Анонси телеканалів: ANIMAL PLANET

head-ap_2_may

ВЕТЕРИНАРНА КЛІНІКА

A4

На території університету Ліверпуля знаходиться один із найкращих ветеринарних коледжів Великобританії. Через його клініку щорічно проходять десятки тисяч пацієнтів. Разом із нашим ведучим ви побачите, як під час унікальних операцій хірурги рятують життя пацієнтів, почуєте історії про мужність чотириногих вихованців і познайомитеся з талановитими лікарями, які щиро віддані своїй роботі і завжди прагнуть до досконалості.

Дивіться програму «Ветеринарна клініка» щовівторка з 6 травня о 19:15 на каналі Animal Planet.

ГАНГСТЕРИ ДИКОЇ ПРИРОДИ

A5

Боротьба за територію, за самок, за життя – у природі існує безліч приводів для суперечки, тому зіткнення тут неминучі. «Гангстери дикої природи» – програма про тих, хто без зайвих роздумів буде битися за владу над сусідніми видами і готовий пролити кров, щоб довести родичам свій статус. У першій серії ми покажемо, як на водопій до річки Луангва збирається незліченна кількість гіпопотамів. Лише найсильніші та найрозумніші переживуть літню посуху.

Дивіться програму «Гангстери дикої природи» щонеділі з 11 травня о 19:15 на каналі Animal Planet.

НЕЗВІДАНИЙ ІНДОКИТАЙ

A3

На півдні Азії знаходиться півострів під назвою Індокитай. Його територію ділять між собою декілька країн. Камбоджа – водний край, життя якого підпорядковане щорічній зміні напрямку мусонів. Тут можна зустріти слонів і тигрових пітонів. У розореному війною В’єтнамі зосереджено 10 відсотків усіх видів, які живуть на нашій планеті. У південно-східній частині Гімалаїв є заповідний куточок Китаю, де мешкає половина всіх птахів і ссавців республіки. А серце півострова належить двом країнам: Таїланду з його приголомшливою різноманітністю ландшафтів і живої природи та Малайзії, до складу якої входить острів Борнео, що став притулком для орангутангів і гребенястих крокодилів.

Дивіться програму «Незвіданий Індокитай» щосереди з 14 травня о 20:10 на каналі Animal Planet.