Анонси телеканалів: DISCOVERY CHANNEL

DISCOVERY CHANNEL – ЗАЧАРОВУЄ, ЗАХОПЛЮЄ І НАДИХАЄ

unnamed1

КАТАСТРОФА НА КОЛЕСАХ

unnamed2

У програмі «Катастрофа на колесах» ви побачите найбожевільніші нещасні випадки, які потрапили в об’єктиви камер. На вас чекають неймовірні зіткнення на трасах, зняті відеореєстраторами, жахлива автокатастрофа за участю трьох машин та випадок із Санта-Клаусом на автомобільній парковці. Ви познайомитеся з найжахливішими водіями та справжніми шукачами гострих відчуттів. Пристебніть ремені!

З 5 липня щонеділі о 21:00

ПІШКИ ВЗДОВЖ НІЛУ

unnamed3

Мандрівник Левісон Вуд вирушає в захоплюючу подорож уздовж річки Ніл тривалістю дев’ять місяців. Пройшовши через джунглі, пустелі, міста і зони військових дій, він дослідить сучасну Африку, її народ і природу. У першій серії Левісон і його провідник Бостон розпочнуть свої пригоди в джунглях Руанди, подолають дикі простори Танзанії та потраплять до Уганди. Їм доведеться зустрітися з крокодилами і бегемотами, стати гостями на весіллі й випробувати на собі гостинність жителів Кампали.

З 20 липня щопонеділка о 22:55

ГІГАНТСЬКІ МЕЧІ

unnamed4

Майк Крохвелл та його команда славляться виробництвом неймовірної холодної зброї, яка здатна знищити все на своєму шляху. Наші ексцентричні герої живуть і працюють на острові Мартас-Він’ярд, де роблять унікальні величезні мечі найнеймовірніших форм. У цьому сезоні Майк виготовить меч у вигляді кита і випадково підпалить сам себе під час випробування зброї.

З 19 липня щонеділі о 13:40