Анонси телеканалів: DISCOVERY CHANNEL

head-dch_UA_may

ЧЕМПІОНАТ СВІТУ З ФУТБОЛУ: ЯК ЦЕ ЗРОБЛЕНО?

D3

До чемпіонату світу з футболу залишилися лічені тижні, і Discovery Channel, поділяючи загальне нетерпіння, приготував для своїх глядачів ексклюзивний доступ до головних арен турніру. У програмі «Чемпіонат світу з футболу: як це зроблено?» ви побуваєте за лаштунками епохальної спортивної події цього літа. Не звертайте уваги на таблички «Тільки для членів команд» або «Службовий вхід» – завдяки Discovery Channel ви не тільки побачите стадіони зсередини і зовні, але й дізнаєтеся, як вони будувалися. Кількість осіб для кожного запрошення необмежена – кличте друзів, вмикайте Discovery Channel.

Дивіться програму «Чемпіонат світу з футболу: як це зроблено?» щоп’ятниці з 23 травня о 21:00 на Discovery Channel

МИСЛИВЦІ ЗА РЕЛІКВІЯМИ – ЛОМБАРД

D2

Четвертий сезон триває. Після того як Тон зі скандалом пішов, Аллен керує магазином сам-один. Втративши старого напарника, він вирушає на наступний аукціон у компанії недосвідченої Ель. Запчастини від вантажних мотоциклів дозволяють їм вийти з мінуса, але відсутність Тона все ж дається взнаки. Аллен і Тон прибувають на аукціон окремо, але готові об’єднати свої зусилля проти спільного ворога. Чи допоможуть гоночні картинги відродити їхнє партнерство?

Дивіться програму «Мисливці за реліквіями – ломбард» щосереди з 7 травня о 20:00 на Discovery Channel

МИСЛИВЦІ ЗА АВТОМОБІЛЯМИ

D5

Джефф Аллен і Перрі Барндт – справжні гравці, а їхня улюблена гра – полювання за автоекзотикою. Вони роз’їжджають країною, купуючи і продаючи машини. Чи то рідкісний Shelby Mustang, чи то вінтажний хот-род, секрет полягає у тому, щоб купувати дешево і продавати дорого, що, однак, їм не завжди вдається. Торгівля автомобілями – це небезпечний бізнес, і, мабуть, найбільшу небезпеку становлять перемовини з власним батьком. Том Сутер, тато Джеффа, володіє власним автосалоном за два кроки від майстерні Джеффа в Лаббоку, штат Техас. Вони не просто торговельні партнери, вони торговельні партнери, захоплені бажанням обдурити колегу.

Дивіться програму «Мисливці за автомобілями» щовівторка з 27 травня о 21:00 на Discovery Channel