, з якого не може вибратися, а в нашому виявляється її двійник, у якого свої погляди на наш світ і власні інтереси в розслідуваних справах …

Вікове обмеження: 16+

sonych3

«Декстер» — 4-5 сезони
Дата: у лютому
Час: по буднях о 19:00

Декстер Морган — поліцейський судмедексперт в Майамі і серійний вбивця, який вбиває тільки тих, хто це заслужив: не спійманих правоохоронними органами злочинців. Він не залишає доказів, не відчуває емоцій, сприймає вбивство як мистецтво. А ще він ніжний батько і неординарна особистість. Гра в хованки — від власної сім’ї і колег — розбурхує героя і надає особливого шику сюжету.

Вікове обмеження: 16+

sonych4

«Стародавні» — 1-2 сезони
Дата: у лютому
Час: по буднях о 15:10

Спін-оф «Щоденників вампіра» розповідає історію сімейства першого в світі роду вампірської раси. Після багаторічних поневірянь владолюбний і жорстокий гібрид Клаус, відданий сім’ї і вірний своїм принципам Елайджа і їх чарівна сестра Ребекка повертаються в Новий Орлеан — місто, яке вони колись створили разом. Тепер тут ворогують клани вампірів, перевертнів і відьом. Щоб повернути собі звання лідерів міста, їм необхідно відновити колишній порядок, але починати доведеться з власних сімейних відносин. У новому сезоні нашим героям належить подолати своїх внутрішніх демонів. У місті панує небезпечна обстановка, де перевертні отримують владу. Очікується боротьба одвічних темних рас — перевертнів і вампірів …

Вікове обмеження: 16+

sonych5

«Ганнібал» — 1-3 сезон
Дата: у лютому
Час: по буднях о 22:20

Таємничий і той, що наводить страх серіал «Ганнібал» повертається. Ганнібал постане перед глядачами в новому, не менш виразному, образі, але з тими же жахливими пристрастями. Тим часом життя знову зводить Уілла (Хью Денсі), Джека (Лоуренс Фішберн) та Алану (Керолайн Давернас), які об’єднуються, рухомі кожен своїм болем, щоб зловити Ганнібала раз і назавжди. Це рішення стає для них несподіваним випробуванням. Смертельне полювання починається …

Вікове обмеження: 18+

sonych6

«Ангел» — 1-2 сезони
Дата: з 18 лютого
Час: по буднях о 13:40

Спін-офф телесеріалу «Баффі, винищувачка вампірів» присвячений історії Ангела, чия проклята душа була повернута циганами на землю в якості покарання за вбивство. Після століть жорстоких тортур невинних, відроджений Ангел відчуває нестерпну провину і каяття, що штовхає його на допомогу безнадійним. Відновлюючи віру в себе і рятуючи втрачені душі, герой невпинно бореться зі своїм демонічним характером в пошуках залишків милосердя і людяності.

Вікове обмеження: 16+

sonych7

«Спіраль»
Дата: у лютому
Час: по буднях о 20:40

На віддаленій арктичній базі група вчених працює з новими штамами смертельних вірусів, які змінюють зараженого до невпізнання і призводять до летального результату. Один з учасників експедиції стає жертвою нової хвороби, і доля 100 осіб опиняється під загрозою. Замкнені в пастці власного винаходу, герої змушені грати в інтелектуальну гру з вірусом, але егоїстична натура кожного призводить до прихованої і раціональної боротьбі за виживання.

Дія другого сезону розгортається через рік після подій в ізольованому дослідному центрі в Арктиці. На цей раз команда розслідує спалах смертельної хвороби, що вибухнула на борту круїзного лайнера. У спробах захистити людство від жахливої ​​катастрофи герої самі опиняються на межі протистояння життя і смерті. Однак загроза знищення — це лише верхівка айсберга. Дослідження наводить команду на ізольований від зовнішнього світу острів Сен-Жермен, населений представниками дивного релігійного культу.

Чи зможе група дослідників, незважаючи на заплутані взаємини і зовнішні обставини, впоратися з небезпечним вірусом? — Головна інтрига другого сезону.

Вікове обмеження: 16+