Фантастична осінь на SONY SCI-FI

logo

Інший погляд на світ!
Фантастична осінь на SONY SCI-FI. Анонси листопада.

1

«Звалилися небеса» — 4-й сезон
Дата: з 17 листопада
Час: по буднях о 21:45 МСК

Жменька людей, які вижили продовжує нерівний бій з інопланетними загарбниками, вторгнення яких ніхто не очікував. Непрохані гості вже знищили майже все людство, а тим, хто вцілів, належить постійна боротьба за життя, адже на них йде полювання. Сюжет сповнений несподіваних поворотів, в яких тісно пов’язані теми опору людської раси інопланетного розуму і особистої трагедії головного героя, колишнього вчителя історії Тома Мейсона (Ноа Уайл), якому довелося взяти на себе роль лідера однієї з груп.

Вікове обмеження: 16+

2

«Вікінги» — 1-2 сезони
Дата: з 10 листопада
Час: по буднях о 22:30 МСК

Популярний телесеріал оповідає про набіги вікінгів, що проживають в ранньому середньовіччі на території сучасної Великобританії і Скандинавії. Ключовою сюжетною лінією є завоювання земель, що лежать за холодним морем. У новому сезоні ви дізнаєтеся, чи вдасться Рагнару Лотброку об’єднати вікінгів в єдину армію і розширити земельні володіння…

Вікове обмеження: 16+

3

«Ангел» — 1-2 сезони
Дата: з 12 листопада
Час: по буднях о 15:00 по МСК

Спін-офф телесеріалу «Баффі, винищувачка вампірів» присвячений історії Ангела, чия проклята душа була повернута циганами на землю в якості покарання за вбивство. Після століть жорстоких тортур невинних, відроджений Ангел відчуває нестерпну провину і каяття, що штовхає його на допомогу безнадійним. Відновлюючи віру в себе і рятуючи втрачені душі, герой невпинно бореться зі своїм демонічним характером у пошуках залишків милосердя та людяності.

Вікове обмеження: 16+

4

«Грань» — четвертий сезон
Дата: з 5 листопада
Час: по буднях о 20:15 по МСК

Олівія Данем, спецагент ФБР, веде розслідування загадкових справ, що лежать за гранню загальноприйнятою логіки і наукових доводів. До розслідування підключаються її команда — вчений Уолтер Бішоп, який багато років тому опинився в психіатричній лікарні, і його син. Разом їм належить знайти причини непояснених, але вкрай небезпечних для людства феноменів.

У третьому сезоні ситуація ускладнюється тим, що Олівія потрапляє в інший вимір, з якого не може вибратися, а в нашому виявляється її двійник, у кого свої погляди на наш світ і власні інтереси в розслідуваних справах…

Вікове обмеження: 16+

Hannibal - Season 3

«Ганнібал» — 3 сезон
Дата: c 10 листопада
Час: по буднях о 23:15 МСК

Таємничий і той, який наводить страх серіал «Ганнібал» повертається. Після шокуючих подій другого сезону Ганнібал (Мадс Міккельсен) знаходиться в бігах у Європі — у супроводі свого психіатра Бедела Дю Морье (Джилліан Андерсон), відносини з якою підходять до фатального межі. Ганнібал постане перед глядачами в новому, не менш виразному, образі, але з тими ж жахливими пристрастями. Тим часом життя знову зводить Уїлла (Х’ю Денсі), Джека (Лоуренс Фішберн) і Алану (Керолайн Давернас), які об’єднуються, рухомі кожен своїм болем, щоб зловити Ганнібала раз і назавжди. Це рішення стає для них несподіваним випробуванням. Смертельна полювання починається…

Вікове обмеження: 18+

6

«Залишитися в живих» — 6 сезон
Дата: c 5 листопада
Час: по буднях о 19:30 МСК

Культовий серіал розповідає історію пасажирів, які перенесли крах літака, що здійснював політ з Сіднея до Лос-Анджелесу. 48 людини вижили і виявляються на загадковому пустельному острові в Південній частині Тихого океану. Попереду у них боротьба за подальше виживання і надія вибратися з небезпечного острова, яка тане з кожним днем. Сценаристи Деймон Лінделоф і Карлтон Кьюз заявили, що дві головні теми четвертого сезону — це «ставлення потерпілих до людей з корабля» і «хто вибереться з острова і чому їм треба повернутися назад».

Вікове обмеження: 16+

7

«Мисливці за привидами» — 8 сезон
Дата: з 16 листопада
Час: по буднях о 18:45 МСК

Разом з командою «Мисливців за привидами», що досліджує паранормальні явища, глядач побуває в нових місцях і будівлях, де відбуваються таємничі, загадкові і нічим не з’ясовні речі. «Мисливці за привидами» — це можливість опинитися в будь-якій точці світу і побачити все на власні очі.

Вікове обмеження: 16+

8

«Таємниці Всесвіту» — з 4-го по 6-й сезони
Дата: з 2 листопада
Час: по буднях о 18:00 по МСК

У документальному серіалі «Таємниці Всесвіту» стикаються історія і наука, а новаторські відкриття достовірно втілені чудовою комп’ютерною анімацією. Минуло більше п’ятдесяти років з першого польоту людини в космос, але небеса тільки зараз відкривають завісу таємниці своїх найбільших секретів. Нові сезони переносять глядачів у самі загадкові місця, ніким не звідані, але здатні вплинути на життя на Землі.

Вікове обмеження: 12+