Добрі і смішні серіали на «Zee TV»

Добрі і смішні серіали на «Zee TV»

logo-zeetv

«Сусідка, ти вдома?»
З 26 жовтня, по буднях о 17:30

2342334

Головні герої серіалу — дві сімейні пари, які живуть по сусідству. Кожен із подружжя таємно закоханий в чужу дружину. Кожен з них вважає своїм священним обов’язком справити враження на дружину сусіда, але доводиться це робити крадькома, здалеку, викривати недоліки і пороки законного подружжя дуже хитро і обережно, виставляючи на передній план нібито свої благі наміри. Подібна ситуація породжує масу комічних, смішних і безглуздих ситуацій.

«Пора обідати, друзі!»
Четвер-п’ятниця, 11:00

Zee TV представляє розважально-кулінарний серіал. Шеф-кухар Пранав Джоші в новому, нетрадиційному форматі буде ділитися з телеглядачами свіжими, цікавими і незвичайними рецептами.

У кожному епізоді пригоди Пранава і його друзів будуть нагадувати Вам випадки і події з власного життя. Все це і стає приводом для приготування смачної і апетитної їжі по унікальним, оригінальними рецептами.

Програма «Боллівуд — фабрика мрій»
З понеділка по четвер, 13:30

56756756

Професійні новини, що висвітлюють всі аспекти життя Боллівуду — індійської фабрики мрій. Аналіз касових зборів, рецензії на кіноновинки, подробиці з життя зірок, їх сімейний стан, фінансовий добробут.

ТОВ «МАКСНЕТ» бажає приємних переглядів.