Анонси телеканалів: TLC

head-tlc-ru_may

ДВІ СУКНІ ДЛЯ НАРЕЧЕНОЇ

T5

Кожній нареченій хочеться, щоб у її житті була тільки одна весільна сукня, а якщо вона вже не перша, то нехай принаймні стане останньою. Тому вінчальне вбрання повинне виглядати ідеально, але як саме – питання не з легких. Програма TLC «Дві сукні для нареченої» представляє дві прямо протилежні точки зору. На чому зупинити свій вибір: на новій розкішній сукні, зшитій за останніми модними тенденціями, чи на сукні з історією, яка дбайливо зберігалася в маминій шафі? Відомий дизайнер і телеведуча Келлі Нісімото та блискучий стиліст і експерт у галузі моди Сем Сабуров мають допомогти нареченим зробити нелегкий, але єдиний правильний вибір. Яким він виявиться, ви побачите в новому сезоні програми.

Дивіться програму «Дві сукні для нареченої» щочетверга з 22 травня о 21:00 на каналі TLC

ПІТИ ПРОТИ ВІРИ

T4

Перед вами історія восьми колишніх парафіян Фундаменталістської церкви Ісуса Христа святих останніх днів. Молоді люди, яких в громаді називають «втраченими душами», були вигнані з різних причин, і вдома їх також більше бачити не хочуть. Дівчата втекли самі, тому що були не згодні жити у повній покорі, не маючи права голосу, – саме так у громаді уявляють собі «ґречну жінку». Вони вирвалися зі світу, де завжди все вирішували за них, і поринули в реальність. Вони вчаться жити самостійно, нести відповідальність за кожен свій крок. Вони самі приймають рішення, від яких залежатиме їхнє життя.

Дивіться програму «Піти проти віри» щовівторка з 20 травня о 21:00 на каналі TLC

ОПЕРАЦІЯ «БАЛЬНИЙ ТАНЕЦЬ»

T6

Кожного вихідного дня по всій Америці загоряються вогнями танцмайданчики: сотні танцюристів-любителів готуються до великого конкурсу бальних танців. Блискітки, сукні, літри лаку для волосся – на що тільки не підеш, щоб затьмарити конкурентів. У кожній серії програми ви побачите трьох учасників, які готові проїхати сотні кілометрів і витратити тисячі доларів заради заповітного першого місця. Це люди різного віку і різних професій, але у них є багато спільного: спортивний дух, приголомшлива витривалість і всепоглинаюча воля до перемоги.

Дивіться програму «Операція «Бальний танець»» щочетверга з 29 травня о 22:00 на каналі TLC.