Новий рівень якості

ТОВ «МАКСНЕТ» — новий рівень якості.

Для кожного користувача телекомунікаційних послуг першим і безперечним аргументом при виборі інтернет-провайдера є показник якості та надійності. Стратегія компанії «Макснет» — курс на лояльність і вибудовування довгострокових відносин з нашими абонентами, що неможливо без наявності цих показників на високому рівні.

З цією метою 30 жовтня ми виробили модернізацію обладнання ядра, тобто повне технологічне переозброєння. В якості нового ядра був встановлений маршрутизатор Cisco ASR-9006 з модулями управління третього покоління.

Виробник устаткування, а так само наш партнер — світовий лідер у галузі мережевих технологій, бренд який сам по собі асоціюється з бездоганною якістю.

Маршрутизатор Cisco ASR 9006 має неперевершену масштабованість, гнучкість сервісів і високу доступність в транспортних мережах Carrier Ethernet. Пристрій працює під управлінням Cisco IOS XR Software, інноваційної самовідновлювальної, розподіленої операційної системи, розробленої для забезпечення безперервного доступу. Нова пропускна здатність ядра складає 3,52 Тбіт/с.

В цілому, дана подія є значимим внеском у якість надаваних послуг, забезпечить надійну роботу мережі для існуючих і майбутніх абонентів компанії, а так само відкриває нові можливості по впровадженню нових та удосконаленню поточних пропозицій нашим користувачам.

«Краща реклама будь-якого товару — його якість.» — Томас Роберт Дьюар

cisco

З повагою і побажанням успіхів,
ТОВ «МАКСНЕТ»